Положення про комітет з конкурсних торгів

Положення про комітет з конкурсних торгів

Ніна » 10 листопада 2014, 11:26

Чи потрібно реєструвати в органах юстиції Положення про комітет з конкурсних торгів управління фінансів райдержадміністрації?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 11
З нами з: 13 березня 2014, 12:51
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Положення про комітет з конкурсних торгів

Матвєєва Вікторія » 10 листопада 2014, 17:10

Ні, не потрібно.
Оскільки склад комітету з конкурсних торгів та положення про комітет з конкурсних торгів затверджує замовник (тобто керівник своїм розпорядчим докуметом).
З цього питання подивіться ст. 11 п. 2 Закону про закупівлі та Типове положення про комітет з конкурсних торгів, затверджене наказом Міністерства економіки України від 26.07.2010 р. N 916
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1135
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 16 раз.
Регіон: Харків



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей