ПТК "Клієнт Казначейства - Казначейство"

Re: ПТК "Клієнт Казначейства - Казначейство"

lol777 » 18 січня 2018, 17:34

только подключились с СДО, при входе пишет "Помилка: Сертифікат не знайдено"?
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Fin_0809Ch » 19 січня 2018, 08:41

lol777 написав:только подключились с СДО, при входе пишет "Помилка: Сертифікат не знайдено"?

1. У своего казначейства узнайте, подключены ли вы на их стороне. 

2. Проверьте работоспособность ключа.
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 9 раз.
Регіон: Черниговская область

Ariel » 19 січня 2018, 14:27

УРА!!! В СДО java ОТМЕНИЛИ!!! криптосервер барс и все и работает (для токенов Автор)
Квартирант
Квартирант

Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Харьковская Область

Адресат » 19 січня 2018, 15:36

А у Вас програма в цьому році   вже працює, бо у нас казна не може  ще занести туди рахунки. Хоч зразу говорили що вони будуть автоматично підтягуватись.
Мандрівник
Мандрівник

Подякували: 1 раз.
Регіон: Полтавская область

Ariel » 19 січня 2018, 15:45

ще ні, то по лікарняним. Я носила заявку на підключення (додаток 3) по новим рахункам, але ще ні подтянулись
Квартирант
Квартирант

Подякували: 3 раз.
Регіон: Харьковская Область

Кучерявая Татьяна » 23 січня 2018, 11:47

Помогите пожалуйста! Выбивает такую ошибку.
Для перегляду та завантаження файлів реєструйтеся на сайті.
Новачок
Новачок

Подякували: 1 раз.

Лісова пісня » 25 січня 2018, 14:40

Доброго дня, підкажіть , будь ласка, порядок дій з СДО, спочатку саму програму потрібно взяти в казначействі і встановити на свій комп, а далі підписати договір з ДКСУ та зробити ключі, я правильно розумію? Ми одержувачі коштів місцевого бюджету, який АРМ вибрати? В мене проходять по казн. рахунках лише зп і пару договорів на виконання послуг. Буду вдячна за надану інформацію.
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Регіон: Киевская область

Просто_человек » 25 січня 2018, 15:54

Лісова пісня написав:Доброго дня, підкажіть , будь ласка,  порядок дій з СДО, спочатку саму програму потрібно взяти в казначействі і встановити на свій комп, а далі підписати договір з ДКСУ та зробити ключі, я правильно розумію? Ми одержувачі коштів місцевого бюджету, який АРМ вибрати? В мене проходять  по казн. рахунках лише зп і пару договорів на виконання послуг. Буду вдячна за надану інформацію.

Ми одночасно уклали договір СДО і подали документи на придбання токенів.
Саму програму ви отримаєте в казні пізніше, ми чекали майже місяць.
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Ksu1985 » 25 січня 2018, 17:13

Здравствуйте. Подскажи, как исправить ошибку при входе по ключу в СДО, до барс скриптора работала в СДО с апреля 2016 года. При этом сейчас заходит ключ только директора, а ключи глав.бухгалтера, зама и печати не заходит. Может у кого то такое было и устранили. Наша казна не помагает в этом, куда только не звонила.
Новачок
Новачок

Регіон: Харьковская область

mazinat » 25 січня 2018, 18:27

Доброго дня, підкажіть , будь ласка, порядок дій з СДО бюджетній установі. Ми не встановлювали ще СДО. Звернулись в казну, нам дали заповнити Анкету і все...,
а далі сказали шукайте фірму на токени, шукайте , де ви зробите електронні ключі, шукайте когось, хто вам встановить програму СДО і тд. В мене шок...
А з 01 лютого приймати платежі будуть тільки виключно по СДО. Я склала порядок дій , виправте , якщо щось не так :
1. Заповнюємо Анкету в казне та заключаємо договір.
2.Запвнюємо Заявку та інші документи на сайті ТОВ "О2" на придбання токенів 3 штуки.
3.Шукаємо казначейство, яке прийме наші документи на електронні підписи ( наше не приймає, треба їхати до іншого міста) та чекаємо відповіді.
4.Встановлюємо програму СДО і що далі ? Як на токенах з'явиться наш цифровий підпис ?
Або потрібно оформити цифровий підпис , а потім токени придбати ? Допоможіть, будь ласка.
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Сумская Область

yaoleg » 25 січня 2018, 18:45

Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 15 раз.
Подякували: 120 раз.
Регіон: Винницкая область

Sneman » 25 січня 2018, 18:49

mazinat написав:Доброго дня, підкажіть , будь ласка, порядок дій з СДО бюджетній установі. Ми не встановлювали ще СДО. Звернулись в казну, нам дали заповнити Анкету і все...,
а далі сказали шукайте фірму на токени, шукайте , де ви зробите електронні ключі, шукайте когось, хто вам встановить програму СДО і тд. В мене шок...
А з 01 лютого приймати платежі будуть тільки виключно по СДО. Я склала порядок дій , виправте , якщо щось не так :
1. Заповнюємо Анкету в казне та заключаємо договір.
2.Запвнюємо Заявку та інші документи на сайті ТОВ "О2" на придбання токенів 3 штуки.
3.Шукаємо казначейство, яке прийме наші документи на електронні підписи ( наше не приймає, треба їхати до іншого міста) та чекаємо відповіді.
4.Встановлюємо програму СДО і що далі ? Як на токенах з'явиться наш цифровий підпис ?
Або потрібно оформити цифровий підпис , а потім токени придбати ? Допоможіть, будь ласка.

Добрый вечер.
По п. 1 - да, Вы заполняете анкету и заключаете договор.
По п.2. - точно, на сайте О2 скачиваете документы для покупки токенов или карточек. Если не ошибаюсь, то эти документы уже частично заполнены со стороны поставщика. То, что нужно заполнить покупателю - выделено цветом. Договор и заявку отправляете в вордовском файле, доверенность и гарантийное письмо - отсканированными. Вам вышлют все без оплаты на "Новую почту" вместе с двумя комплектами бумажных документов. Что покупать - токены или карточки - решать Вам. Три карточки и картридер будут дешевле, чем три токена, но все зависит от того, как будут у вас подписываться документы в СДО (каждый со своей машины, или все не одной и т.п.).
по п.3 - по ссылке список центров сертификации ключей ДКСУ по Сумской области
http://acsk.treasury.gov.ua/files/file/sm.doc
За определенным центром закреплен ряд районов, но в принципе Вам никто не запрещает поехать в любой из списка. Созвонитесь с ними и обсудите порядок подачи документов.
Сами формы документов и требования к оформлению - здесь:
http://acsk.treasury.gov.ua/formi_documentiv/
http://acsk.treasury.gov.ua/files/file/Rozdil%2010.doc
по п.4 Спачала нужно купить токены, тогда на них Вам сгенерируют ключи. Саму программу СДО Вы получите на диске от своего казначейства. После установки оформите акт на подключение и заявки на доступ (ссылки на формы этих документов указаны в договоре на СДО) и через какое-то время сможете работать. Сама установка несложная, на диске есть подробные пошаговые инструкции.
Квартирант
Квартирант

Подякували: 19 раз.
Регіон: Одесская Область

malbuh » 26 січня 2018, 14:01

Доброго дня. У лютому треба здавати звітність по СДО. Де взяти інструкцію ? Як здавати? Це я розумію що ф.7 ?
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 12 раз.
Подякували: 2 раз.

yaoleg » 26 січня 2018, 14:10

malbuh, як саме здавати ще не відомо, чекаємо вказівок.
P.S. Здавати будемо не через СДО, а буде окремий сервіс для здачі звітів з використанням ЕЦП.
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 15 раз.
Подякували: 120 раз.
Регіон: Винницкая область

mezz07 » 27 січня 2018, 17:13

Доброго дня, підкажіть, будь ласка, а довідки про зміни до кошторису теж через цю програму треба буде подавати?
Квартирант
Квартирант

Дякував (а): 3 раз.

Ksu1985 » 29 січня 2018, 12:44

Ksu1985 написав:Здравствуйте. Подскажи, как исправить ошибку при входе по ключу в СДО, до барс скриптора работала в СДО с апреля 2016 года. При этом сейчас заходит ключ только директора, а ключи глав.бухгалтера, зама и печати не заходит. Может у кого то такое было и устранили. Наша казна не помагает в этом, куда только не звонила.
Новачок
Новачок

Fin_0809Ch » 29 січня 2018, 13:31

Ksu1985 написав:
Ksu1985 написав:Здравствуйте. Подскажи, как исправить ошибку при входе по ключу в СДО, до барс скриптора работала в СДО с апреля 2016 года. При этом сейчас заходит ключ только директора, а ключи глав.бухгалтера, зама и печати не заходит. Может у кого то такое было и устранили. Наша казна не помагает в этом, куда только не звонила.

для начала вопросы из разряда "сам себе злой буратино" ?
Ключи верные вставлены при подписи? С Алмазами очень легко ошибиться.
Дата действия ключей не просрочена ли?
Второе - у Барс Криптора есть страница диагностики - попробуйте инициализировать ключи главбуха, зама и тд там. Если и там не пустит, то нужно разбираться дальше.
Мандрівник
Мандрівник

Ksu1985 » 29 січня 2018, 13:59

Я прошла диагностику Барса-все успешно. Я под директором захожу, а бухгалтер и печать нет, ключи до апреля месяця
Новачок
Новачок

Щеглова Елена » 31 січня 2018, 10:02

Доброго дня таке питання. Оформлюю документи для придбання НКІ. Там написано в заявці 5 носіїв – у випадку, якщо в організації є право першого та другого підпису у інших працівників, окрім директора та бухгалтера. В нас такий випадок право другого підпису має заступник директора. Але чому 5 носіїв. Це ж треба : ЕЦП директора, ЕЦП бухгалтера, ЕЦП заступнка директора, Електронна печатка це 4. Може я чогось не розумію? Дякую за відповідь.
Новачок
Новачок

Fin_0809Ch » 31 січня 2018, 11:51

Щеглова Елена написав:Доброго дня таке питання. Оформлюю документи для придбання НКІ. Там написано  в заявці 5 носіїв – у випадку,  якщо в організації  є  право першого та другого підпису у інших працівників, окрім директора та бухгалтера. В нас такий випадок право другого підпису має заступник директора. Але чому 5 носіїв. Це ж треба : ЕЦП директора, ЕЦП бухгалтера, ЕЦП заступнка директора,  Електронна печатка це 4. Може я чогось не розумію? Дякую за відповідь.

Якщо бухгалтер буде у відпустці, чиїм ключом звіти будуть підписуватись у вас? У нас наприклад особою, що виконує обов'язки бухгалтера на період його хвороби/відпустки, у неї 5й ключ. А також у великих радах чи управліннях, є заступник бухгалтера.
Мандрівник
Мандрівник

Поперед.Далі

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей