преобретение сценично-постановочных средств

Які КЕКВ застосовувать, зміни до КЕКВ та інше
преобретение сценично-постановочных средств

НЕВ » 31 березня 2015, 11:10

Добрый день, уважаемые бухгалтера! Спишу обратиться за помощью в решении такого вопроса: мы собераемся преобрасти сценичные женские костюмы, ссылаясь на Наказ Минфина от 26.06.2013 г. №611 относительно стоимости за еденицу товара до 2500.00 грн (сценично-постановочных средств до 5000,00 грн.) набираем платежку на оплату с КЕКВ 2210, казначейство возвращает нам с отказом так как согласно Наказу Минфина от 21.06.2012 р. №754 преобретение сценично-постановочных средств проходит по КЕКВ 3110. Вопрос: по какому КЕКВ правельно провести оплату и на какие нормативные акты ссылаться для казначейства что бы отстаять свою правату. Большое спасибо
Культура
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 17 березня 2014, 13:33
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Re: преобретение сценично-постановочных средств

Evgeniy_factor » 31 березня 2015, 13:54

Вот почитайте http://ukrbudget.ru/forum/12-1382-1
Вы кстати не указали стоимость! Но думаю что меньше 5000 иначе вопросов бы не возникло!!
Моя логика подсказывает, что необходимо по 2210! Но когда почитаете ссылку увидите что есть и другая логика :?:
Evgeniy_factor
 

Re: преобретение сценично-постановочных средств

Крот Юлія » 31 березня 2015, 14:00

В цій ситуації правда на боці Держказначейської служби. Так, згідно з п.п. 15 п.п. 3.1.1 Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету , затвердженої наказом Мінфіну від 12.03.2012 р. № 333, придбання сценічно-постановочних засобів (декорації, меблі й реквізит, бутафорія, театральні й національні костюми, головні убори, білизна, взуття, перуки) відповідно до законодавства здійснюється за КЕКВ 3110 "Придбання обладнання і предметів довгострокового користування". При цьому п. 3.1 містить чітку вказівку на те, що за цією категорією передбачаються видатки на придбання або створення власними силами активів, віднесених згідно із законодавством до основних засобів та окремих інших необоротних матеріальних активів. Сценічні костюми вартістю до 5000 грн. як раз і належать до інших необоротних активів, а зокрема, до малоцінних необоротних матеріальних активів.

А невідповідність зазначеного коду економічної класифікації видатків економічній характеристиці платежу є підставою для неприйняття платіжного доручення до виконання органами Даржказначейської служби (п.п. "г" п. 10.7 Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженого наказом Мінфіну від 23.08.2012 р. № 938).
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 982
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 25 раз.
Подякували: 138 раз.
Регіон: Харків

Re: преобретение сценично-постановочных средств

НЕВ » 31 березня 2015, 14:10

При всем выше сказаном, получается мне на учет надо ставить костюмы купленные по КЕКВ 3110 на бл.сч.113? Или как мне быть по праводкам
Культура
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 17 березня 2014, 13:33
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Re: преобретение сценично-постановочных средств

Evgeniy_factor » 31 березня 2015, 14:10

Фахівці з Інтерактивної бухгалтерії вважають, що в інструкції по КЕКВ маються на увазі рахунки 111 та 112! Ось їх думка http://www.interbuh.com.ua/ru/documents/onenews/35754

Я до речі також з ними згоден цілком! Тим більше в деяких своїх листах ДКСУ підкреслювало, цитую "Для здійснення поточних видатків, оплати послуг, придбання матеріалів і предметів, які не беруться на облік як основні засоби, Інструкцією передбачено код економічної класифікації видатків бюджету 2200 "Використання товарів і послуг". І це цілком логічно!!
Evgeniy_factor
 

Re: преобретение сценично-постановочных средств

НЕВ » 31 березня 2015, 14:24

я полностью с вами согласна, если расматривать то что оприходовать мне нужно на бл.сч.113 (т.к. до 5000,00грн и является малоценным необоротным материальным активом) то и платить я должна исходя из КЕКВ 2210. Но казначейство не берет во внимание все выше сказаное мной а опирается на наказы относительно перечня КЕКВ и больше не чего их не интересует.
Тоесть мне прийдется для того что бы оплатить товар идти на поводу у казны и оплачивать по КЕКВ 3110 и при этом оприходовать на 113
Культура
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 17 березня 2014, 13:33
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Re: преобретение сценично-постановочных средств

Evgeniy_factor » 31 березня 2015, 14:32

Да придётся именно так и поступить! И скажу больше, вам ещё придётся весь год следить за розьяснениями, чтоб как только ДКСУ разьяснит (а я уверен что оно разьяснит и там будет КЕКВ 2210), вам придётся переносить в казне с КЕКВ на КЕКВ ваши расходы и кошторис, так как фининспекция не дремлет и тоже в курсе этих неувязочек ;)
Evgeniy_factor
 

Re: преобретение сценично-постановочных средств

Крот Юлія » 31 березня 2015, 15:04

elenan2008 написав:При всем выше сказаном, получается мне на учет надо ставить костюмы купленные по КЕКВ 3110 на бл.сч.113? Или как мне быть по праводкам


Так, дійсно оприбутковувати придбані сценічні костюми вартістю до 5000 грн. слід на субрахунок 113 "Малоцінні необоротні матеріальні активи", а видатки на їх придбання необхдіно проводити за КЕКВ 3110. Адже Інструкціює № 333 не передбачено взагалі придбання таких матеріальних цінностей як сценічні костюми за КЕКВ 2210.

А з приводу роз'яснень Держказначейської служби, які начебто можуть з'явитися, то ця норма (п. 3.1 Інструкції № 333) не нова, вона діє з 01.01.2013 року і за 2 роки таких роз'яснень у листах не було.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 982
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 25 раз.
Подякували: 138 раз.
Регіон: Харків




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей