Програма для ведення бухгалтерського обліку ІС ПРО (ИС ПРО)

Re: Програма для ведення бухгалтерського обліку ІС ПРО (ИС ПРО)

Radisna Tetyana » 29 травня 2017, 16:52

Алексей_ІТ написав:Добрий день, новий план рахунків вже давно реалізовано в програмі. Стосовно інструкцій інформацію передам

Доброго дня! Сьогодні встановили демонстраційну версію для ознайомлення. План рахунків старий! По телефону гарячої лінії відповіли, що план рахунків буде реалізовано пізніше. НЕМАЄ там нових рахунків! Чи у ТОВ "Інтелект-Сервіс" розповсюджують неправдиву інформацію?...:))
http://www.intelserv.com/contacts
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

Алексей_ІТ » 29 травня 2017, 18:31

Вітаю, Вас. Усі клієнти ІС ПРО працюють з новим планом рахунків, можливо сталася якась помилка, для того щоб її виправити, Ви можете написати мені на пошту, я зв'яжуся з Вами і допоможу виправити її
ІС-ПРО - програма для Вашої бухгалтерії. Досвід роботи понад 9 років
Демонстрація по телефону 044-221-98-92 чи на пошту fopgorbatko@ukr.net
Квартирант
Квартирант

Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Киевская область

Radisna Tetyana » 30 травня 2017, 08:18

Доброго ранку! Краще це була б помилка!.:) А ви не могли б надати посилання де можна скачати демо версію для бюджетних установ з новими рахунками?
Мандрівник
Мандрівник

Natali1976 » 30 травня 2017, 10:14

Алексей_ІТ, в "Типова конфігурація "ІС-ПРО: Бюджет"", не має згадування про вивантаження даних на сайт "Є ДАТА". Чи реалізована ця операція в програмі?
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 2 раз.

M.Klimova » 13 червня 2017, 16:00

Radisna Tetyana написав:
Алексей_ІТ написав:Добрий день, новий план рахунків вже давно реалізовано в програмі. Стосовно інструкцій інформацію передам

Доброго дня! Сьогодні встановили демонстраційну версію для ознайомлення. План рахунків старий! По телефону гарячої лінії відповіли, що план рахунків буде реалізовано пізніше. НЕМАЄ там нових рахунків! Чи у ТОВ "Інтелект-Сервіс" розповсюджують неправдиву інформацію?...:))

Тетяно, мало того, що у них там з планом рахунків не дуже, так вони не можуть налаштувати те, що повинно працювати і без додаткових налаштувань. Колеги з бюджетної організації дуже не задоволені, бухгалтерія проблемна. Про ціну  взагалі мовчу.
Новачок
Новачок

Регіон: Волынская область

Алексей_ІТ » 13 червня 2017, 16:47

M.Klimova написав:
Radisna Tetyana написав:

Тетяно, мало того, що у них там з планом рахунків не дуже, так вони не можуть налаштувати те, що повинно працювати і без додаткових налаштувань. Колеги з бюджетної організації дуже не задоволені, бухгалтерія проблемна. Про ціну  взагалі мовчу.

Добрий день, не працюючи в програмі Ви даєте рекомендації. Це якось не логічно. У всіх організаціях з якими працюю я з січня-лютого новий план рахунків, наскільки я знаю у моїх колег з цим теж все добре. В демонстраційних базах на сайті розробника, до речі, теж. Ціна залежить від об'єму робіт, якщо роботи багато то ціна 1000 грн. за все точно не буде.
Квартирант
Квартирант

Radisna Tetyana » 14 червня 2017, 08:25

Інформація з офіційного сайту ІС-ПРО від 13 червня: "Выпущена предварительная версия Типовой конфигурации (базовой настройки) - Бюджет для ознакомления." Отже лише зараз вийшло щось для бюджету. З чим працюють бухгалтери з січня не знаю. Я  буду знайомитись саме з цією конфігурацією. Встановлення програми - складний процес. Перші враження не дуже гарні. Дратує росьойсько-украйонський інтерфейс та методичні матеріали. Дивно для української компанії мати проблеми з українською мовою... Я вважаю з часом ця ситуація виправиться. А ще дуже не вистачає покрокової інструкції з поясненням налаштувань. Є подекуди налаштування які неможливо зрозуміти. Потрібно, до прикладу, поставити (чи не ставити) галочку в полі, яке підписане однією буквою, наприклад буква "З". І на що та галочка впливає незрозуміло... Цікаво, чи готовий хтось супроводжувати програму пояснюючи кожну "галочку"? Самостійно освоїти програму дуже складно. Але це лише перші враження. Всім гарного дня!.:))
Мандрівник
Мандрівник

Алексей_ІТ » 14 червня 2017, 11:01

Radisna Tetyana написав:Інформація з офіційного сайту ІС-ПРО від 13 червня: "Выпущена предварительная версия Типовой конфигурации (базовой настройки) - Бюджет для ознакомления." Отже лише зараз вийшло щось для бюджету. З чим працюють бухгалтери з січня не знаю. Я  буду знайомитись саме з цією конфігурацією. Встановлення програми - складний процес. Перші враження не дуже гарні. Дратує росьойсько-украйонський інтерфейс та методичні матеріали. Дивно для української компанії мати проблеми з українською мовою... Я вважаю з часом ця ситуація виправиться. А ще дуже не вистачає покрокової інструкції з поясненням налаштувань. Є подекуди налаштування які неможливо зрозуміти. Потрібно, до прикладу, поставити (чи не ставити) галочку в полі, яке підписане однією буквою, наприклад буква "З". І на що та галочка впливає незрозуміло... Цікаво, чи готовий хтось супроводжувати програму пояснюючи кожну "галочку"? Самостійно освоїти програму дуже складно. Але це лише перші враження. Всім гарного дня!.:))

Добрий день усім. Більшість клієнтів системи ІС ПРО працює з повною версією, а не з базовою конфігурацією, тому що повна версія дає більше можливостей (можливість працювати в мережі та зміни налаштувань розробника). Встановлення, налаштування, зміну плану рахунків і т.д., як правило, робить спеціаліст в якого Ви придбали програму. Він підкаже оптимальне налаштування системи як раз під Вашу специфіку. Так що освоювати самостійно не потрібно. І Вам гарного дня)
Квартирант
Квартирант

Маковій Христина » 20 червня 2017, 14:02

я так розумію, що видалення мого коментара шодо російськості ІС ПРО підтверждує мої здогадки, що компанія - РОСІЙСЬКА.
Для перегляду та завантаження файлів реєструйтеся на сайті.
Новачок
Новачок

Евгений Светлов » 20 червня 2017, 17:12

Тоже интересовался вопросом происхождения программы, потому что, вот только в апреле установили и боялся что бы не получилось что "деньги на ветер". На круглом столе в Лиге Закон от 17 мая этот вопрос поднимался, и был дан четкий ответ - это украинская программа, которая работала в России (как там сейчас не знаю, врать не буду). Даже на каких то выставках в 90-х призы получала.
Новачок
Новачок

zawod » 20 червня 2017, 19:24

Маковій Христина написав:я так розумію, що видалення мого коментара шодо російськості ІС ПРО підтверждує мої здогадки, що компанія - РОСІЙСЬКА.

Мій коментар з цього приводу також видалили близько місяця тому.
Тут цікаве дослідження: https://www.facebook.com/Xamaxa/posts/1 ... nref=story
Мандрівник
Мандрівник

Подякували: 3 раз.
Регіон: Тернопольская Область

zawod » 20 червня 2017, 19:26

Евгений Светлов написав:Тоже интересовался вопросом происхождения программы, потому что, вот только в апреле установили и боялся что бы не получилось что "деньги на ветер". На круглом столе в Лиге Закон от 17 мая этот вопрос поднимался, и был дан четкий ответ - это украинская программа, которая работала в России (как там сейчас не знаю, врать не буду). Даже на каких то выставках в 90-х призы получала.

Поцікавтесь:
https://www.facebook.com/Xamaxa/posts/1 ... nref=story
Мандрівник
Мандрівник

Подякували: 3 раз.
Регіон: Тернопольская Область

Olga_K » 21 червня 2017, 13:31

мы с 01.2010 работаем по сетке с программой "ИС-ПРО". 4 года работаем полностью от первичных документов до Главной книги. решены в программе все разделы бухучета в образовании. но... всё зависит от сопровождающей компании. у нас договор с ЧП Горелко (Днепропетровск) курирует наше управление программист из Запорожья. большинство вопросов решается с ним в телефонном режиме или по удаленному доступу. программа в подготовке отчетности почти на 5, а с выходными формами хромаем. нам, правда, очень трудно договариваться с программистом-вот если бы мне его рядом усадить-я бы многие вопросы решила бы в пользу облегчения работы. так что - ЖЕЛАЮ ХОРОШЕГО СОПРОВОЖДАЮЩЕГО программиста!
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 109 раз.
Регіон: Запорожская область

VOV » 21 червня 2017, 18:29

Olga_K написав:мы с 01.2010 работаем по сетке с программой "ИС-ПРО". 4 года работаем полностью от первичных документов до Главной книги. решены в программе все разделы бухучета в образовании. но... всё зависит от сопровождающей компании. у нас договор с ЧП Горелко (Днепропетровск) курирует наше управление программист из Запорожья. большинство вопросов решается с ним в телефонном режиме или по удаленному доступу. программа в подготовке отчетности почти на 5, а с выходными формами хромаем. нам, правда, очень трудно договариваться с программистом-вот если бы мне его рядом усадить-я бы многие вопросы решила бы в пользу облегчения работы. так что - ЖЕЛАЮ ХОРОШЕГО СОПРОВОЖДАЮЩЕГО программиста!

А можно узнать что значит "с выходными формами хромаем". Это какие то индивидуальные формы что нужны только в вашем учёте или недостаток стандартных форм или настройка стандартных именно под Ваш учёт. Можно привести пару вторую примеров чтобы было понятно.
Програма РБюджет
Скачати версію 16.4.1 можна за посиланням
http://rbudjet.com.ua/obnov/RBudjet_16.4.1_Setup.zip
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 23 раз.
Подякували: 163 раз.
Регіон: Полтавская область

Olga_K » 22 червня 2017, 08:26

- свод начисленной з/пл в разбивке месяцев- в ИС-про неудобно контролировать-надо пересмотреть каждый вид начислений-удержаний. в программе, в которой мы работали до ИС-ПРО, в таком своде месяцы отражались по колонкам и сразу было видно за какие месяцы что-то начислили, а теперь приходится просматривать где и в каком коде есть прошлые периоды;
- при печати расчетных листов (мы печатаем на матричных принтерах EPSON ленточно - для экономии бумаги и просто используем имеющуюся технику (есть локальное соединение разных принтеров на разные случаи)) нет распечатки кол-ва часов. я понимаю, что все поправимо-но с нашим программистом не можем договориться;
-при формировании отчета ЕСВ очень хотелось бы иметь возможность корректировки перед отправкой в МЕДОК, а то потом в МЕДКе приходится много корректировать. вот 1ДФ проще формировать-там есть возможность корректировки перед отправкой в МЕДОК;
- у нас нет возможности распечатки плановой зарплаты сотрудников на указанную дату- получается нет возможности ознакомить работников с их зарплатой, например, в случае повышения окладов или изменения тарификации.
Я некоторые формы сама пытаюсь подогнать, перевести на украинский, но не всегда есть доступ уровень программирования - я бухгалтер и считаю, что программа должна быть для меня, а не я должна подстраиваться под программу, добавляя себе ручной работы
Коронована особа
Коронована особа

Igor.Ronsky » 22 червня 2017, 11:19

zawod написав:
Маковій Христина написав:я так розумію, що видалення мого коментара шодо російськості ІС ПРО підтверждує мої здогадки, що компанія - РОСІЙСЬКА.

Мій коментар з цього приводу також видалили близько місяця тому.
Тут цікаве дослідження: https://www.facebook.com/Xamaxa/posts/1 ... nref=story

Там не дослідження.... Програма УКРАЇНСЬКА..  В тому числі працює в Росії... В тому дослідження побачили слово Росія  і почалася "зрада"..
З повагою, Ігор Ронський
+38 097 268 25 58
https://stcentr.com.ua/
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Житомирская область

Igor.Ronsky » 22 червня 2017, 11:47

Olga_K написав:- свод начисленной з/пл в разбивке месяцев- в ИС-про неудобно контролировать-надо пересмотреть каждый вид начислений-удержаний. в программе, в которой мы работали до ИС-ПРО, в таком  своде месяцы отражались по колонкам и сразу было видно за какие месяцы что-то начислили, а теперь приходится просматривать где и в каком коде есть прошлые периоды;

При формуванні зведеної відомості є можливість формувати деталізацію в розрізі місяців..

- при печати расчетных листов (мы печатаем на матричных принтерах EPSON ленточно - для экономии бумаги и просто используем имеющуюся технику (есть локальное соединение разных принтеров на разные случаи)) нет распечатки кол-ва часов. я понимаю, что все поправимо-но с нашим программистом не можем договориться;

-при формировании отчета ЕСВ очень хотелось бы иметь возможность корректировки перед отправкой в МЕДОК, а то потом в МЕДКе приходится много корректировать. вот 1ДФ проще формировать-там есть возможность корректировки перед отправкой в МЕДОК;

При правильному налаштуванні ЄСВ така необхідність виникає ДУЖЕ рідко.. Не думаю, що це актуально.  Мало того краще зразу (ще до формування документів на казначейство) експортувати звіт в МЕДОК.. При коригуванні в МЕДКУ (хоча бажано знайти причину коригування і виправити) у вас зразу іде контроль...

- у нас нет возможности распечатки плановой зарплаты сотрудников на указанную дату- получается нет возможности ознакомить работников с их зарплатой, например, в случае повышения окладов или изменения тарификации.
Якщо у Вас навчальний заклад,  то в ІС_ПРО є стандартний документ - "Тарифікація". Можна також добавити ще одне підприємство, в якому є лише планові показники... Тобто є варіанти... 

Я некоторые формы сама пытаюсь подогнать, перевести на украинский,  но не всегда есть доступ  уровень программирования - я бухгалтер и считаю, что программа должна быть для меня, а не я должна подстраиваться под программу, добавляя себе ручной работы

Практично всі регламентовані форми українською мовою..  А багато форм розроблялися російською саме для українських організацій... Але це форми не регламентовані і робилися тією мовою, якою замовляв клієнт.. До деякого часу це було не актуально... 
З повагою, Ігор Ронський
+38 097 268 25 58
Мандрівник
Мандрівник

Olga_K » 22 червня 2017, 13:10

у Вас ось все так добре, а у нас.... залишається тільки позаздрити тим бухгалтерам, у кого програмісти співчувають і ДОПОМОГАЮТЬ полегшити роботу
Коронована особа
Коронована особа

Igor.Ronsky » 22 червня 2017, 13:23

Olga_K написав:у Вас ось все так добре, а у нас.... залишається тільки позаздрити тим бухгалтерам, у кого програмісти співчувають і ДОПОМОГАЮТЬ полегшити роботу

Не все так добре (на жаль) як хотілося б... :-)
З повагою, Ігор Ронський
+38 097 268 25 58
Мандрівник
Мандрівник

Natali1976 » 22 червня 2017, 14:27

Igor.Ronsky, Скоріше  в більшості не так добре, як хотілося - б : завелика кількість налаштувань доступів,  не зручне використання(відриття одночасно декількох підсистем не можливе) відсутність зв'язку між підсистемами , відсутність можливості створення документів"На підставі" (договір-зобов'язання-фінансове зобов♥язання (отримання товарів/послуг)-платіжне доручення. Це так маленький екскурс в програму.  
Ігоре, скажіть  чи варто очікувати  що ця програма стане більш лояльною, заточеною під користувача , а не на  програміста??
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 2 раз.

Поперед.Далі

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість