Рентна плата за спеціальне використання води

Рентна плата за спеціальне використання води

Реброва Ирина » 27 жовтня 2016, 15:16

Потрібна консультація фахівця з такого питання: чи повинна сільська рада, на балансі якої є водокачка і яка подає воду населенню села, платити рентну плату за спеціальне використання води ? За спожиту електроенергію і за роботу водоката сплачуються кошти водокористувачів, а не сільської ради.  Згідно Податкового кодексу ст. 255.2. - ми не повинні сплачувати цю рентну плату. Будемо вдячні за відповідь.
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 27 жовтня 2016, 14:38
Звідки: Ukraine, Старобельск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість