Харчування за кошти батьків у школах

Харчування за кошти батьків у школах

Binovska Lyalya » 11 лютого 2016, 17:58

Чи існує законодавство яке регулює організацію харчування учнів у школах за кошти батьків  якщо харчування організовано без залучення організації громадського харчування, а безпосередно у школі?  Через те шо школи знаходяться на території району і територіально розташовані далеко одна від одної, підприємств, які хотіли б надавати послугу з організації харчування по району, немає;  харчування орагнізовано безпосередньо в кожній школі відділом освіти. Хто повинен відшкодовувати кошти за  використану електороенергію, зарплату кухарю та бухгалтерам які ведуть облік звітів по харчуванню за батьківські кошти? Якщо це повинні відшкодовувати батьки то згідно яких законодавчих актів?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 11 лютого 2016, 17:54
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Харчування за кошти батьків у школах

EVGENIY » 18 лютого 2016, 10:17

:52:
Для перегляду та завантаження файлів реєструйтеся на сайті.
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8704
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 107 раз.
Подякували: 1170 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Харчування за кошти батьків у школах

Станкус Тетяна » 18 лютого 2016, 11:36

Доброго дня! Перлік платних послуг, які можуть надавати за плату навчальні заклади наведений у Переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної та комунальної форми власності, затвердженому постановою КМУ від 27.08.2010 р. № 796. Однією з дозволених послуг є виробництво та реалізація продукції громадського харчування, організація її споживання (п.п. 5 п.8 Переліку). Розрахунок вартості платної послуги проводиться відповідно до витрат, які пов'язані з її наданням (в т.ч. заробітна плата працівників їдальні, комунальні послуги, продукти харчування тощо). При розрахунку платних послуг з харчування слід керуватися Порядком надання інших платних послуг державними та комунальними навчальними закладами, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України від 23.07.2010 р. № 736/902/758.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 8 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Харчування за кошти батьків у школах

buhg » 14 квітня 2018, 11:59

Станкус Тетяна, помогите разобраться, в школе начали кормить за батьк.кошти, в расчет стоимости включили ст-ть продуктов, е/енерг зарплата и тд, а средства, кот. поступают как плата ,потом расходуем на продукти только, или сами себе компенс и е/енерг и др затрати,
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 697
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Звідки: Одесса
Дякував (а): 87 раз.
Подякували: 8 раз.
Регіон: Одесская Область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей