Навчання пільговиків

Навчання пільговиків

myzschool » 05 вересня 2013, 18:28

Я працюю в бюджетній музичній школі. Останнім часом до мене в бухгалтерію приходить дуже багато батьків із питаннями зв'язанними з пільгами. Тобто....
Колись бухгалтера, які були до мене, брали на пільгові місця лише тих учнів, які були і багатодітними і малозабезпеченими, але в законі про позашкільну освіту, ці дві категорії чітко розділені комами... Це все добре, затверджених міською радою для 2013 фінансового року пільгових місць лише 51 (які є вже зайнятими, бюджетних місць взагалі 487), а от бажаючих зверх 51 місця уже набралося майже 30 чоловік... не знаю, що робити.... та й ще ніде не прописано, які потрібно брати документи для надання пільги... Я з Вінниці, наші колеги теж беруть документи чисто з інтуїцією: довідка про склад сім'ї, копії свідоцтв про народження дітей, посвідчення про те, що багатодітні, чи малозабезпечені, чи копія медичного висновку (для дітей-інвалідів), копії свідоцтв про смерть батьків та опікунство (для сиріт), раніше вимагали довідки про зарплату, зараз ні. Можливо хтось має рішення для такої ситуації????
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 89
З нами з: 19 вересня 2012, 14:40
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

Навчання пільговиків

ulin44 » 20 березня 2014, 15:02

На поперднє запитання не знайшлося відповіді, та й ладно. А от мене цікавить таке питання: НАПІВСИРОТИ ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ ВІД ОПЛАТИ????
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 03 січня 2014, 21:43
Звідки: Винница
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая область
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron