Педогогічне навантаження

Педогогічне навантаження

Васька » 22 червня 2015, 12:16

Доброго дні! Скажіть, будь-ласка, чи має право керівник навчального закладу забрати години у викладача для себе, а викладача залишити працювати на неповну ставку без його згоди?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 17 березня 2015, 13:37
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черкасская область

Re: Педогогічне навантаження

Вітковська Ольга » 24 червня 2015, 20:26

Доброго дня! Ні, встановлювати неповне навантаження без згоди викладача не можна. Це прописано у профільних законах. наприклад у ч.2 ст. 25 Закону України "Про загальну середню освіту" від 13.05.1999 г. № 651-XIV.

цитую:
"2. Педагогічне навантаження вчителя загальноосвітнього навчального закладу незалежно від підпорядкування, типу і форми власності обсягом менше тарифної ставки, передбаченої частиною першою цієї статті, встановлюється тільки за його згодою."
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Педогогічне навантаження

Tania_K » 23 лютого 2017, 16:59

Підкажіть будь -ласка, чи може працівник-сумісник мати педагогічне навантаження 72 години в місяць чи лише 36? (за основним місцем роботи в нього не педагогічна посада) І чи можливий цей варіант для внутрішнього сумісника також. Дякую
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 07 лютого 2017, 11:35
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість