Закупівля послуг у свого КП

Закупівля послуг у свого КП

rostislav108 » 04 лютого 2015, 09:08

Доброго дня!
Шановні форумчани, допоможіть вирішити таку ситуацію.
Районна рада є засновником одного КП.
Дане КП надає послуги районній раді по утриманню адміністративної будівлі (технічне обслуговування систем водопостачання, теплопостачання, водовідведення, санітарно-технічного обладнання, електричної мережі, прибирання приміщень, здійснює прибирання прилеглої території, забезпечує вивіз сміття, тощо).
Чи має право районна рада оплачувати ці послуги та проводити тендер на оплату цих послуг враховуючи той факт, що дане вона (районна рада) є засновником виконавця послуг (тобто даного КП)?

заздалегідь дякую за допомогу!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 17 березня 2014, 11:33
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Закупівля послуг у свого КП

Матвєєва Вікторія » 17 лютого 2015, 11:41

Закон про держзакупівлі від 10.04.2014 р. № 1197 не забороняє проводити закупівлі між такими особами
Звісно, ви є пов*язаними особами у розумінні цього Закону.
Але обмеження щодо участі пов*язаних осіб у процедурі закупівлі стосується учасників закупівель (п. 6 частини першої статті 17 Закону)
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1135
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 15 раз.
Регіон: Харків



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість