Затвердження проекту будівництва

Затвердження проекту будівництва

Лоліта » 06 жовтня 2016, 08:08

        Ст. 7 Закону України «Про ахітектурну діяльність», зазначено:

« Проекти об'єктів   архітектури   затверджуються   замовником.
Затвердження  проектів об'єктів архітектури,  які споруджуються із
залученням   бюджетних  коштів,  коштів  державних  і  комунальних
підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під
державні  гарантії,  здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом
Міністрів України
.


      В свою чергу, постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 11.05.2011 року №560 зазначено:


«4. Проекти будівництва, що реалізуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії (крім випадків, передбачених законодавчими актами), затверджують:


-державні підприємства, установи та організації, виконавчі органи сільських, селищних, міських рад - щодо об’єктів загальною кошторисною вартістю до 120 млн. гривень».


Статтею 63 Господарського кодексу України визначено,


«Державне підприємство – це підприємство, що діє на основі державної власності».
Наш заклад згідно Статуту наш заклад є комунальним. Враховуючи викладене, хто повинен затвердити нашому закладу проект?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 22 березня 2016, 08:56
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая область

Re: Затвердження проекту будівництва

Владислав Станкус » 06 жовтня 2016, 10:52

Лоліта написав:        Ст. 7 Закону України «Про ахітектурну діяльність», зазначено:

« Проекти об'єктів   архітектури   затверджуються   замовником.
Затвердження  проектів об'єктів архітектури,  які споруджуються із
залученням   бюджетних  коштів,  коштів  державних  і  комунальних
підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під
державні  гарантії,  здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом
Міністрів України
.


      В свою чергу, постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 11.05.2011 року №560 зазначено:


«4. Проекти будівництва, що реалізуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії (крім випадків, передбачених законодавчими актами), затверджують:


-державні підприємства, установи та організації, виконавчі органи сільських, селищних, міських рад - щодо об’єктів загальною кошторисною вартістю до 120 млн. гривень».


Статтею 63 Господарського кодексу України визначено,


«Державне підприємство – це підприємство, що діє на основі державної власності».
Наш заклад згідно Статуту наш заклад є комунальним. Враховуючи викладене, хто повинен затвердити нашому закладу проект?

Доброго дня!
Дыйсно, відповідно до вимог п.4 Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою КМУ від 11.05.2011 року №560, проекти будівництва, що реалізуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії (крім випадків, передбачених законодавчими актами), щодо об’єктів загальною кошторисною вартістю до 120 млн. гривень затверджують державні підприємства, установи та організації, виконавчі органи сільських, селищних, міських рад.
Тобто у Вашому випадку такий проект повинен бути затверджений керівником Вашого комунального підприємства на підставі відповідного наказу по підприємству.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 619
З нами з: 24 липня 2015, 09:58
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 41 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Затвердження проекту будівництва

Лоліта » 06 жовтня 2016, 12:17

Владислав, а чому керівник нашого закладу, якщо згідно Статуту заклад заснований на комунальній формі власності, а в постанові зазначено державні підприємства, установи, організації. згідно Господарського кодексу, комунальне підприємство- це підприємство, що діє на основі комунальної власності територіальної громади?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 22 березня 2016, 08:56
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая область

Re: Затвердження проекту будівництва

Владислав Станкус » 06 жовтня 2016, 12:42

Лоліта написав:Владислав, а чому керівник нашого закладу, якщо згідно Статуту заклад заснований на комунальній формі власності, а в постанові зазначено державні підприємства, установи, організації. згідно Господарського кодексу, комунальне підприємство- це підприємство, що діє на основі комунальної власності територіальної громади?

Дійсно в цьому пункті окремо не виділені комунальні підприємства, проте я зробив такий висновок виходячи з аналогії з державними підприємствами та враховуючи, той факт, що не одноразово бачив такі проекти затверджені керівником комунального підприємства, на підставі яких проводилось будівництво.
Можете звичайно звернутись до своєї ради щодо затвердження проекту, проте я дуже сумніваюсь, що голова ради буде затверджувати Ваш проект, оскільки рада не є замовником проекту.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 619
З нами з: 24 липня 2015, 09:58
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 41 раз.
Регіон: Харьковская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей