Надання матеріальної допомоги суміснику

Надання матеріальної допомоги суміснику

Victoria_Kisil » 17 липня 2017, 12:19

У Державному навчальному закладі працівник оформлений на  1 ставку бухгалтера та на 0, 5 ставки медичної сестри за сумісництвом.
Чи має він право на отримання матеріальної допомоги на оздоровлення? думки розділились. Якщо так, якими  нормативними актами це регулюється?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 17 липня 2017, 12:13
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: Надання матеріальної допомоги суміснику

yaoleg » 20 липня 2017, 08:05

Згідно зі ст.102 КЗпП, ст.19 Закону України "Про оплату праці" працівники, які працюють за сумісництвом, одержують заробітну плату за фактично виконану роботу.
Якщо в колективниму договірі навчального закладу, передбачено норму про надання матеріальної допомоги працівникам, які працюють за сумісництвом, то вона може надаватись у межах фонду оплати праці відповідно до норм постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2458
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 395 раз.
Регіон: Винницкая область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей