Додаток до річного плану закупівель

Додаток до річного плану закупівель

Цурикова Наталья » 21 січня 2015, 15:10

Пришлите ,пожалуйста, изменённый "додаток до річного плану закупівель на 2015 рік"
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 04 листопада 2014, 10:06
Звідки: Украина, Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Додаток до річного плану закупівель

Матвєєва Вікторія » 21 січня 2015, 15:26

В Інструкції щодо заповнення річного плану закупівель передбачено, що додаток до річного плану складається за формою річного плану закупівель.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1135
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 15 раз.
Регіон: Харків

Re: Додаток до річного плану закупівель

samou4ka » 27 лютого 2015, 09:14

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, як правильно назвати додаток до річного плану (якщо процедура проводилась). Ми назвали цей документ "Додаток до річного плану закупівель", оскільки сам план називається "Річний план закупівель". Тепер наша керівна організація повідомляє, що додаток повинен мати назву - "Річний план без застосування процедури закупівлі" ( як буде правильно його назвати?? Дякую.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 14
З нами з: 05 січня 2015, 15:10
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Додаток до річного плану закупівель

Матвєєва Вікторія » 27 лютого 2015, 09:58

У цьому питанні визначальним є ІНСТРУКЦІЯ щодо заповнення форми річного плану закупівель / річного плану закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель, затвержена наказом Мінекономрозвитку від 15 вересня 2014 року N 1106.
Саме у ній визначені випадки, коли замовники складають додаток до річного плану та річний план закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель.
Отже, такі форми складають у таких випадках:
1) Річний план закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель - Складають щодо закупівель, які здійснюються відповідно до ч. 1 ст. 4 Закону № 4851
2) Додаток до річного плану - Складають у разі, якщо очікувана вартість предмета закупівлі без урахування ПДВ є меншою сум, зазначених у ч. 1 ст. 2 Закону № 1197, тобто менше ніж 100 тис. грн., а робіт — 1 млн грн. без урахування ПДВ
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1135
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 15 раз.
Регіон: Харків

Re: Додаток до річного плану закупівель

samou4ka » 28 лютого 2015, 14:55

Матвєєва Вікторія написав:Отже, такі форми складають у таких випадках:
1) Річний план закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель - Складають щодо закупівель, які здійснюються відповідно до ч. 1 ст. 4 Закону № 4851
2) Додаток до річного плану - Складають у разі, якщо очікувана вартість предмета закупівлі без урахування ПДВ є меншою сум, зазначених у ч. 1 ст. 2 Закону № 1197, тобто менше ніж 100 тис. грн., а робіт — 1 млн грн. без урахування ПДВ

про інструкцію зрозуміло. але ж у мене було питання, щодо правильної назви самого додатку, за умови, що у нас була процедура і є річний план. з інструкції не зрозуміло, як повинен називатись додаток(
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 14
З нами з: 05 січня 2015, 15:10
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
cron