Відокремлена бухгалтерія

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Відокремлена бухгалтерія

ChaRivne » 20 вересня 2018, 10:31

Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, в наступних питаннях.
З липня 2018р. школа перейшла на самостійне ведення обліку (відокремились від централізованої бухгалтерії управління освіти). Залишки по рахунках вказані в передавальному акті - аналітичним рахункам присвоєно п'яті цифри - 0,1,2,3. В самому акті не вказано, що вони означають. Із усних пояснень зрозуміла, що "0" - державний і місцевий бюджет, "2" - від власних надходжень по спецрахунку, "3" - безкоштовне отримання. По "1" - сказали, що це отримані по "сьомому фонду" - що це таке і як мені перенести залишки з цього акту.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 20 вересня 2018, 10:19
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ровенская область

Re: Відокремлена бухгалтерія

EVGENIY » 20 вересня 2018, 13:09

0 - Загальний фонд
1 - спецфонд інші кошти ( це форма 4-3)
2 - форма 4,1
3 - форма 4,2
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8449
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 93 раз.
Подякували: 1010 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Відокремлена бухгалтерія

Natalija13 » 21 вересня 2018, 15:06

Підскажіть, будь ласка!!! Селищна рада є гол. розпорядником коштів. При ній створено відділ освіти селищної ради, проте фінансування закладів освіти проводиться відділом фінансового обліку та звітності селищної ради. Директора навчальних закладів надають накази про різного роду стимулювання ( Н-д: підвищення відсотків за престижність - гроші в кошторисі передбачені). Чи потрібно візувати ці накази селищним головою, чи директора мають писати відношення на ім'я селищного голови з проханням дозволити??? чи напряму виконувати накази директорів??? ДОПОМОЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА!!!!
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 32
З нами з: 08 липня 2018, 13:47
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ровенская область

Re: Відокремлена бухгалтерія

nessa-iness » 23 вересня 2018, 10:08

Natalija13 написав:Підскажіть, будь ласка!!! Селищна рада є гол. розпорядником коштів. При ній створено відділ освіти селищної ради, проте фінансування закладів освіти проводиться відділом фінансового обліку та звітності селищної ради. Директора навчальних закладів надають накази про різного роду стимулювання ( Н-д: підвищення відсотків за престижність - гроші в кошторисі передбачені). Чи потрібно візувати ці накази селищним головою, чи директора мають писати відношення на ім'я селищного голови з проханням дозволити??? чи напряму виконувати накази директорів??? ДОПОМОЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА!!!!

При чому одні ревізори були-говорять не треба, прийшли другі - треба. Тому ми робимо так: Наказ директора або завідуючого дублюємо розпорядженням сільського голови, тоді не підкопаються. Можна навіть одною датою. Хай беруть що їм потрібно. А так раніше вистачало що на керівників - розпорядження голови, а на всіх інших - керівник  установи наказом на своїх працівників.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 129
З нами з: 08 січня 2015, 16:53
Звідки: Херсон
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 48 раз.
Регіон: Херсонская Область
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей