Плата за харчування в ДНЗ міста

Плата за харчування в ДНЗ міста

Юлия1 » 09 січня 2014, 15:24

Допоможіть будь ласка! Згідно порядку плати за харчування в комунальних дошкільних закладах, 50 % від батьківської плати можуть сплачувати сім’ї в яких є троє і більше дітей. Дитина є дитиною до 18 років. В порядку не сказано що пільгою можуть користуватися багатодітні сім’ї, де багатодітною сім’єю є сім’я де діти навчаються до 23 років. Та в порядку такої примітки немає. Чи може пільгою за харчування користуватися  в ДНЗ міста сім’я в якій дитині старшій вже виповнилося 18 років?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 23
З нами з: 28 серпня 2012, 13:08
Звідки: Тростянец
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская Область

Плата за харчування в ДНЗ міста

Paradeigma » 09 січня 2014, 16:21

Юлия1 написав:В порядку не сказано що пільгою можуть користуватися багатодітні сім’ї, де багатодітною сім’єю є сім’я де діти навчаються до 23 років.

Определение многодетной семьи дается в ст.1 Закона от 26.04.2001 № 2402-III

Цитата написав:багатодітна сім'я - сім'я, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує. До складу багатодітної сім'ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, - до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років;

Согласно этой норме, если ребенок после 18 лет будет учится по дневной форме обучения, то статус многодетной семьи не снимается аж до исполнения 23 лет!
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 147
З нами з: 01 липня 2012, 19:35
Звідки: Ялта
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Крым

Плата за харчування в ДНЗ міста

Юлия1 » 14 січня 2014, 14:47

1. Вопрос в том , является ли ребёнок после 18 лет ребёнком, а не в том снимается ли статус многодетной семьи , так как в Порядке оговорено что льготой пользуются не многодетные семьи , а дети..... если не снимается статус многодетной семьи , то это не означает, что что в 19 лет субъект является ребёнком.
2. Вопрос второй. Если этой льготой пользуется многодетная семья , то почему кабинету министров в своём постановлении №1243 от 26.08.2002 так и не написать? Почему не написать в приказе министерства образования №667 от 21.11.2002 что этой льготой пользуется многодетная семья?
3. Вопрос третий. Чому в Законі України "Про охорону дитинства " де зазначені визначення термінів , що таке дитина і що таке багатодітна сім’я  , я розумію, що це визначення двох різних термінів, в розділі 3. Дитина і сім’я ст.13. Державна допомога сім’ям з дітьми в переліку пільг для БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ  про таку пільгу ніхто не зазначив,не бачив, і не чув? Чому такої пільги в Законі Україні, адже він є вищим нормативним документом, немає? Мабуть останніми змінами від 16.05.2013 забули внести ще одну пільгу , або забули внести в січні 2012 року коли дитину до 23 вкючили до складу багатодітної сім’)))
 Питання не полягало в тому, що є багатодітна сім’я...
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 23
З нами з: 28 серпня 2012, 13:08
Звідки: Тростянец
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская Область

Плата за харчування в ДНЗ міста

Paradeigma » 14 січня 2014, 15:04

Юлия1 написав:если не снимается статус многодетной семьи , то это не означает, что что в 19 лет субъект является ребёнком.

А вы ст.1 Закона от 26.04.2001 № 2402-III читали-то?. В ней ведь прямо определено, что и после 19 лет ребенок остается ребенком при условии, что он учится на дневной форме обучения.

По остальным вопросам вам лучше обратиться в компетентные органы с просьбой дать официальное разъяснение.  wink
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 147
З нами з: 01 липня 2012, 19:35
Звідки: Ялта
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Крым

Плата за харчування в ДНЗ міста

Юлия1 » 14 січня 2014, 15:24

читали в том же законе ст.1) Дитина - особа віком до 18 років (повноліття), якщо згідно з законом, застосовуваним до неї, вона не набуває прав повнолітньої раніше. У визначенні -  дитина, не читали , що дитина може бути дитиною до 23 років за вищезазначених умов)))....є умова якщо не набуває прав повнолітньої раніше. Питання не полягає в тому , що є багатодітна сім’я...але ж, навіть якщо і так ... в Законі такої пільги не передбачено .... Або діяти по такому принципу - що не заборонено, те дозволено...
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 23
З нами з: 28 серпня 2012, 13:08
Звідки: Тростянец
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская Область

Плата за харчування в ДНЗ міста

Paradeigma » 14 січня 2014, 16:24

Юлия1 написав:Питання не полягає в тому , що є багатодітна сім’я...але ж, навіть якщо і так ...
 
ИМХО речь идет о льготе, которая предусмотрена для детей из многодетных семей. Если статус многодетной семьи после достижения одного из детей 18-летия не подтверждается (справкой с места учебы), то семья теряет этот статус, а следовательно право на льготу.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 147
З нами з: 01 липня 2012, 19:35
Звідки: Ялта
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Крым

Плата за харчування в ДНЗ міста

Юлия1 » 22 січня 2014, 15:10

відповідні органи, які видають посвідчення багатодітним сім’ям та подовжують їх термін, повідомили, що пільги за харчування  багатодітним сім’ям в днз немає, є сім’ям які мають троє і більше дітей ...але до виповнення 18 років . Також були направлені  три листи з проханням роз’яснити по наказу 667 постанові 1243 та закону України про охорону дитинства до міністерства освіти , кабінету міністрів та верховної ради..... є надія, що відповідь буде надіслана хоча б з однієї установи в місячний термін.... Дякую за допомогу
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 23
З нами з: 28 серпня 2012, 13:08
Звідки: Тростянец
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская Область

Плата за харчування в ДНЗ міста

9lHyc9l » 22 січня 2015, 09:23

Помогите!1 какой процент платят за питание родители ,а какой садик в 2015 году У нас в селе было родители 30 а сельсовет60 Говорят теперь процент поменялся 40 и 60 ПОМОГИТЕ кто знает !!
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 15
З нами з: 12 серпня 2014, 10:15
Звідки: Донецк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Плата за харчування в ДНЗ міста

tinamar » 22 січня 2015, 20:54

9lHyc9lПлата за харчування дітей у дитсадках підвищилася
Із 2015 року батьки чи особи, які їх замінюють, уноситимуть плату за харчування дітей у державному та комунальному ДНЗ у розмірі не менше 60% (у міській місцевості) та не менше 40% (у сільській місцевості) від вартості харчування на день. Це передбачає оновлена Законом №76 ч. 5 ст. 35 Закону про дошкільну освіту. Раніше батьки вносили плату за харчування в розмірі, що не перевищує відповідно 50% (у міській  місцевості) та 30% (у сільській місцевості) вартості харчування на день.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 457
З нами з: 06 жовтня 2011, 09:39
Звідки: Полтавська область
Дякував (а): 11 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Полтавская область

Плата за харчування в ДНЗ міста

левочка » 23 січня 2015, 09:36

А взагалі можно до 99,9% в селі бо освітянської субвенції в кого великі ДНЗ,або 2,3 то ???????

Добавлено (23.01.2015, 09:36)
---------------------------------------------
І як правильно її встановити цю батьківську плату??? А пільговики??? Дівчатка в кого  ці питання вирішені ,обо які пропозиції давайте поспілкуємося.Дуже дякую.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 40
З нами з: 27 липня 2011, 07:09
Звідки: Николаев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Плата за харчування в ДНЗ міста

anastasia1626 » 29 січня 2016, 14:57

Юлия1 написав:відповідні органи, які видають посвідчення багатодітним сім’ям та подовжують їх термін, повідомили, що пільги за харчування  багатодітним сім’ям в днз немає, є сім’ям які мають троє і більше дітей ...але до виповнення 18 років . Також були направлені  три листи з проханням роз’яснити по наказу 667 постанові 1243 та закону України про охорону дитинства до міністерства освіти , кабінету міністрів та верховної ради..... є надія, що відповідь буде надіслана хоча б з однієї установи в місячний термін.... Дякую за допомогу

Шановна Юлія, напишіть будь ласка, про відповідь тих самих компетентних органів, які Вам роз'яснили. Чи мають право на 50 % знижку після 18 років, але з довідкою про навчання. Щиро Дякую.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 106
З нами з: 13 лютого 2015, 09:47
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Николаевская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість