Проведення тендеру

Проведення тендеру

Саша2015 » 05 лютого 2015, 16:15

Порядок проведення тендеру в бюджетній установі, (електроенергія) та в яких випадках тендер має бути проведений?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 05 лютого 2015, 16:10
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Проведення тендеру

Матвєєва Вікторія » 06 лютого 2015, 09:51

Тендер проводите якщо очікувана вартість закупівлі перевищує 120 тис. грн.(з ПДВ). Для закупівлі електроенергії та інших енергоносіїв замовники застосовують переговорну процедуру закупівлі.
Алгоритм дій замовників при застосуванні переговорної процедури закупівлі був наведений у листі Мінекономрозвитку від 08.08.2014 р. № 3302-05/27478-03 (див. Бюджетна бухгалтерія, 2014, № 32). У коментарі до цього листа наведені основні вимоги, яких необхідно дотримуватися замовникам при оформленні необхідних документів.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1135
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 15 раз.
Регіон: Харків

Проведення тендеру

Галюся » 12 лютого 2015, 15:54

Скажіть, будьласка, термін зберігання тендерної документації та який № закону України? Дякую.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 43
З нами з: 17 вересня 2014, 09:22
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Проведення тендеру

Матвєєва Вікторія » 12 лютого 2015, 17:01

Ви запитуєте про Закон України "Про здійснення державних закупівель" від 10 квітня 2014 року N 1197-VII

У ч. 3 ст. 19 цього Закону визначено:
Усі документи щодо державних закупівель, передбачені цим Законом, зберігаються замовником протягом трьох років
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1135
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 15 раз.
Регіон: Харків

Re: Проведення тендеру

Галюся » 13 лютого 2015, 08:42

Дякую. Я носила акт на списання бухгалтерських документів в архів, то мені сказали,що 5років термін зберігання.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 43
З нами з: 17 вересня 2014, 09:22
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Проведення тендеру

центр соцслужб » 24 квітня 2015, 08:50

Нашу установу ( Центр сосцлужб для сім"ї , дітей та молоді - бюджетна не прибуткова )зобов"язали закупляти путівки для демобілізованих військовослужбовців , для цього виділили 95000 грн . Ми ці кошти використаємо у травні 2015 року . Питання : Якщо у липні 2015 року нам виділять ще 95000 грн чи треба проводити Тендер. І взагалі якщо гроші виділяють кусочками чи обов"язково проводити тендер. Про те чи виділятимуться гроші ще чи ні ніхто не знає , можливо як буде перевиконання бюджету. Дякую. Ще питання , якщо немає тендеру чи обов"язковий річний план закупівель?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 13 березня 2015, 08:35
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: Проведення тендеру

anna2015 » 12 травня 2015, 10:47

Доброго дня! У бюджетному запиті станом на січень 2015 року було нами вказано тендерну суму на електроенергію. Через декілька днів ми внесли зміни до кошторису і суму вказали меншу, оскільки була недостатня кількість видатків на заробітню плату і нарахування. Таким чином у нас тендерна сума зникла. Чи варто проводити процедуру? Правильні наші дії?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 19 листопада 2014, 09:02
Звідки: Рівне
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ровенская область

Re: Проведення тендеру

центр соцслужб » 21 травня 2015, 15:14

Нашу установу ( Центр сосцлужб для сім"ї , дітей та молоді - бюджетна не прибуткова )зобов"язали закупляти путівки для демобілізованих військовослужбовців , для цього виділили 95000 грн . Ми ці кошти використаємо у травні 2015 року . Питання : Якщо у липні 2015 року нам виділять ще 95000 грн чи треба проводити Тендер. І взагалі якщо гроші виділяють "кусочками" чи обов"язково проводити тендер. Про те чи виділятимуться гроші ще чи ні ніхто не знає , можливо як буде перевиконання бюджету. Дякую. Ще питання , якщо немає тендеру чи обов"язковий річний план закупівель?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 13 березня 2015, 08:35
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: Проведення тендеру

specialist3545 » 22 травня 2015, 11:23

Підкажіть: якщо в річному плану сума закупівлі 105 000 і вже заключені договори майже на всю суму, був проведений тендер, чи можна заключити договір на різницю вже без проведення тендеру.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 02 квітня 2015, 11:10
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Re: Проведення тендеру

Pariz » 31 серпня 2015, 08:56

Хто в курсі, коли приймуть зміни щодо підвищення ціни зі 100 тис. до 200 тис. за послуги?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 71
З нами з: 11 березня 2013, 15:10
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

Re: Проведення тендеру

Радистка_Кэт » 10 вересня 2015, 13:01

Коллеги, подскажите, сильно сложно нынче провести запит цінових пропозицій?
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2106
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Киев

Re: Проведення тендеру

Natallka » 30 вересня 2015, 08:19

Добрий день) Підскажіть будь-ласка, у мене на вугілля рівно 200 000,00 грн в кошторисних призначеннях - чи потрібно меня згідно змін до Закону України від 30.09.2015 року проводити тендер??
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 28 травня 2013, 08:48
Звідки: Ананьев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Одесская Область

Re: Проведення тендеру

Матвєєва Вікторія » 30 вересня 2015, 08:54

Доброго ранку. Будь ласка, уточніть, Ви вже розпочали процедуру закупівлі чи тільки визначили в річному плані?
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1135
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 15 раз.
Регіон: Харків



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей