Програма для ведення бухгалтерського обліку ІС ПРО (ИС ПРО)

Re: Програма для ведення бухгалтерського обліку ІС ПРО (ИС ПРО)

VOV » 22 червня 2017, 16:03

Я думаю, що чим быльш функціональна програма (вона ж не тільки для бюджетних установ а і для підприємств різноманітної направленості і т.д.) то тим більше вона заточена під програмістів. Адже доводиться її налаштовувати на більш широке коло використання. Але завдяки цьому підтримується надійність роботи основного функціоналу.
Програма РБюджет
Скачати версію 15.2.8 можна за посиланням
http://rbudjet.com.ua/obnov/RBudjet_15.2.8_Setup.zip
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Полтавская область

Natali1976 » 22 червня 2017, 16:23

VOV написав:Я думаю, що чим быльш функціональна програма (вона ж не тільки для бюджетних установ а і для підприємств різноманітної направленості і т.д.) то тим більше вона заточена під програмістів. Адже доводиться її налаштовувати на більш широке коло використання. Але завдяки цьому підтримується надійність роботи основного функціоналу.

Взагалі-то треба перш за все думати за зручність у використанні.
:1: Доречі,  зробити єдині довідники які можна корегувати(за необхідності) незалежно від того, в якому модулі ти знаходишся, або  налаштування прав доступу у єдиному вікні , а не в кожній підсистемі  окремо,  внесення залишків по необоротним активам, ТМЦ і т.д  до початкового балансу на підставі  даних з заповнених карток аналітичного обліку , Навряд чи піде  в розріз з потребами користувачів, незалежно від форми власності.
 :30: Напевно розробникам цього програмного продукту варто хоч одним оком поглянути на  методику роботи 1 С.  на сьогодні складається враження що программа лишилася десь на рівні 2000 року.
Щодо універсальності  даного програмного продукту- він не є універсальним.  Коли програмісти дописують  необхідні параметри під кожного  окремого користувача.
Мандрівник
Мандрівник

Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

Алексей_ІТ » 22 червня 2017, 19:28

Natali1976 написав:Igor.Ronsky, Скоріше  в більшості не так добре, як хотілося - б : завелика кількість налаштувань доступів,  не зручне використання(відриття одночасно декількох підсистем не можливе) відсутність зв'язку між підсистемами , відсутність можливості створення документів"На підставі" (договір-зобов'язання-фінансове зобов♥язання (отримання товарів/послуг)-платіжне доручення. Це так маленький екскурс в програму.  
Ігоре, скажіть  чи варто очікувати  що ця програма стане більш лояльною, заточеною під користувача , а не на  програміста??

Добрий день всім. Для того щоб програма працювала коректно і максимально задовольняла потреби конкретного користувача її треба налаштовувати. Для цього є впровадження системи та дослідно-промислова експлуатація, яку проводять спеціалісти в яких Ви придбали програму. І така система в усіх облікових програмних продуктів.    
 З того що Ви написали все в програмі працює: декілька вікон одночасно відкривати можна, зв'язок між підсистемами є (наприклад , формування актів та накладних на основі договорів)  зв'язок юридичне/фінансове/платіжне доручення взагалі в одному вікні. Програма зводить Баланс і 2-ДС, дані туди потрапляють з усіх підсистем.
Зручність роботи це поняття абстрактне, хто до якої програми звик, 6500 організацій по всій країні працюють в ІС ПРО, а деякі вже по 5-10 років, тож, мабуть програма зручна в роботі.
ІС-ПРО - програма для Вашої бухгалтерії. Досвід роботи понад 9 років
Демонстрація по телефону 044-221-98-92 чи на пошту fopgorbatko@ukr.net
"Гаряча" пропозиція грудня - імпорт даних з ПЗ "Парус" та ПЗ "1С" за акційними цінами
Квартирант
Квартирант

Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Киевская область

Natali1976 » 23 червня 2017, 08:49

Алексей_ІТ написав:
Natali1976 написав:Igor.Ronsky, Скоріше  в більшості не так добре, як хотілося - б : завелика кількість налаштувань доступів,  не зручне використання(відриття одночасно декількох підсистем не можливе) відсутність зв'язку між підсистемами , відсутність можливості створення документів"На підставі" (договір-зобов'язання-фінансове зобов♥язання (отримання товарів/послуг)-платіжне доручення. Це так маленький екскурс в програму.  
Ігоре, скажіть  чи варто очікувати  що ця програма стане більш лояльною, заточеною під користувача , а не на  програміста??

Добрий день всім. Для того щоб програма працювала коректно і максимально задовольняла потреби конкретного користувача її треба налаштовувати. Для цього є впровадження системи та дослідно-промислова експлуатація, яку проводять спеціалісти в яких Ви придбали програму. І така система в усіх облікових програмних продуктів.    
 З того що Ви написали все в програмі працює: декілька вікон одночасно відкривати можна, зв'язок між підсистемами є (наприклад , формування актів та накладних на основі договорів)  зв'язок юридичне/фінансове/платіжне доручення взагалі в одному вікні. Програма зводить Баланс і 2-ДС, дані туди потрапляють з усіх підсистем.
Зручність роботи це поняття абстрактне, хто до якої програми звик, 6500 організацій по всій країні працюють в ІС ПРО, а деякі вже по 5-10 років, тож, мабуть програма зручна в роботі.

Олексію, я не веду мову про те що програма погана, я говорю, що в зв'язку зі зростанням потреби у цьому програмному продуктові, розробникам настав час наблизити її до користувача,   зробити більш зручною у використанні.
Мандрівник
Мандрівник

Olga_K » 23 червня 2017, 11:58

програма непогана-у нас зв"язано всі відділи, тільки обмежено доступ кожного бухгалтера відповідно його повноваженням. а ступінь зручності залежить від компетентності та уміння бухгалтера довести потрібне до програміста та бажання програміста працювати з цим бухгалтером, кваліфікації супроводжуючого програміста та позиції керівництва щодо роботи бухгалтерії.
програма зроблена, так би мовити, в загальному плані, додержуючись законів, але в кожній організації є свої певні умови і програміст повинен адаптувати програму до практичних планів та вимог бухгалтерії, але це ілюзії... хоча комусь можна й позаздрити
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 18 раз.
Регіон: Запорожская область

Olga_K » 23 червня 2017, 12:22

ми з програмістом вирішуємо проблеми в телефонному режимі та у віддаленому доступі, він їх вирішує по одній, а в мене багато питань і ідей- я знаю, що він може мені їх вирішити, але я повинна показати-розказати ось наочно на екрані або на папері, але він приїхати до нас на зустріч не погоджується і керівництво теж мовчить. багато доводиться робити додатково вручну або змінювати деякі плани-так що бажаю доброго кваліфікованого програміста
Коронована особа
Коронована особа

Подякували: 18 раз.
Регіон: Запорожская область

VOV » 23 червня 2017, 14:51

Olga_K написав:ми з програмістом вирішуємо проблеми в телефонному режимі та у віддаленому доступі, він їх вирішує по одній, а в мене багато питань і ідей- я знаю, що він може мені їх вирішити, але я повинна показати-розказати ось наочно на екрані або на папері, але він приїхати до нас  на зустріч не погоджується і керівництво теж мовчить. багато доводиться робити додатково вручну або змінювати деякі плани-так що бажаю доброго кваліфікованого програміста

Вірно, так воно і є насправді. Я таким же чином вдосконалюю свою програму але на відміну від налаштування ІС ПРО (ИС ПРО) де виходить що для кожної усатнови окремо налаштовуються документи я налаштовую документи які доступні відразу всім користувачам. Тому тут є і плюси і мінуси. Плюси в тому що якщо добавлений новий документ то всі користувачі можуть з ним працювати а мінуси в тому що коли одному потрібно налаштувати так а другому інакше, то потрібно збільшувати кількість налаштувань програми, від чого програма розростається в частині налаштувань. Тому чим програма більш поширена тим її налаштування більш запутане (для того щоб можна налаштувати під усіх користувачів).
Програма РБюджет
Місцевий
Місцевий

Igor.Ronsky » 26 червня 2017, 09:55

Olga_K написав:ми з програмістом вирішуємо проблеми в телефонному режимі та у віддаленому доступі, він їх вирішує по одній, а в мене багато питань і ідей- я знаю, що він може мені їх вирішити, але я повинна показати-розказати ось наочно на екрані або на папері, але він приїхати до нас  на зустріч не погоджується і керівництво теж мовчить. багато доводиться робити додатково вручну або змінювати деякі плани-так що бажаю доброго кваліфікованого програміста

Програми відділеного доступу сьогодні дозволяють побачити все, що Ви покажете на своєму моніторі і розмовляти... Єдине, що програміст знаходиться не у Вашому офісі а за  ??? кілометрів....
Витрати (мікрофон + колонки,або гарнітура) окуповуються практично зразу.  З досвіду - за 2 години роботи ВИ заплатите більше ніж за апаратуру..
Я так працюю вже кілька років. Витрати клієнта зменшуються часом на порядок...

Якщо налаштувати в програмі ВСЕ!!! то наприклад в модулі "Зарплата" буде налаштовано кілька сотень доплат/надбавок (для ДБ, для МБ, для освіти, для медицини, прокуратури, військових ..... і т. п.) А є ще колективні договора в яких часом прописано як рахувати премії, понаднормові... (з досвіду)
І все одно щось потрібно буде налаштувати саме під конкретного клієнта... Уніфіковане налаштування (під любу! бюджетну організацію) можливо лише теоретично.

Кваліфікованого програміста Вам... :-)
З повагою, Ігор Ронський
+38 097 268 25 58
https://stcentr.com.ua/
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Житомирская область

Маковій Христина » 27 червня 2017, 12:30

Евгений Светлов написав:Тоже интересовался вопросом происхождения программы, потому что, вот только в апреле установили и боялся что бы не получилось что "деньги на ветер". На круглом столе в Лиге Закон от 17 мая этот вопрос поднимался, и был дан четкий ответ - это украинская программа, которая работала в России (как там сейчас не знаю, врать не буду). Даже на каких то выставках в 90-х призы получала.

Інтернет видає багато інформації от знов знайшла інформацію про ІС ПРО http://www.dsnews.ua/politics/art2217 так що теж не знаю де правда. https://www.obozrevatel.com/news/2009/12/17/216213.htm
Востаннє редагувалось Маковій Христина в 27 червня 2017, 12:34, всього редагувалось 1 раз.
Новачок
Новачок

Igor.Ronsky » 27 червня 2017, 12:33

Маковій Христина написав:
Евгений Светлов написав:Тоже интересовался вопросом происхождения программы, потому что, вот только в апреле установили и боялся что бы не получилось что "деньги на ветер". На круглом столе в Лиге Закон от 17 мая этот вопрос поднимался, и был дан четкий ответ - это украинская программа, которая работала в России (как там сейчас не знаю, врать не буду). Даже на каких то выставках в 90-х призы получала.

Інтернет видає багато інформації от знов знайшла інформацію про ІС ПРО http://www.dsnews.ua/politics/art2217 так що теж не знаю де правда.

1. Новина від Понедельник, 8 Апреля 2002, 00:00   новині 15 років....
2. Мова іде про програми серії «БЭСТ».  А ми говоримо про ІС-ПРО.... Програми серії "БЕСТ" дійсно розроблялись в Росії і адаптувалися під Україну

Існує і сьогодні продовження лінійки: https://bestnet.ru/
З повагою, Ігор Ронський
+38 097 268 25 58
Мандрівник
Мандрівник

zawod » 29 червня 2017, 15:34

Igor.Ronsky написав:
Маковій Христина написав:

Інтернет видає багато інформації от знов знайшла інформацію про ІС ПРО http://www.dsnews.ua/politics/art2217 так що теж не знаю де правда.

1. Новина від Понедельник, 8 Апреля 2002, 00:00   новині 15 років....
2. Мова іде про програми серії «БЭСТ».  А ми говоримо про ІС-ПРО.... Програми серії "БЕСТ" дійсно розроблялись в Росії і адаптувалися під Україну

Існує і сьогодні продовження лінійки: https://bestnet.ru/

БЕСТ-ЗВІТ - Ме.Док - ИС-ПРО - усі одного поля ягоди (ИНТЕЛЛЕКТ-СЕРВИС) росія.
Мандрівник
Мандрівник

Подякували: 2 раз.
Регіон: Тернопольская Область

Natali1976 » 05 липня 2017, 13:29

Колеги, що наразі чекати від ІС ПРО? Я так розумію:  оскільки Інтелект Сервіс поставили до стінки (вилучили всі сервери), сайт не працює, підтримка не працює, разом з МедКом  загребли і ІСПРО ?
Мандрівник
Мандрівник

Алексей_ІТ » 05 липня 2017, 14:51

Добрий день, дилерська мережа працює. Допомагаємо з квартальними звітами клієнтам.
"Гаряча" пропозиція грудня - імпорт даних з ПЗ "Парус" та ПЗ "1С" за акційними цінами
Квартирант
Квартирант

Natali1976 » 05 липня 2017, 14:58

Алексей_ІТ написав:Добрий день, дилерська мережа працює. Допомагаємо з квартальними звітами клієнтам.

дякую за відповідь, зрозуміло що дилери працюють і допомагають, вони так би мовити  на землі (пліч о пліч клієнтами), а що очікувати від розробників? варто витрачати дорогоцінний час на вивчення та впровадження ІС ПРО  чи його "закопають" разом з    1 С  для бюджету та МЕДКОМ ?
Мандрівник
Мандрівник

Igor.Ronsky » 05 липня 2017, 16:38

Natali1976 написав:
Алексей_ІТ написав:Добрий день, дилерська мережа працює. Допомагаємо з квартальними звітами клієнтам.

дякую за відповідь, зрозуміло що дилери працюють і допомагають, вони так би мовити  на землі (пліч о пліч клієнтами), а що очікувати від розробників? варто витрачати дорогоцінний час на вивчення та впровадження ІС ПРО  чи його "закопають" разом з    1 С  для бюджету та МЕДКОМ ?

1. Не думаю, що закопають. Уявіть, що закопають 1С, ІС-ПРО, Парус... Заміна в один день
2. Думаю ситуація проясниться протягом пару днів. Думаю 2-3 дні не зробить погоди для прийняття рішення..
З повагою, Ігор Ронський
+38 097 268 25 58
Мандрівник
Мандрівник

Natali1976 » 06 липня 2017, 13:23

Залишається сподіватися що все буде добре, однак варто бути реалістами. адже зараз на цю нішу ринку виходять нові програмні розробки. можливо вони менш розкручені однак більш легкі у використанні і не такі тяжкі у встановленні.
Мандрівник
Мандрівник

Igor.Ronsky » 06 липня 2017, 13:34

Natali1976 написав:Залишається сподіватися що все буде добре, однак варто бути реалістами. адже зараз на  цю нішу ринку виходять нові програмні розробки. можливо вони менш розкручені однак більш легкі у використанні і  не такі тяжкі у встановленні.

Комусь подобається "червоне" комусь "синє".... :-)  І це добре.. А то життя було б скучним... Знаю як прихильників програми так і тих кому вона не подобається...
З повагою, Ігор Ронський
+38 097 268 25 58
Мандрівник
Мандрівник

VOV » 06 липня 2017, 15:03

Конкуренція двигун прогресу. Якщо знищать конкуренцію то буде тільки гірше. Якщо є нові розробники то що їм заважало вийти на ринок з 1С Парусом ІС-Про якщо в них продукт кращий, зручніший. А якщо прибрати всіх конкурентів то...
Програма РБюджет
Місцевий
Місцевий

Алексей_ІТ » 06 липня 2017, 19:58

Natali1976 написав:Залишається сподіватися що все буде добре, однак варто бути реалістами. адже зараз на  цю нішу ринку виходять нові програмні розробки. можливо вони менш розкручені однак більш легкі у використанні і  не такі тяжкі у встановленні.

Добрий вечір, виходять і працюють це різні речі. І ось коли вони вийдуть, тоді можно буде робити якісь висновки. Те що зараз багато проектів анонсується  то це добре, питання в іншому, хто буде залишки переносити? Це будуть універсальні програми, чи з індивідуальними налаштуваннями? Яка буде підтримка? Яка вартість обслуговування програми?

Те що буде конкуренція це добре для всіх. В першу чергу для клієнтів.
Квартирант
Квартирант

Евгений Светлов » 19 вересня 2017, 12:01

Добрий день, бачу тут різні коментарі були, поділюсь і своїм досвідом переходу на ІС ПРО. На все про все пішло близько 2-ох місяців. За цей час мені перенесли дані зі старої програми, встановили і налаштували все що ми хотіли бачити. Дуже задоволений зарплатою в ІС ПРО, рахує все - всі наші джерела, доплати до мінімалки і сумісників. Квартальні звіти робив з програми, нараховували автоматично амортизацію, з казначейської програми затягуємо виписки. Головне спочатку з програмістами обговорити все що хочеш від програми. Після настройки уклали договір на обслуговування, всі оновлення роблять вчасно, так що до якості претензій немає. Резюмуючи так напишу - хоч працюю не довго, але програмою задоволений, до обслуговування претензій теж немає. :27:
Новачок
Новачок

Подякували: 2 раз.

Поперед.

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Majestic-12 [Bot] і 1 гість