можно ли работать родственникам бухгалтерами в одном заведении....

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
можно ли работать родственникам бухгалтерами в одном заведении....

Sentiabrina » 07 вересня 2016, 17:19

В школе открыли ещё одно место бухгалтера. главный бухгалтер советует свою свекровь... законно ли это? я слышала что родственникам работать на одинаковых должностях нельзя. спасибо за ответы за ранее ))))
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 29 липня 2016, 18:10
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: можно ли работать родственникам бухгалтерами в одном заведении....

Etana » 12 вересня 2016, 08:29

Основним законодавчим актом, що регулює трудові правовідносини, є КЗпП. Відповідно до частини першої статті 251 КЗпП власник вправі запроваджувати обмеження щодо спільної роботи на одному і тому ж підприємстві, в установі, організації осіб, які є близькими родичами чи свояками (батьки, подружжя, брати, сестри, діти, а також батьки, брати, сестри і діти подружжя), якщо у зв'язку з виконанням трудових обов'язків вони безпосередньо підпорядковані або підконтрольні один одному.
Відповідно до ч.1 ст. 27 ЗУ «Про запобігання корупції» особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняні до них особи (тобто ті хто подають «антикорупційну декларацію»), не можуть мати у прямому підпорядкуванні близьких їм осіб або бути прямо підпорядкованими у зв’язку з виконанням повноважень близьким їм особам.
Виходячи з аналізу інших нормативних документів, передбачені законодавством обмеження спільної роботи родичів стосуються виключно посад безпосередньої підпорядкованості, підконтрольності або підлеглості.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 08 вересня 2016, 12:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Закарпатская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей