Закупівля електроенергії на 2019 рік!!!!!

Закупівля електроенергії на 2019 рік!!!!!

Районна лікарня » 29 листопада 2018, 15:43

Доброго дня! Хто вже розпочав торги на закупівлю електроенергії на 2019 рік? Як ви розраховували ціну за кВт і на розподіл, і на постачання?
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Закупівля електроенергії на 2019 рік!!!!!

vch2161 » 30 листопада 2018, 09:56

НКРЕКП розробило рекомендації, як проводити закупівлю електроенергії та послкг з її розподілу на 2019 рік. Нижче даю посилання на сайт:
http://www.nerc.gov.ua/?news=8244 
Щодо тарифів, в цих рекомендаціях зазначено, що на 2019 рік вони будуть затверджуватись на початку грудня 2018р.
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 10 раз.
Регіон: Херсонская область

musia2010 » 05 грудня 2018, 13:15

ще ніхто не знає тарифи на 2019 рік
Квартирант
Квартирант

Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Ровенская Область

minakova » 11 грудня 2018, 14:37

Сьогодні в нас була нарада, яку проводоло місцеве казначейство, яке запросило представника енергопостачальної організації. Всі так сподівалися, що все стане нарешті зрозумілим, та де там) Згідно слів електропостачальника, Закон №9260 від 05.11.2018 року, який ще не опубліковано, вносить зміни у ринок електроенергії. І з 01.01.2019 року по 31.12.2019 року бюджетним установам треба буде укладати угоду тільки з однією організацією, яка надає універсальні послуги  з розподілу шляхом проведення переговорної процедури (якщо потрібно), за постачання електроенергії  ж саме підприємство буде розраховуватися з іншим. В казначействі ж такої інформації немає, бо нічого такого не опубліковано. Крім того кода закупівлі для універсальних послуг немає - є тільки окремі, на розподіл та постачання, і нове підприємство по розподілу не є природним монополістом для переговорної процедури. До єдиного висновку не дійшли, знову чекаємо. Я то відкртиті торги розпочала згідно рекомендацій НКРЄП, але тариф на розподіл досі не затверждено, і дивлюсь, що по проекту він вже тричі змінився, а отже суму для відкритих торгів я порахувала некоректно. Тепер сиджу і думаю, відмінити торги і розпочати нові, на всю суму, заплановану по КЕКВ 2273? Зменшити ж суму договору можно буде в будь-якому випадку... Може в когось є якась нова інформація?)
Квартирант
Квартирант

Дякував (а): 8 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Донецкая область

vch2161 » 13 грудня 2018, 15:43

minakova написав:Сьогодні в нас була нарада, яку проводоло місцеве казначейство, яке запросило представника енергопостачальної організації. Всі так сподівалися, що все стане нарешті зрозумілим, та де там) Згідно слів електропостачальника, Закон №9260 від 05.11.2018 року, який ще не опубліковано, вносить зміни у ринок електроенергії. І з 01.01.2019 року по 31.12.2019 року бюджетним установам треба буде укладати угоду тільки з однією організацією, яка надає універсальні послуги  з розподілу шляхом проведення переговорної процедури (якщо потрібно), за постачання електроенергії  ж саме підприємство буде розраховуватися з іншим. В казначействі ж такої інформації немає, бо нічого такого не опубліковано. Крім того кода закупівлі для універсальних послуг немає - є тільки окремі, на розподіл та постачання, і нове підприємство по розподілу не є природним монополістом для переговорної процедури. До єдиного висновку не дійшли, знову чекаємо. Я то відкртиті торги розпочала згідно рекомендацій НКРЄП, але тариф на розподіл досі не затверждено, і дивлюсь, що по проекту він вже тричі змінився, а отже суму для відкритих торгів я порахувала некоректно. Тепер сиджу і думаю, відмінити торги і розпочати нові, на всю суму, заплановану по КЕКВ 2273? Зменшити ж суму договору можно буде в будь-якому випадку... Може в когось є якась нова інформація?)

Даю Вам посилання на сторінці у Фейсбуку щодо цього питання:
https://www.facebook.com/radnukdz/
Подивіться, там наголошено, що закуповувати єлектроенергію як універсальну послугу це ваше право, а не обов_язок. Можете робити або один договір на універсальну послугу (я думаю, що у специфікації до договру усе одно буде вказано і розподіл і електроенергія як предмет) або два договори за результатами проведених процедур (відкриті торги на електроенергію як товар і переговорна на розподіл)
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 10 раз.
Регіон: Херсонская область

minakova » 14 грудня 2018, 10:03

vch2161, дякую за відповідь! Мабуть було б краще таки укласти одну угоду на універсальні послуги: все ж і договорів менше і рахунків.  Електропостачальник теж із цим згоден. Ліцензію на універсальні послуги вони отримали.  Тільки ж який код закупівлі в такому випадку - незрозуміло. Якщо ж два кода, то провести переговорну процедуру мені не здається можливим. Чи можливо? Просто такого досвіду в мене ще не було)
Квартирант
Квартирант

Дякував (а): 8 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Донецкая область

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей