КЕКВ при замене печатей, штампов

Які КЕКВ застосовувать, зміни до КЕКВ та інше
КЕКВ при замене печатей, штампов

Nataliza » 19 березня 2014, 07:39

Здравствуйте, уважаемые эксперты!
Подскажите, пожалуйста, какой КЕКВ использовать при оплате за новые печати и штампы.
Приход оформляется расходной накладной, но по сути это изготовление по заданному образцу.
Кроме того в день передачи новых печатей от изготовителя будет произведена сдача на уничтожение изношенных печатей с оформлением акта уничтожения, за которое тоже нужно заплатить отдельной суммой. Какой КЕКВ использовать за уничтожение? 2240, как услуги или тем же что и приобретение печатей?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 19 березня 2014, 07:06
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: КЕКВ при замене печатей, штампов

Станкус Тетяна » 25 березня 2014, 13:45

Відповідно до Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 р. № 333 видатки на придбання та виготовлення печаток і штампів слід проводити за КЕКВ 2210 "Предмети, матеріали, обладнання та інвентар".
В зв’язку з тим, що вартість виготовлених печаток, штампів та вивісок за одиницю не перевищує 2500 гривень, а термін їх експлуатації як правило більше одного року, їх відносять до складу малоцінних необоротних матеріальних активів, та обліковують на субрахунку 113 "Малоцінні необоротні матеріальні активи".
Щодо знищення печаток і штампів зазначимо наступне.
З урахуванням відсутності на сьогодні нормативно-правових актів щодо знищення печаток і штампів, установа може сама визначати, яким чином їх знищувати. Нагадаємо, що раніш порядок знищення був регламентований наказом Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження Інструкції про порядок видачі міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, підприємствам, установам, організаціям, господарським об'єднанням та громадянам дозволів на право відкриття та функціонування штемпельно-граверних майстерень, виготовлення печаток і штампів, а також порядок видачі дозволів на оформлення замовлень на виготовлення печаток і штампів, та затвердження Умов і правил провадження діяльності з відкриття та функціонування штемпельно-граверних майстерень, виготовлення печаток і штампів» від 11.01.99 р. № 17. Цей наказ втратив чинність 21.02.2011 р.
Але щоб уникнути підозр щодо умисного знищення печаток та штампів з корисних мотивів або в інших особистих інтересах, які, до речі, є кримінально караними діянням, таке знищення доцільно проводити максимально прозоро і обов’язково фіксувати процес знищення.
Сама процедура фізичного знищення печаток і штампів легка, і полягає у розрізанні кліше на малі частини, які не можливо поєднати або відновити.
При цьому звернемо увагу на те, що згідно з п. 72 Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27.11.98 р. № 1893 печатки і штампи, виготовлені з дозволу органів МВС, здаються для знищення цим органам за місцезнаходженням організацій. Тобто ті печатки і штампи, які були виготовлені під час дії вищезазначеного наказу № 17 не знищуються самостійно, а здаються для знищення цим органам.
Хоча Інструкція № 333 не містить вимог щодо застосування КЕКВ при оплаті за знищенні старих печаток і штампів, вважаємо що такі видатки доцільно провести за КЕКВ 2240 "Оплата послуг (крім комунальних)".
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 545
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: КЕКВ при замене печатей, штампов

Nataliza » 27 березня 2014, 14:55

Станкус Тетяна написав: При цьому звернемо увагу на те, що згідно з п. 72 Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27.11.98 р. № 1893 печатки і штампи, виготовлені з дозволу органів МВС, здаються для знищення цим органам за місцезнаходженням організацій.



В нашем городе совсем расформирован отдел МВД, который раньше занимался вопросами разрешительной системы. Имеет ли право на уничтожение печатей штемпельно-гравировальная мастерская? Они утверждают, что имеют, и произведут уничтожение в присутствии представителя нашей организации с последующим подписанием соответствующего акта в день выдачи новых печатей.

Заранее благодарна за ответ.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 19 березня 2014, 07:06
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: КЕКВ при замене печатей, штампов

Матвєєва Вікторія » 28 березня 2014, 13:15

Я советую узнать, кто сейчас в вашем городе занимается разрешительной системой. Не может такого быть, чтобы она была совсем ликвидирована.
Если же они скажут, что такую печать ваша организация может уничтожить сама, то зачем тогда связываться с штемпельно-гравировальной мастерской? Зачем платить ей за это деньги, если вы это можете сделать самостоятельно.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1135
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 16 раз.
Регіон: Харків

Re: КЕКВ при замене печатей, штампов

Станкус Тетяна » 28 квітня 2014, 10:23

Звернувшись до Переліку платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання, затвердженого постановою КМУ від 04.06.2007 р. № 795, ми бачимо, що послуги зі знищення печаток і штампів у цьому документі відсутні. Такі послуги були передбачені в цьому Переліку лише в редакції, що діяла до 26.10.2011 р.
Отже, згідно з діючими на цей час нормативними документами органи МВС не мають права надавати платні послуги зі знищення печаток і штампів.
Із запитання видно, що такі послуги надає, штемпельно-гравірувальна майстерня.
Але, в умовах економії бюджетних коштів, доцільності платити за знищення старих печаток і штампів немаэ, якщо їх знищення можна провести самостійно, не порушивши жодного нормативного документа. Головне – правильно оформити таке знищення актом на списання, який повинні підписати усі члені комісії по знищенню та затвердити керівник установи.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 545
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: КЕКВ при замене печатей, штампов

Nataliza » 28 квітня 2014, 11:26

Всем большое спасибо за информацию и полезные советы. Хорошо, когда можно пообщаться с кем-то кто знает больше.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 19 березня 2014, 07:06
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей