Придбання жорсткого диску з поточних чи капітальних видатків?

Які КЕКВ застосовувать, зміни до КЕКВ та інше
Придбання жорсткого диску з поточних чи капітальних видатків?

superbuh » 14 листопада 2017, 08:35

Потрібно придбати жорсткий диск та замінити. Заміну  плануємо власними силами, без допомоги сторонніх фахівців. Ватртість приблизно 1000,00 грн.З яких видатків потрібно проводити проплату з поточних чи капітальних? Чи буде це вважатися модернізацією чи підтримання об’єкта в придатному для використання стані?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 15 вересня 2016, 12:45
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Одесская область

Re: Придбання жорсткого диску з поточних чи капітальних видатків?

Владислав Станкус » 14 листопада 2017, 08:59

superbuh написав:Потрібно придбати жорсткий диск та замінити. Заміну  плануємо власними силами, без допомоги сторонніх фахівців. Ватртість приблизно 1000,00 грн.З яких видатків потрібно проводити проплату з поточних чи капітальних? Чи буде це вважатися модернізацією чи підтримання об’єкта в придатному для використання стані?

Доброго ранку!
Під модернізацією слід розуміти комплекс робіт, виконання яких призведе до збільшення економічних вигод у майбутньому та/або збільшення потенціалу його корисності. Простіше кажучи, результатом модернізації об’єкта основних засобів має стати його поліпшення.
Отже, якщо технічні характеристики нового жорсткого диску (наприклад збільшена ємність) в порівнянні з тим, що замінюється відрізняються в сторону збільшення потенціалу його корисності, то така заміна є модернізацією. Такі видатки слід провести за КЕКВ 3132 „Капітальний ремонт інших об’єктів”.
Якщо технічні характеристики залишаються не змінними, це підтримання об’єкта в придатному для використання стані і не може вважатися модернізацією. Такі видатки слід провести за КЕКВ 2210 „Предмети, матеріали, обладнання та інвентар”.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 619
З нами з: 24 липня 2015, 09:58
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 33 раз.
Регіон: Харьковская область
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron