Одноразова компенсація за втрату годувальника ст. 48 ЗУ "Про статус ... внаслідок ЧАЕС"

Одноразова компенсація за втрату годувальника ст. 48 ЗУ "Про статус ... внаслідок ЧАЕС"

Ирина2016 » 23 серпня 2016, 10:42

Шановні учасники форуму! В липні 2010 р., управлінням соцзахисту було виплачено 7586,00 грн., одноразової компенсації за втрату годувальника на підставі Постанови КМУ від 20.04.2007 р. № 649. Рішенням суду в 2011 році  (апеляція 2014 р. залишено в силі) визнано дії управління неправомірними та зобовязано здійснити перерахунок та провести виплату одноразової компенсації за втрату годувальника у розмірі 60 мінімальних заробітних плат відповідно до ч.1 ст. 48 ЗУ "Про статсу та соціальний .... внаслідок ЧАЕС", з урахуванням раніше проведених виплат. Управління ухиляється від виконання рішення суду мотивуючи відсутністю фінансування з Державного бюджету на виконання судових рішень за попередні роки.
Виконавча служба постійно закриває провадження у справі.
Запитання, чи можу я звернутися до місцевої ради із заявою про винесення питання на чергову сесію щодо виплати мені заборгованості Управління по одноразовой компенсації за втрату годувальника згідно рішення суду за рахунок коштів міського бюджету? (Згідно положення про управління, воно є структурним підрозділом міької ради і підпорядковане міському голові).
Може у когось є інші думки або практика щодо виконання рішення по цій категорії справ, прошу поділитися.
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість