ПТК "Клієнт Казначейства - Казначейство"

Re: ПТК "Клієнт Казначейства - Казначейство"

СЛБ » 19 липня 2019, 12:50

nessa-iness написав:
СЛБ написав:
krasnogorivka написав:
nessa-iness написав:
Чорноброва написав:Допоможіть!!! Уже пішов третій місяць як я не можу відправити ні платіжку, ні розподіл. Під бухгалтером імпортую файл підписую, коли хочу поставити підпис директора або поставити печатку, а імпортований розподіл не відображається. Тоді загоджу знову під бухгалтером, то знову потрібно імпортувати бо коли перечитати нічого нема. Звертаюся до нашого казначейства, неможу дати відповідь, бо ніхто незнає. Кажуть читайте інструкцію, інструкцію перечитала 100 разів. Може хтось знає, чи була така ж пробоема.

А ви не забуваєте виходити і заходити? Імпортували під бухгалтером, підписали (підписані пропадають), вийшли. Зайшли під директором - імпортовані документи, вибрати які(юридичні,фінансові, платіжки і тд)-перечитати - підписали (підписані пропадають) Якщо щось не так - перечитати. Вийшли директором і зайшли печаткою. Імпортовані документи- перечитати- підписати (тут не пропадають) і потім відправити.

дякую разобрались

Імпортували під бухгалтером, підписали, вийшли, зайшли під директором - перечитали - імпортовані файли відсутні. Підкажіть, будь ласка, в чому справа?

Подивіться під директором фільтр стоїть "Сьогодні"? Бо буває поставили "вчора", наприклад, чи друге число...

Ні, фільтром вибрано все правильно..
Новачок
Новачок

Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черновицкая область

Ddd » 19 липня 2019, 13:29

СЛБ написав:
nessa-iness написав:
СЛБ написав:
krasnogorivka написав:
nessa-iness написав:
Чорноброва написав:Допоможіть!!! Уже пішов третій місяць як я не можу відправити ні платіжку, ні розподіл. Під бухгалтером імпортую файл підписую, коли хочу поставити підпис директора або поставити печатку, а імпортований розподіл не відображається. Тоді загоджу знову під бухгалтером, то знову потрібно імпортувати бо коли перечитати нічого нема. Звертаюся до нашого казначейства, неможу дати відповідь, бо ніхто незнає. Кажуть читайте інструкцію, інструкцію перечитала 100 разів. Може хтось знає, чи була така ж пробоема.

А ви не забуваєте виходити і заходити? Імпортували під бухгалтером, підписали (підписані пропадають), вийшли. Зайшли під директором - імпортовані документи, вибрати які(юридичні,фінансові, платіжки і тд)-перечитати - підписали (підписані пропадають) Якщо щось не так - перечитати. Вийшли директором і зайшли печаткою. Імпортовані документи- перечитати- підписати (тут не пропадають) і потім відправити.

дякую разобрались

Імпортували під бухгалтером, підписали, вийшли, зайшли під директором - перечитали - імпортовані файли відсутні. Підкажіть, будь ласка, в чому справа?

Подивіться під директором фільтр стоїть "Сьогодні"? Бо буває поставили "вчора", наприклад, чи друге число...

Ні, фільтром вибрано все правильно..

Я б зв"язалась з програмістами з ДКСУ. Необхідно подивитися як сформована заява на підписи. Може бути проблема в цьому. :57:
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 9 раз.
Подякували: 13 раз.
Регіон: Запорожская область

Yanochka » 24 липня 2019, 13:11

Доброго дня. Не можу знайти в темі. Підкажіть чи можливо відправити виплати населенню згідно 151 Постанови через СДО, як бути з зашифрованим файлом?
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 15 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Ddd » 25 липня 2019, 08:44

Yanochka написав:Доброго дня. Не можу знайти в темі. Підкажіть чи можливо відправити виплати населенню згідно 151 Постанови через СДО, як бути з зашифрованим файлом?

В нас аналогічна ситуація зі стипендією для студентів. Відправляємо через СДО платіжні доручення, а зашифрований файл надаємо на флешці в ДКСУ (тобто привозимо самостійно) :52:
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 9 раз.
Подякували: 13 раз.
Регіон: Запорожская область

Yanochka » 25 липня 2019, 10:26

Ddd написав:
Yanochka написав:Доброго дня. Не можу знайти в темі. Підкажіть чи можливо відправити виплати населенню згідно 151 Постанови через СДО, як бути з зашифрованим файлом?

В нас аналогічна ситуація зі стипендією для студентів. Відправляємо через СДО платіжні доручення, а зашифрований файл надаємо на флешці в ДКСУ (тобто привозимо самостійно) :52:

Дякую. Тоді не зрозуміло користі від цієї програми,якщо все одно необхідно десь їхати  :66:
Мешканець
Мешканець

agroif » 29 липня 2019, 13:37

Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, як формувати в програмі "Клієнт Казначейство-Казначейство" Витяг з єдиного реєстру розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, для в ключення до мережі.
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Регіон: Львовская область

EVGENIY » 29 липня 2019, 14:24

agroif написав:Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, як формувати в програмі "Клієнт Казначейство-Казначейство" Витяг з єдиного реєстру розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, для в ключення до мережі.

Мені здається такий витяг повинні робити органи ДКСУ а не розпорядники
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Дякував (а): 84 раз.
Подякували: 923 раз.
Регіон: Харьковская область

Yanochka » 31 липня 2019, 08:48

Доброго ранку. Не можу зрозуміти ,що потрибно ставити в колонку № візи. Підкажіть будь-ласка.
Для перегляду та завантаження файлів реєструйтеся на сайті.
Мешканець
Мешканець

swetlana1977 » 05 серпня 2019, 13:47

Добрий день! Допоможіть, будь ласка у такому питанні. Як через СДО відправити платіжне доручення з КЕКВ 0000 в дохід бюджету. Спробували через блок "Введення документів" - казна повернула у зв'язку з відсутністю бюджетних зобов'язань. Може хтось робив уже такі платежі.
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 2 раз.

irina-kadikova » 06 серпня 2019, 07:14

Добрий день ! Не можу підписати фінансові печаткою директора пише Помилка перевірки підпису на документі №undefined: Підпис накладено сертифікатом, відмінним від очікуваного! (020303C6BB != 02104579B356D6804C9A91762301EBFFB746
Новачок
Новачок

Регіон: Одесская область

yaoleg » 06 серпня 2019, 07:21

irina-kadikova написав:Добрий день ! Не можу підписати фінансові печаткою директора пише Помилка перевірки підпису на документі №undefined: Підпис накладено сертифікатом, відмінним від очікуваного! (020303C6BB != 02104579B356D6804C9A91762301EBFFB746

Спробуйте повторно імпортувати бухгалтером, підписати і відправити в казначейство.
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 348 раз.
Регіон: Винницкая область

irina-kadikova » 06 серпня 2019, 07:38

yaoleg написав:
irina-kadikova написав:Добрий день ! Не можу підписати фінансові печаткою директора пише Помилка перевірки підпису на документі №undefined: Підпис накладено сертифікатом, відмінним від очікуваного! (020303C6BB != 02104579B356D6804C9A91762301EBFFB746

Спробуйте повторно імпортувати бухгалтером, підписати і відправити в казначейство.

Дякую!!!!!!!!!!! Все получилось )))))))
Новачок
Новачок

Регіон: Одесская область

oksana_burco » 06 серпня 2019, 09:36

Доброго дня. Не можу зайти в СДО, така помилка вперше. Що це означає ? 
Помилка на попутку 
Попытка установки чужого CUST_ID (25552). Пользователь: 143081 
Системный номер помилки :: 286601715 
Сообщение: Ошибка приложения Oracle: ORA-20000: Попытка установки чужого CUST_ID (25552). Пользователь: 143081 
Новачок
Новачок

Дякував (а): 3 раз.
Регіон: Львовская область

yaoleg » 06 серпня 2019, 12:34

oksana_burco написав:Доброго дня. Не можу зайти в СДО, така помилка вперше. Що це означає ? 
Помилка на попутку 
Попытка установки чужого CUST_ID (25552). Пользователь: 143081 
Системный номер помилки :: 286601715 
Сообщение: Ошибка приложения Oracle: ORA-20000: Попытка установки чужого CUST_ID (25552). Пользователь: 143081 

Цю проблему допоможе вирішити адміністратор СДО із Вашого Головного управління Казначейства.
Коронована особа
Коронована особа

mkm.dogovor@ukr.net » 07 серпня 2019, 11:29

Подскажите пожалуйста, если сканкопии договоров и накладных не могу прикрепить и завантажить к юрид.обяз. Выдает в программе ФАЙЛ НЕ ЗАВАНТАЖЕНО ЧЕРЕЗ ПОМИЛКУ. ДОЗВОЛЕНО ИМПОРТУВАТИ ЛИШЕ ФАЙЛИ ФОРМАТУ PDF. что это может быть? Спасибо
Новачок
Новачок

Регіон: Донецкая область

yaoleg » 07 серпня 2019, 12:43

mkm.dogovor@ukr.net написав:Подскажите пожалуйста, если сканкопии договоров и накладных не могу прикрепить и завантажить к юрид.обяз. Выдает в программе ФАЙЛ НЕ ЗАВАНТАЖЕНО ЧЕРЕЗ ПОМИЛКУ. ДОЗВОЛЕНО ИМПОРТУВАТИ ЛИШЕ ФАЙЛИ ФОРМАТУ PDF. что это может быть? Спасибо

Шлях до файлів, як і самі файли повинні мати латинські літери та без пробілів.
Коронована особа
Коронована особа

mkm.dogovor@ukr.net » 08 серпня 2019, 10:48

Спасибо за  Ваш ответ  yaoleg  :  "Шлях до файлів, як і самі файли повинні мати латинські літери та без пробілів"
Новачок
Новачок

Регіон: Донецкая область

Тетяна_Тетяна » 08 серпня 2019, 16:01

Підскажіть будьласка! Якщо ми користуємося програмним комплексом Клієнт Казначейства - Казначейство. Відправляємо платіжні доручення в електронному вигляді. Чи потрібно роздруковувати платіжні доручення з відміткою банку про їх оплату?
Новачок
Новачок

Регіон: Полтавская область

yaoleg » 08 серпня 2019, 18:16

Тетяна_Тетяна написав:Підскажіть будьласка! Якщо ми користуємося програмним комплексом Клієнт Казначейства - Казначейство. Відправляємо платіжні доручення в електронному вигляді. Чи потрібно роздруковувати платіжні доручення з відміткою банку про їх оплату?

Це залежить від того, як у Вас ведеться бухгалтерський облік.
Коронована особа
Коронована особа

Тетяна_Тетяна » 09 серпня 2019, 12:42

yaoleg написав:
Тетяна_Тетяна написав:Підскажіть будьласка! Якщо ми користуємося програмним комплексом Клієнт Казначейства - Казначейство. Відправляємо платіжні доручення в електронному вигляді. Чи потрібно роздруковувати платіжні доручення з відміткою банку про їх оплату?

Це залежить від того, як у Вас ведеться бухгалтерський облік.

Будь ласка, дайше більш ширшу відповідь. Хочу розібратися. Може в обліковій політиці прописати?
Новачок
Новачок

Регіон: Полтавская область

Поперед.Далі

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей