Путівка до дитячого оздоровчого закладу

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Путівка до дитячого оздоровчого закладу

Julia_V » 14 серпня 2014, 17:00

Доброго дня! Співробітниця відправляла одну дитину в дитячий оздоровчий заклад. Проте фінансування проводив не соцстрах.І отримувала вона її не у фонді соцстраху. Як вона говорить, ця путівка була видана як дитині військовослужбовця (не знаю точно, чи приймає він участь в АТО). Тепер вона хоче взяти путівку вже соцстрахівську для цієї дитини. Чи має вона на неї право? Знаю, що дитина має право на 1 путівка в 1 календарний рік. Проте тут різне фінансування...
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 60
З нами з: 30 квітня 2014, 08:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Путівка до дитячого оздоровчого закладу

1247 » 18 серпня 2014, 10:35

В этой ситуации лучше всего проконсультироваться в фонде соцстраха, тогда наверняка не промахнетесь.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 294
З нами з: 14 січня 2012, 11:11
Звідки: Одесса
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Одесская область

Re: Путівка до дитячого оздоровчого закладу

Julia_V » 18 серпня 2014, 10:44

Спасибо, что ответили. Но они говорят только одно: ребенок имеет право поехать в лагерь только один раз в календарный год. И на то, кто финансировал эту путевку, внимание не обащают.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 60
З нами з: 30 квітня 2014, 08:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Путівка до дитячого оздоровчого закладу

Трохименко Людмила » 18 серпня 2014, 11:39

Застрахованій особі протягом календарного року за рахунок коштів Фонду може бути виділено на одну дитину лише одну путівку до дитячого закладу оздоровлення (п. 3.10 Порядку № 17).
Путівку для такої дитини має право взяти батько (мати) дитини за основним місцем роботи.
Працівник, щоб отримати путівку до ДЗО, повинен подати до комісії (уповноваженому) із соціального страхування відповідну заяву. У ній слід зазначити вік дитини.
Рішення про виділення працівникам путівок до ДЗО, які фінансуються ФТВП, приймає комісія (уповноважений) із соціального страхування.
Отже, якщо саме так проведено видачу путівки на дитину до ДЗО цій застрахованій особі у календарному році, то вдруге протягом цього року вона вже не може отримати таку путівку.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: Путівка до дитячого оздоровчого закладу

Julia_V » 18 серпня 2014, 13:33

В тому і проблема, що першу путівку для дитини вона брала не в нас. І видавав їй її не соцстрах. Путівка була дана як дитині, яка перебуває на диспансерному обліку. Тобто фінансував цю путівку не соцстрах.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 60
З нами з: 30 квітня 2014, 08:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Путівка до дитячого оздоровчого закладу

Julia_V » 18 серпня 2014, 13:52

Вже точно знаю відповідь на своє ж запитання: не дивлячись на те, що путівка була не соцстрахівська, на другу вже соцстрахівську путівку дитина вже права не має. Дякую всім, хто відгукнувся!
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 60
З нами з: 30 квітня 2014, 08:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
cron