Вихід з декретної відпкстки

Вихід з декретної відпкстки

Клавдія@ » 01 серпня 2017, 18:43

Я працювала у садочку вихователем, пішла у відпустку по догляду, за цей період мою посаду скоротили, при цьому я не підписувала жодного документа про скорочення, тобто  за мною зберігається місце, якщо я правильно розумію!? У цей період завідувач працювала на декретному місці, тобто зараз вийшла попередня і пропонує мені 0,5 ставки музичного керівника, але я працювала на 1 ставку і хочу знову на 1 ставці працювати, чи можу я ще працювати медсестрою на 0,5, оскільки ця посада у закладі є, але відповідної освіти у мене немає? Підкажіть будь - ласка як мені  діяти?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 01 серпня 2017, 18:17
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: Вихід з декретної відпкстки

yaoleg » 08 серпня 2017, 07:26

(Стаття 40 КЗпП із змінами)
Не допускається звільнення працівника з ініціативи власника або уповноваженого ним органу в період його тимчасової непрацездатності (крім звільнення за пунктом 5 цієї статті), а також у період перебування працівника у відпустці. Це правило не поширюється на випадок повної ліквідації підприємства, установи, організації.
Стаття 184 КЗпП Звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років (до шести років -частина шоста статті 179), одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов'язковим працевлаштуванням. Обов'язкове працевлаштування зазначених жінок здійснюється також у випадках їх звільнення після закінчення строкового трудового договору. На період працевлаштування за ними зберігається середня заробітна плата, але не більше трьох місяців з дня закінчення строкового трудового договору.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2458
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 395 раз.
Регіон: Винницкая область
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість