ПРацівники ДНЗ

ПРацівники ДНЗ

Paradeigma » 03 лютого 2014, 16:03

Pittrice13 написав:стажові нараховуємо та 20 % надбавки  на частину ставки  заміщення завідуючої?

За выслугу лет надбавка выплачивается к должностному окладу в зависимости от стажа педагогической работы. Странно, что у вас возникли сомнения по отношению к тому, к какой части заработка платить надбавку. Ведь обе должности, независимо от того в каком части работник их занимает, относятся к педагогическим. (см. Порядок № 78 от 31.01.2001 и Перечень № 963 от 14.06.2000). Тоже самое относится и выплате надбавки за престижность. (см.п.1 Постановы № 373 от 23.03.2011)

===================

Юлия1 написав:Помічник вихователя в дошкільному закладі, та медсестра працюють з навантаженням на 1,3 ставки кожна. Чи мають право вони отримувати доплату за дезинфікуючи засоби 10% пропорційно навантаженню, чи доплата встановлюється тільки від окладу???

Работникам, которые используют в работе дезинфицирующие средства, а также работникам, которые заняты уборкой туалетов, устанавливается доплата в размере 10% должностного оклада (тарифной ставки).

Если работники работают на условиях совместительства и в своей работе также используют дезсредства, то и в этом случае им должна быть установлена доплата в размере 10%.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 147
З нами з: 01 липня 2012, 19:35
Звідки: Ялта
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Крым

ПРацівники ДНЗ

tinamar » 04 лютого 2014, 02:16

Роз"ясніть , будь-ласка на числовому прикладі: Щомісячна заробітна плата педагогічних працівників установ освіти визначається шляхом множення ставки заробітної плати на їх фактичне навантаження на тиждень і ділення цього добутку на встановлену норму годин на тиждень і виплачується щомісячно незалежно від кількості тижнів і робочих днів у різні місяці року.

І ще одне запитання: надбавка за вислугу років педагогічним працівникам нараховується у відсотках до окладу, чи до оклад+престижність?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 457
З нами з: 06 жовтня 2011, 09:39
Звідки: Полтавська область
Дякував (а): 11 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Полтавская область

ПРацівники ДНЗ

Юлия1 » 13 лютого 2014, 09:51

від окладу
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 23
З нами з: 28 серпня 2012, 13:08
Звідки: Тростянец
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская Область

ПРацівники ДНЗ

Мартлана » 15 лютого 2014, 18:48

Здравствуйте. Подскажите, кто-нибудь занимается тендером 2014 года? Садик занимается первый раз, много непонятного.
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 15 лютого 2014, 18:40
Звідки: Запорожье
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская Область

ПРацівники ДНЗ

med_buh » 20 лютого 2014, 16:03

Мартлана, только сдался, что непонятного?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 30
З нами з: 18 травня 2013, 09:58
Звідки: Приморск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Запорожская область

ПРацівники ДНЗ

Мартлана » 20 лютого 2014, 20:40

Prim_Skazka написав:Мартлана, только сдался, что непонятного?

После печати объявления в печати, пишем протокол и акцепт?
А если до 20 января 2014 года был один поставщик тепла, после отказался документально, есть долг ему в пределах 100 тыс. бюджет на 120 тыс. в тендер с кем играть( с первым или вторым)? Отдавать долг незарегистрированный как? Вот это в принципе и непонятно. Буду признательна, если будет помощь в виде ответа, ссылки на документ, личный опыт.
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 15 лютого 2014, 18:40
Звідки: Запорожье
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская Область

ПРацівники ДНЗ

maksim4ik » 03 жовтня 2014, 09:20

Подскажите пожалуйста, согласно інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти: 1) Місячні посадові оклади машиністів по
пранню і ремонту спецодягу, білизни підвищуються на 12 відсотків. 2) Місячні посадові оклади прибиральників приміщень, які
використовують дезинфікуючі засоби, а також тих, які зайняті
прибиранням туалетів, підвищуються на 10 відсотків. Чи потрібно для встановлення цих надбавок проводити атестацію робочих місць?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 28
З нами з: 01 червня 2011, 10:42
Звідки: Запорожье
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

ПРацівники ДНЗ

Animone » 03 жовтня 2014, 13:32

maksim4ik написав:машиністів по пранню і ремонту спецодягу, білизни підвищуються на 12 відсотків.


Читайте внимательно. В Перечне указано "до 12 процентов", а значит, что конкретный размер может установить только аттестационная комиссия.

maksim4ik написав:прибиральників приміщень, які використовують дезинфікуючі засоби, а також тих, які зайняті
прибиранням туалетів, підвищуються на 10 відсотків.


Мы аттестовывали, но не из-за 10%, которые прямо определены Условиями, а с целью установления права работникам на дополнительный отпуск (4 дня) и выдачи им спецмолока.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

ПРацівники ДНЗ

vika6623 » 05 листопада 2014, 11:22

ЧИ МАЄ ПРАВО ЗАВІДУЮЧА  ДНЗ НА УМОВАХ СУМІЩЕННЯ  ТИМЧАСОВО ЗАМІНЯТИ ВИХОВАТЕЛЯ-МЕТОДИСТА ?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 05 листопада 2014, 11:20
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

ПРацівники ДНЗ

Animone » 05 листопада 2014, 12:11

Согласно п. 4 Положения № 43 от 28.06.1993, руководители не имеют права работать по совместительству.
Сомневаюсь, что что подобную практику (замещение воспитателя-методиста) можно отнести к преподавательской деятельности, на которую такой запрет не распространяется.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

ПРацівники ДНЗ

kvitka1417 » 26 січня 2015, 22:04

Здравствуйте, у меня возникла такая проблема. Я работаю воспитателем на 1 ставку, пол дня. У нас только одна такая группа, все остальные работают на 2 ставки, по 12 часов.Последние два месяца заведующая постоянно ставит меня на замены в другие группы, в которых воспитатели уходят на курсы повышения квал-ции. Меня это не устраивает. Я специально пошла на 1 ставку, мне необходимо много свободного времени.  И еще ближайшие три месяца она меня планирует поставить на замены. Я категорически не согласна работать по 12 часов. Но заведующая меня не слушает, просто ставит и все. Вопрос: есть ли у меня шанс, без увольнения, добиьтся того, чтобы работать именно по 6 часов, на которые я и рассчитывала? Спасибо
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 26 січня 2015, 21:57
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

ПРацівники ДНЗ

yaoleg » 26 січня 2015, 23:09

kvitka1417, поговоріть із завідуючою, поясніть свою точку зору і якщо Ви не одна хто може працювати на заміні, то вона мусить піти з вами на компроміс. smile
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: ПРацівники ДНЗ

Кошлани » 17 січня 2018, 19:36

чи може помічник вихователя ,який працює на ставку,працювати ще на 0,25 ставки пралі в цьому ж дитсадку?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 03 січня 2018, 18:35
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: ПРацівники ДНЗ

Alisa17 » 18 січня 2018, 08:24

Кошлани написав:чи може помічник вихователя ,який працює на ставку,працювати ще на 0,25 ставки пралі в цьому ж дитсадку?

Може, за внутрішнім сумісництвом
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 177
З нами з: 18 січня 2017, 13:03
Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 26 раз.
Регіон: Николаевская область

Re: ПРацівники ДНЗ

yfnfifu » 31 січня 2018, 08:57

Добрий день! Склалася ситуація В ДНЗ на 6 груп(140 дітей) Посада Комірника відсутня (економія) Завгосп виконував обовязки комірника. Замовляв,зберігав,видавав продукти .З переходом дошкільних закладів до громади, зобовязали ще ведення Накопичувальної відомості з надходження продуктів харчування ,Накопичувальної відомості з витрачання продуктів харчування, Заповнення накладних, Поціновування продуктів харчування по меню. Питання: Чи має право робити це завгосп? Чи ці дії в рамках правового поля?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 31 січня 2018, 08:40
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская область

Re: ПРацівники ДНЗ

Olga_K » 12 лютого 2018, 12:31

продукти-це теж категорія матеріальних цінностей і ведення відомостей руху цих продуктів-це можливо для завідувача господарством. (про все повинно бути прописано в посадовій інструкції). а вже оціновання чи облік в грошовому виразі-це вже прерогатива бухгалтера.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1213
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 108 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: ПРацівники ДНЗ

Анна Витеславовна » 12 червня 2018, 13:29

Здравствуйте! Я диетсестра в детском саду. Скажите пожалуйста, в накопительный журнал, нужно писать норму продуктов на 1 ребенка с учетом холодной обработки? Или то что выдается кладовщиком. Например куры, холодная обработка 39%.дети не едят курей с костями.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 12 червня 2018, 12:58
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Одесская область

Поперед.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість