ТЕНДЕР

ТЕНДЕР

Ksyusha » 03 серпня 2012, 15:07

Участник является монополистом ?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 17:48
Звідки: Севастополь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Севастополь

ТЕНДЕР

Mum » 04 серпня 2012, 14:40

нет, это обычное АЗС, частное.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 11
З нами з: 22 березня 2012, 16:22
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

ТЕНДЕР

Ksyusha » 06 серпня 2012, 12:56

п. 3,4,5 ч. 2 ст 39 Закона о госзакупках Вам в помощь

Добавлено (06.08.2012, 13:56)
---------------------------------------------
Вот, нашла по газу:
Лист-роз'яснення щодо змін внесених до Закону України "Про здійснення державних закупівель" № 3302-04/24248-06 від 27.06.2012



03.07.2012 | 11:27 | Департамент державних закупівель та державного замовлення

від 27.06.2012
№ 3302-04/24248-06

Міністерства, інші центральні органи
виконавчої влади, Рада міністрів
АР Крим, обласні державні
адміністрації, державні адміністрації
у містах Києві та Севастополі, органи
місцевого самоврядування, установи,
організації, підприємства

Щодо змін внесених до Закону України “Про
здійснення державних закупівель”

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України у зв’язку з набранням чинності Закону України “Про внесення зміни до статті 2 Закону України “Про здійснення державних закупівель” від 12.04.2012 № 4648-VI, яким доповнено частину третю статті 2 Закону України “Про здійснення державних закупівель ” та на численні звернення суб’єктів сфери державних закупівель щодо закупівлі природного газу повідомляє.
Закон України “Про здійснення державних закупівель” (зі змінами) (далі - Закон) встановлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти.
Відповідно до абзацу двадцятого частини третьої статті 2 Закону дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є природний газ; послуги з його транспортування (у тому числі переміщення, фрахтування, страхування, зливу/наливу, інспекції кількості та якості), розподілу, постачання, зберігання; фінансові інструменти, операції з деривативами та управління ризиками, фінансові послуги, послуги бірж, аукціонів, систем електронних торгів та інші послуги, що застосовуються в міжнародній торговельній та фінансовій практиці під час закупівлі та реалізації природного газу, закупівля яких здійснюється суб’єктом, уповноваженим Кабінетом Міністрів України на формування ресурсу природного газу для споживачів України, у тому числі для потреб населення.
Таким чином, у разі якщо саме суб’єктом, уповноваженим Кабінетом Міністрів України на формування ресурсу природного газу для споживачів України, у тому числі для потреб населення, здійснюється закупівля природного газу; послуг з його транспортування (у тому числі переміщення, фрахтування, страхування, зливу/наливу, інспекції кількості та якості), розподілу, постачання, зберігання; фінансових інструментів, операцій з деривативами та управління ризиками, фінансових послуг, послуг бірж, аукціонів, систем електронних торгів та інших послуг, що застосовуються в міжнародній торговельній та фінансовій практиці під час закупівлі та реалізації природного газу, у такому випадку дія Закону не поширюється на цю закупівлю.
При цьому відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1729 “Про забезпечення споживачів природним газом ” Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” є уповноваженим суб’єктом з формування і розпорядження ресурсами природного газу, що використовується для задоволення потреб населення, релігійних організацій, установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів (в межах обсягів природного газу, що використовуються як пальне для забезпечення горіння Вічного вогню).

Заступник директора департаменту державних
закупівель та державного замовлення О. С. Власов

Просмотрите, может Вам и не надо торги проводить wink
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 17:48
Звідки: Севастополь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Севастополь

ТЕНДЕР

Валентина2012 » 08 серпня 2012, 08:25

Тендер на газ, світло, водопостачання, теплопостачання потрібно проводити обов"язково, якщо сума закупівлі дорівнює або перевищує 100 тис. грн.!!!!

Добавлено (08.08.2012, 09:25)
---------------------------------------------
А хтось проводить тендера на підвіз дітей до школи? Поділіться практикою! smile
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 16 березня 2011, 13:11
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

ТЕНДЕР

Ksyusha » 08 серпня 2012, 10:12

Валентина2012
Есть такая практика, что конкретно интересует ?

Добавлено (08.08.2012, 11:12)
---------------------------------------------
Согласно последним изменениям в Закон, на газ торги проводить не надо.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 17:48
Звідки: Севастополь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Севастополь

ТЕНДЕР

Mum » 08 серпня 2012, 12:38

А наша казна сказала, що нас, бюджетників , це не касається
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 11
З нами з: 22 березня 2012, 16:22
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

ТЕНДЕР

Ksyusha » 08 серпня 2012, 13:08

Mum
Вы меня извините, но если хотите получать ответы на свои вопросы, пожалуйста задавайте вопросы понятнее wacko . Что Вас должно не касаться ?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 17:48
Звідки: Севастополь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Севастополь

ТЕНДЕР

Mum » 08 серпня 2012, 20:42

Наше КАЗНА объяснила нам, что закупку природного газа у одного учасника мы должны проводить, и этот Закон или изменения к нему не для нас.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 11
З нами з: 22 березня 2012, 16:22
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

ТЕНДЕР

Ksyusha » 09 серпня 2012, 07:49

Ваше дело
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 17:48
Звідки: Севастополь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Севастополь

ТЕНДЕР

Irchik » 13 серпня 2012, 09:28

Торги проводились на 2 квартал на овощи. Срок действия договора по 31 июня. Но деньги выбраны не были. Можно ли дополнительным соглашением продлить срок договора на 3 квартал, если договор тендерный?
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 01 серпня 2012, 16:02
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

ТЕНДЕР

Ksyusha » 13 серпня 2012, 12:26

[/b]Irchik[b]
нет, только ст. 40, п. 6 Закона
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 17:48
Звідки: Севастополь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Севастополь

ТЕНДЕР

gen_sokol » 18 вересня 2012, 09:54

Кто-нибудь знает, где взять новый классификатор?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 29 листопада 2011, 15:56
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

ТЕНДЕР

Irchik » 18 вересня 2012, 14:34

Ситуация такая: по коду 1161 проведены торги в январе 2012года,заключен договорна4000000 грн. Деньги в помесячной разбивке распределены пропорционально, еще есть остаток в 1000000грн на ноябрь и декабрь. В сентябре выделили еще 500000грн. Вопрос: могу ли я провести торгина на дополнительно выделенную сумму, если еще не выбрана сумма прежнего договора? Буду признательна за консультацию.
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 01 серпня 2012, 16:02
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

ТЕНДЕР

boba » 19 вересня 2012, 16:09

в законе нет ограничений если проводить на ожидаемую стоимость. Поэтому торги можна проводить
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 31 березня 2011, 11:23
Звідки: Нежин
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черниговская Область

ТЕНДЕР

nechivan » 19 вересня 2012, 19:36

gen_sokol, это подойдет?
Для перегляду та завантаження файлів реєструйтеся на сайті.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 394
З нами з: 28 жовтня 2011, 19:02
Звідки: Коростень
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 15 раз.
Регіон: Житомирская Область

ТЕНДЕР

nechivan » 19 вересня 2012, 19:42

А этот действует до конца 2012 года, на архиве пароля нет.
Для перегляду та завантаження файлів реєструйтеся на сайті.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 394
З нами з: 28 жовтня 2011, 19:02
Звідки: Коростень
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 15 раз.
Регіон: Житомирская Область

ТЕНДЕР

LMY » 26 жовтня 2012, 10:33

Помогите, пожалуйста. В опубликованной информации про результаты проведения процедуры закупки у одного участника ошибка в дате договора.Куда обратиться, чтобы внести изменения на правильную дату договора.Говорят, что есть платная услуга и в течение 3-х дней вносятся исправления. Только куда обращаться?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 18 березня 2012, 10:05
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

ТЕНДЕР

Klava » 26 жовтня 2012, 10:56

У такому випадку рекомендуємо звернутися до редакції “Вісника державних закупівель” з листом про допущені помилки та проханням щодо внесення зміни до інформації, яка опублікована. Такий лист необхідно надіслати за тел./факс. (044) 281-42-81.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 80
З нами з: 26 липня 2011, 15:12
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

ТЕНДЕР

fin-osvita » 06 листопада 2012, 14:34

Доброго дня, підскажіть будь ласка як правильно робити перерозподіл коштів між закладами бюджетної галузі КЕКВ 1160 щоб не проходити повторну процедуру тендерів. Наприклад, заклад був переведений з газу на електроенергію, в фін.управління подану лист на внесезення змін по загальному фонду річного розпису з КЕКВ 1164 на КЕКВ 1161. Річним реєстром були внесені зміни. Тендери на закупівлю цих енергоносіїв проведені на значно більші суми ніж річні призначення, відповідно договори укладені на значно більші суми, а додатки до договорів взяті під кошторисні призначення на 2012 рік. Казна не проводить змін без повторної процедури закупівель, обгрунтовуючи, що необхідно було зняти з 1164 кошти з закладу №3 перенести на 1163 на закладад №1, а потім під виглядом "додаткових коштів?" внести зміни в межах 1163, шляхом перенесення коштів з №1 на №3. А так як зроблено перерозподіл коштів необхідно знову проводити тендер. Чому невірно зроблені зміни в одному і тому ж закладі між 1163 і 1164?? Чому не можна взяти додаткову угоду на суму збільшених асигнувань, угода по тендеру передбала більшу суму??
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 06 листопада 2012, 14:23
Звідки: Хмельницкий
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая Область

ТЕНДЕР

Культура-zv » 29 листопада 2012, 10:29

Відділу культури в січні місяці 2012 року була доведена лімітна довідка згідно рішення міської ради від 29.12.2011 року з доведенням сум річного кошторису. Згідно доведених сум, була проведена процедура закупівлі у одного учасника код 40.30.1 - послуги з постачання водяної пари і гарячої води на суму 273705 грн. (КЕКВ 1161 «Оплата теплопостачання»). Згідно проведеної сесії міської ради 28.11.2012 року відділу культури були додатково виділені кошти в сумі 17601 грн. на оплату теплопостачання (КЕКВ 1161). Чи потрібно на додатково виділену суму проводити процедуру закупівлі?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 123
З нами з: 10 липня 2012, 14:49
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей