Помилково зарахована батьківська плата на 3-ій фонд

Які КЕКВ застосовувать, зміни до КЕКВ та інше
Помилково зарахована батьківська плата на 3-ій фонд

svetkakanfetka04121985 » 05 березня 2015, 16:12

Здравствуйте, форумчани!
Я до Вас із такою ситуацією.
Помилково один із батьків перерахував кошти за харчування дитини у дитсадку не на спец рахунок (2-ий фонд), а на наш інший рахунок (3-ій фонд, для капітального придбання). Тепер ці кошти я повина перекинути на свій спец рахунок - так мені сказали у казначействі, а більш детальної інформації, як це зробити мені не надали. 
Пропонують просто принести платіжку, в якій зазначити, що це помилково зараховані кошти.
При наборі платіжки, я повина вказати КЕКВ, ось тут я і спинилась, а який КЕКВ для повернення коштів? І чи потрібно робити юридичне і фінансове зобовязання?
Зайшла в глухий кут.
Дякую за будь-яку допомогу чи підказку)
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 30 вересня 2014, 13:51
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Помилково зарахована батьківська плата на 3-ій фонд

Радистка_Кэт » 05 березня 2015, 16:17

НИ юридических, ни финансовых, естественно, не надо. КЕКВ 0000

Вы должны написать письмо в казначейство, где все описать. Раньше они сами перекидывали в таких случаях.

В мереже набрать это просто так не получится, придется ее "обманывать"

Я делала так (перечисляла поступления в доход бюджета со спецсчета с КЕКВ 0000) - создавала счет 3711, тогда в справочниках оно пустит сделать тип счета 0. А потом просто корректировала этот счет и вставляла номер спецсчета.

В платежке будет - со спецсчета, КЕКВ 0000, на нужный спецсчет, в назначении указываете, что это ошибочно зачисленные деньги
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2214
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 43 раз.
Подякували: 21 раз.
Регіон: Киев

Помилково зарахована батьківська плата на 3-ій фонд

EVGENIY » 05 березня 2015, 16:20

svetkakanfetka04121985, На такі платежі юридичні та фінансові зобов'язання не беруться! Якщо хочете вказати КЕКВ то це будет 0000, хоча і це не є обов'язковим, але іноді вимагають!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8447
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 92 раз.
Подякували: 1008 раз.
Регіон: Харьковская область

Помилково зарахована батьківська плата на 3-ій фонд

EVGENIY » 05 березня 2015, 16:22

Радистка_Кэт, Это было раньше! Сейчас нужно следовать вот этому пункту
12.5. Повернення коштів, помилково або надміру зарахованих, здійснюється органами Казначейства на підставі платіжних документів розпорядника бюджетних коштів та відповідного підтвердження щодо обґрунтованості здійснення такої операції у межах наявних залишків
бюджетних коштів на відповідних рахунках.
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8447
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 92 раз.
Подякували: 1008 раз.
Регіон: Харьковская область

Помилково зарахована батьківська плата на 3-ій фонд

svetkakanfetka04121985 » 05 березня 2015, 16:46

Дякую за оперативну допомогу.  smile happy
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 30 вересня 2014, 13:51
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Помилково зарахована батьківська плата на 3-ій фонд

Радистка_Кэт » 05 березня 2015, 17:04

Ну да, только просто отправить со спецсчета ж не получится. Оно не пустит без КЕКВ, финансовых и юридических.
Раньше хорошо было, а теперь надо вот так мутить smile
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2214
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 43 раз.
Подякували: 21 раз.
Регіон: Киев




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість