Облік харчування у ДНЗ

Re: Облік харчування у ДНЗ

EVGENIY » 08 червня 2017, 14:11

Юлия Корзун написав:Підскажіть, будь ласка, якими проводками оформити бухгалтерську довідку при передач продуктів харчування від однієї школи до іншої?

Тут треба розбиратися! У вас у кожної школи власні рахунки? Хто у вас головний розпорядник? І власне що це за благодійсніть, чому ви передаєте продукти??? В залежності від цього треба дивитись, якщо у вас власні рахунки то чому кошти не віділили той школі а виділили вам? в такому випадку треба і касові видатки переносити! Варіантів безліч!
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Дякував (а): 17 раз.
Подякували: 197 раз.
Регіон: Харьковская область

Yulia_Andrey » 09 червня 2017, 08:05

EVGENIY написав:
Юлия Корзун написав:Підскажіть, будь ласка, якими проводками оформити бухгалтерську довідку при передач продуктів харчування від однієї школи до іншої?

Тут треба розбиратися! У вас у кожної школи власні рахунки? Хто у вас головний розпорядник? І власне що це за благодійсніть, чому ви передаєте продукти??? В залежності від цього треба дивитись, якщо у вас власні рахунки то чому кошти не віділили той школі а виділили вам? в такому випадку треба і касові видатки переносити! Варіантів безліч!

В школах в літній період оздоровчі табори, і в одній із шкіл епідемія вітряної оспи і на кінець року залишилось багато продуктів харчування, тих, які швидко псуюються і їх вирішили передати в одну з шкіл, в яких проводять табори. Тепер це все треба якось оформити, а як правильно?
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская область

EVGENIY » 09 червня 2017, 08:40

Юлия Корзун написав:
EVGENIY написав:

В школах в літній період оздоровчі табори, і в одній із шкіл епідемія вітряної оспи і на кінець року залишилось багато продуктів харчування, тих, які швидко псуюються і їх вирішили передати в одну з шкіл, в яких проводять табори. Тепер це все треба якось оформити, а як правильно?

Я взнгалі б то радив порадитись у відділі освіти, ви про рахунки не сказали? За вас відділ освіти плате? Чи на кожній школі свої відкриті рахунки в казначействі і ві підпорядковуєтесь кому? Хто вас фінансує? Якщо рахунки у кожного свої то я вважаю тут треба касові видатки переносити і звичайним актом передавати, ви тоді все сторнуєте у себе, а вони все вішають! Це моя думка!
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Yulia_Andrey » 04 липня 2017, 08:04

EVGENIY написав:
Юлия Корзун написав:
EVGENIY написав:

Я взнгалі б то радив порадитись у відділі освіти, ви про рахунки не сказали? За вас відділ освіти плате? Чи на кожній школі свої відкриті рахунки в казначействі і ві підпорядковуєтесь кому? Хто вас фінансує? Якщо рахунки у кожного свої то я вважаю тут треба касові видатки переносити і звичайним актом передавати, ви тоді все сторнуєте у себе, а вони все вішають! Це моя думка!

Ми і є відділ освіти. Рахунок один на всі школи. Офотрмили все бухгалтерською довідкою і суми передачі відобразили по МО
Новачок
Новачок

VOV » 04 липня 2017, 10:25

Якщо Ви централізована бухгалтерія то і розподіляєте по школам для власної зручності, тому і передавати можете між школами продукти бідь якими внутрішніми документами, наприклад накладними. Все одно це для Вашого внутрішнього розподілу і на загальний облік ніяк не впливатиме.
Програма РБюджет
Скачати версію 16.1.5 можна за посиланням
http://rbudjet.com.ua/obnov/RBudjet_16.1.5_Setup.zip
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 8 раз.
Подякували: 24 раз.

OleksandrM » 20 листопада 2017, 14:58

майстер написав:Допоможіть як визначити вихід квашеної капусти (заквашуємо самі) при списанні капусти свіжої, моркви і солі.

Добрий день! То як Ви розібрались з квашеною капустою? В мене виникли питання з проводками. Як списати витрачені продукти і оприбуткувати готову продукцію.
Буду вдячний за допомогу.
Новачок
Новачок

Регіон: Винницкая область

Надія Думка » 08 грудня 2017, 02:15

Теж питання з проводками по квашеній капусті. Як списати витрачені продукти і оприбуткувати готову продукцію. Допоможіть. Дуже треба. Дякую.
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 1 раз.
Регіон: Львовская область

EVGENIY » 08 грудня 2017, 13:22

Надія Думка написав:Теж питання з проводками по квашеній капусті.  Як списати витрачені продукти і оприбуткувати готову продукцію. Допоможіть. Дуже треба. Дякую.

9.3 Передача матеріалів і продуктів харчування в переробку 
Дт
8113 (8123) "Матеріальні витрати" 
Кр
15 "Виробничі запаси" 
Дт
16 "Виробництво" 
Кр
8113 (8123) "Матеріальні витрати"

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/buhgalterskiy-oblik/tipova-koresp-subrahubkiv/
9.5 Оприбуткування готових виробів і продукції, переданих з виробництва на склад 1811 (1821) "Готова продукція" 16 "Виробництво"

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/buhgalterskiy-oblik/tipova-koresp-subrahubkiv/

У вашому випадку замість 1811 ставте 15 (продукти харчування), ну якщо ви не на реалізацію!
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Костюк Таня » 10 січня 2018, 19:41

Девочки подскажите стоимость новогодних подарков входит в стоимость родительской платы
Новачок
Новачок

Владислав Станкус » 11 січня 2018, 11:54

Костюк Таня написав:Девочки подскажите стоимость новогодних подарков входит в стоимость родительской платы

Доброго дня!
Батьківська плата в ДНЗ передбачає часткову плату батьків за харчування дітей. Новорічні подарунки в цю плату не входять.
Розмір частини батьківської плати залежить від прийнятого місцевою радою рішення.
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 27 раз.

Аліна-Аліна » 16 січня 2018, 16:27

Добрий день! Я не працюю в ДНЗ. Мене цікавить як маму, як члена батьківського комітету, що оплачує за харчування дитини. Напишіть, будь-ласка, якщо на рахунку де поступають кошти від батьківської плати на кінець року є залишок 80 тис грн. За ці кошти можна придбати щось в садочок, наприклад ліжечка? чи ще захищені кошти? Нас постійно добровільно-примусово змушують протягом року купувати за свої кошти різні речі, а тут дізналася випадково, що у нас є кошти на спецфонді. Напишіть, будь-ласка!!
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 19 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Закарпатская область

Владислав Станкус » 17 січня 2018, 10:51

Аліна-Аліна написав:Добрий день! Я не працюю в ДНЗ. Мене цікавить як маму, як члена батьківського комітету, що оплачує за харчування дитини. Напишіть, будь-ласка, якщо на рахунку де поступають кошти від батьківської плати на кінець року є залишок 80 тис грн. За ці кошти можна придбати щось в садочок, наприклад ліжечка? чи ще захищені кошти? Нас постійно добровільно-примусово змушують протягом року купувати за свої кошти різні речі, а тут дізналася випадково, що у нас є кошти на спецфонді. Напишіть, будь-ласка!!

Доброго дня!
Батьківська плата за перебування дітей у дитячому садку обраховується виходячи з норми продуктів харчування та їх вартості, тож залишку таких коштів на спеціальному рахунку не має бути взагалі, особливо в такому об’ємі.
Можливо мається на увазі залишок коштів, які батьки надаються дитсадочку у вигляді благодійної допомоги? Тоді так, батьківський комітет має право вирішувати куди такі кошти витрати, в тому числі і на закупівлю ліжечок для дітей.
Місцевий
Місцевий

Аліна-Аліна » 18 січня 2018, 09:02

Владислав Станкус написав:
Аліна-Аліна написав:Добрий день! Я не працюю в ДНЗ. Мене цікавить як маму, як члена батьківського комітету, що оплачує за харчування дитини. Напишіть, будь-ласка, якщо на рахунку де поступають кошти від батьківської плати на кінець року є залишок 80 тис грн. За ці кошти можна придбати щось в садочок, наприклад ліжечка? чи ще захищені кошти? Нас постійно добровільно-примусово змушують протягом року купувати за свої кошти різні речі, а тут дізналася випадково, що у нас є кошти на спецфонді. Напишіть, будь-ласка!!

Доброго дня!
Батьківська плата за перебування дітей у дитячому садку обраховується виходячи з норми продуктів харчування та їх вартості, тож залишку таких коштів на спеціальному рахунку не має бути взагалі, особливо в такому об’ємі.
Можливо мається на увазі залишок коштів, які батьки надаються дитсадочку у вигляді благодійної допомоги? Тоді так, батьківський комітет має право вирішувати куди такі кошти витрати, в тому числі і на закупівлю ліжечок для дітей.

Ні, якраз кошти є на цьому рахунку. Просто наш завідувач заставляє платити не по факту а наперед. Тобто, за лютий я плачу до 10 лютого за весь місяць. якщо дитина не прийшла по якіись причині, то потрібна довідка, яку треба отримувати у районній лікарні. Ніхто, звичайно не їздить 80 км до району, а платять за весь місяць всі і наперед. Ось тому і є кошти, і ці кошти я впевнена підуть не на ліжечка, а можливо на зарплату, премії.
Мандрівник
Мандрівник

Аліна-Аліна » 18 січня 2018, 09:07

А благодійні внески ми і так кожного року платимо добровільно-примусово! Мене дуже ця несправедливість чіпає, так хочеться щоб заборонили офіційно ці добровільні внески. Хто має лишні кошти і сам купить що хоче до садочку, а це " здирка" грошей, яких і так у батьків немає, особливо у сільській місцевості.
Мандрівник
Мандрівник

kristal1962 » 18 січня 2018, 09:33

Аліна-Аліна !!! Ви, мене вибачте будьласка -згідно закону батьківська плата сплачується наперед, довідки Ваш завідуючий требує правильно ,в селі завіряє довідки завідуючий ФАПОМ.Провірте в бухгалтерії оплату по своїй дитині ,якщо дитина не ходила а проплочено та у Вас переплата . Благодійні внески добровільні- згідно закону і заставити Вас ніхто не може.
Мандрівник
Мандрівник

Подякували: 1 раз.
Регіон: Херсонская область

kristal1962 » 18 січня 2018, 09:59

Добровільні внески не йдуть на рахунок батьківської плати,у Казні відкривається окремий рахунок .80 тисяч на рахунку то це сільські плітки
Мандрівник
Мандрівник

Подякували: 1 раз.
Регіон: Херсонская область

Аліна-Аліна » 18 січня 2018, 12:40

kristal1962 написав:Добровільні внески не йдуть на рахунок  батьківської плати,у Казні відкривається окремий рахунок .80 тисяч на рахунку то це сільські плітки

Добровільні внески якраз ідуть не через казну, а налічними на руки.
Мандрівник
Мандрівник

Аліна-Аліна » 18 січня 2018, 12:45

Аліна-Аліна написав:
kristal1962 написав:Добровільні внески не йдуть на рахунок  батьківської плати,у Казні відкривається окремий рахунок .80 тисяч на рахунку то це сільські плітки

Добровільні внески якраз ідуть не через казну, а налічними на руки.

Це не плітки, доречі тут таким не займаються, ми самі на власні очі бачили виписку з казни. Були в районі і забирати виписки з казни. І тому питаємо на форумі чи можемо купити ліжка за ці кошти, щоб не робити благодійні внески.
Мандрівник
Мандрівник

Владислав Станкус » 18 січня 2018, 13:07

Доброго дня!
Слід чітко розуміти, що це за кошти. Якщо це батьківська плата за перебування дітей у дитячому садку  то вони мають цільове призначення  - харчування учнів. Якщо це інші кошти то для відповіді на Ваше запитання слід розуміти природу їх походження.
Місцевий
Місцевий

Аліна-Аліна » 18 січня 2018, 13:20

Владислав Станкус написав:Доброго дня!
Слід чітко розуміти, що це за кошти. Якщо це батьківська плата за перебування дітей у дитячому садку  то вони мають цільове призначення  - харчування учнів. Якщо це інші кошти то для відповіді на Ваше запитання слід розуміти природу їх походження.

"Плата за послуги бюджетних установ". Я просто думаю що зараз затверджується кошторис на наступний рік, а це є вільний залишок ( мені уже хтось на форумі так написав) то це вільний залишок чи можна використати для покупки цих ліжок?
Мандрівник
Мандрівник

Поперед.

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей