Застосування КЕКВ за курси підвищення кваліфікації

Які КЕКВ застосовувать, зміни до КЕКВ та інше
Застосування КЕКВ за курси підвищення кваліфікації

Natalia Ivanivna » 03 березня 2015, 17:20

Тренер викладач пройшов курси підвищення кваліфікації та отримав свідоцтво про підвищення кваліфікації. До бухгалтерії подав квитанцію про оплату за навчання та договір з університетом . Чи відшкодовуються витрати за навчання та за яким КЕКВ? Наперед Вам вдячна.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 41
З нами з: 03 лютого 2015, 22:26
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Застосування КЕКВ за курси підвищення кваліфікації

Крот Юлія » 03 березня 2015, 18:34

Оплату згідно із законодавством післядипломної підготовки (перепідготовки) кадрів, підвищення кваліфікації кадрів за договорами у закладах, які мають необхідну ліцензію на проведення таких навчань, та/або результатом яких є отримання посвідчення (сертифіката) установленого зразка щодо набуття відповідних професійних навиків, слід проводити за КЕКВ 2282 „Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку” (п.п. 9 пп. 2.2.8.2 Інструкції № 333).

Більше інформації про це Ви можете дізнатися з консультації "ЗА ЯКИМ КЕКВ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ОПЛАТА ПОСЛУГ З НАВЧАННЯ (ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ) ПРАЦІВНИКІВ" (див. "Бюджетна бухгалтерія", 2013, № 28).
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 833
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 15 раз.
Регіон: Харків

Re: Застосування КЕКВ за курси підвищення кваліфікації

OK » 06 червня 2016, 15:49

За яким КЕКВ проводити оплату послуги з навчання персоналу з відривом від виробництва і перевірка їх знань з питання: правила технічної експлуатації теплових установок та мереж, правила підготовки теплових господарств до опалювального сезону. По закінчення навчання видається посвідчення. Персонал - працівники закладів культури (завгосп, бібліотекар, робітник по обслуговуванню будівлі, музейні працівники)? Дякую за відповідь.
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 25 червня 2011, 12:32
Звідки: Донецк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Re: Застосування КЕКВ за курси підвищення кваліфікації

Ksu_ha » 07 червня 2016, 08:15

OK написав:За яким КЕКВ проводити оплату послуги з навчання персоналу з відривом від виробництва і перевірка їх знань з питання: правила технічної експлуатації теплових установок та мереж, правила підготовки теплових господарств до опалювального сезону. По закінчення навчання видається посвідчення. Персонал - працівники закладів культури (завгосп, бібліотекар, робітник по обслуговуванню будівлі, музейні працівники)? Дякую за відповідь.

У Вашому запитанні вже є відповідь "оплата послуги за навчання" - КЕКВ 2240.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 111
З нами з: 31 жовтня 2013, 16:04
Звідки: Мариуполь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Донецкая Область

Re: Застосування КЕКВ за курси підвищення кваліфікації

marina76300 » 07 червня 2016, 10:31

OK написав:За яким КЕКВ проводити оплату послуги з навчання персоналу з відривом від виробництва і перевірка їх знань з питання: правила технічної експлуатації теплових установок та мереж, правила підготовки теплових господарств до опалювального сезону. По закінчення навчання видається посвідчення. Персонал - працівники закладів культури (завгосп, бібліотекар, робітник по обслуговуванню будівлі, музейні працівники)? Дякую за відповідь.

Згідно з цією Інструкцією п.п.18 п.п.2.2.4 видатки, пов’язані з участю в короткотермінових семінарах, а також оплату послуг по організації конференцій здійснюється з КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)». При цьому оплату згідно законодавства післядипломної підготовки кадрів, підвищення кваліфікації кадрів за договорами с закладами, які мають необхідну ліцензію на проведення такого навчання, чи результатом яких є отримання свідоцтва (сертифіката) встановленого зразка про придбання відповідних навиків, слід здійснювати за КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних програм, не віднесених до заходів розвитку» (п.п. 9 п.п. 2.2.8.2 Інструкції № 333). 
Роз"яснення ДКСУ
http://www.treasury.gov.ua/reg/control/ ... 422AE9E429
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 181
З нами з: 21 травня 2012, 10:22
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: мила8083 і 1 гість