ТЕНДЕР

ТЕНДЕР

alla-drejko » 15 лютого 2012, 19:44

Дякую за підтримку!!! Так і є: Договір на 45тис. дійсно строком до 31.03.2012. Це його я мала достроково розірвати в зв"язку з укладанням Договору по держ. закупівлям! Дуже жалкую ,що не маю толкового юриста в своєму арсеналі,дію за власним досвідом(от і здаю позиції казначейським юристам).Річний план 55.51.2=111232,00.А "порушую" я ст.2 Закону "Про здійснення державних закупівель".
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 156
З нами з: 10 квітня 2011, 20:57
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

ТЕНДЕР

EVGENIY » 15 лютого 2012, 19:55

alla-drejko,
alla-drejko написав:розірвати в зв"язку з укладанням Договору по держ. закупівлям
так ви ще його не уклали!! А в договорі прописано які можуть бути підстави для розірвання?
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7602
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 516 раз.
Регіон: Харьковская область

ТЕНДЕР

alla-drejko » 15 лютого 2012, 20:01

найк ! Якщо в річному плані на 2012р розписати кожне найменування продукту і в загальній сумі вони становитимуть 120 тис. (наприклад:картопля 30тис,морква,20тис....)
то тендер не потрібен! А постачальників може бути і 50 шт.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 156
З нами з: 10 квітня 2011, 20:57
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

ТЕНДЕР

alla-drejko » 15 лютого 2012, 20:09

Може я чогось недопоняла? Перший договір на 45000,00 було укладено 04.01.2012(прямий договір) і розпочато процедуру.
Другий договір буде укладено після завершення процедури закупівлі.Предмет договору один: Послуги з постачання готової їжі .
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 156
З нами з: 10 квітня 2011, 20:57
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

ТЕНДЕР

EVGENIY » 15 лютого 2012, 20:15

alla-drejko, я мав на увзаі що підстав для розірвання першого не має, адже другий ще не укладено!!! а при заключенні другого договору можно прям у ньому вказати що при заключенні цього договору той перший автоматично розривається!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7602
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 516 раз.
Регіон: Харьковская область

ТЕНДЕР

alla-drejko » 15 лютого 2012, 20:28

Ну да!!!як би ж казначейство було точно впевнене,що ПЕРЕМОЖЦЕМ торгів буде саме той нещасний постачальник-підприємець, що уклав зі мною угоду на 45 тис. А так сумніваються,бо ж процедура "Запит цінових пропозицій",а учасників аж три!
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 156
З нами з: 10 квітня 2011, 20:57
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

ТЕНДЕР

IRENE » 16 лютого 2012, 15:53

allay-drejko - ст.2 Сфера застосування Закону - при чому тут Ваш випадок? Давши оголошення про закупівлю послуг на суму за новим кошторисом Ви тим самим і застосовуєте цей Закон. Ваши казначеї сами себе виставляють не дуже компетентними.
Кошторис був - був, сума призначень не підпадала під проведення процедур - ні. Спокійно уклали договір і працюєм. Прийняли новий кошторис - добре, співставляємо суми, складаємо план закупівель із ВРАХУВАННЯМ ВЖЕ УКЛАДЕНИХ ПО ТИМЧАСОВОМУ КОШТОРИСУ СУМ ДОГОВОРІВ. Залишок суми перевищує граничну суму - проводимо процедуру закупівлі. При цьому вже укладений договір є дійсним до моменту укладння нового договору за цими ж послугами (або у вашому випадку до 31.03.2012).
alla-drejko не здавайтесь, поспілкуйтесь з Вашим УДКСУ письмово, а не в усному порядку.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 187
З нами з: 19 травня 2011, 09:44
Звідки: Херсон
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Херсонская Область

ТЕНДЕР

alla-drejko » 16 лютого 2012, 20:16

IRENE!!!! wacko wacko wacko
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 156
З нами з: 10 квітня 2011, 20:57
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

ТЕНДЕР

nasya » 01 березня 2012, 22:49

Подскажите кто сталкивался с такой ситуацией: по смете по КЕКВ 1164 предусмотрены расходы на 2012 го в сумме 96 тыс грн., в учреждении есть арендаторы, которые возмещают нам около 50 тыс. грн. В итоге получается, что мы перечисляем газопоставляющей организации 146 тыс в год. Вопрос в том должны ли мы проводить тендер и как в таком случае определить стоимость договора, если казна не примет договор больше чем у нас по смете. Наши консультанты из консалтинговых фирм ответа дать не могут. Сначала говорили что процедуру проводить не нужно, сейчас говорят что нужно, но не понятно как быть с договором. В 8 номере Бюджетной Бухгалтерии прочитала статью по этому поводу - вопросов вызвала статья эта больше чем ответов. Если кто-то сталкивался с таким - помогите пожалуйста разобраться.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 31
З нами з: 24 лютого 2011, 22:35
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

ТЕНДЕР

анаид » 02 березня 2012, 13:16

О договоре на питание КЕКВ 1133. А почему вы продите тендер, а не прямой договор на пример на разницу в суме на 54999,99 . И небылобы вопросов. А с сумой 11232,00 грн. до конца года разобрались бы.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 20 березня 2011, 02:04
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

ТЕНДЕР

alla-drejko » 02 березня 2012, 19:37

Для nasya.
В усіх хто має орендаторів схожа ситуація.Сутність зводиться до того в кого менша частка"орендаторських" платежів,тому" +" і нічого не видно,а от в кого більша тому"-" і бачать усі.
На це філософське запитання конкретної відповіді не можна почути!!! Позиція КРУ звісно проводити-угода ж єдина,але все ж зводиться до річного плану держ закупівель за ДЕРЖАВНІ кошти.Отож ,якщо Ви процедуру розпочали в грудні,2011,коли ще не було кошторису,а тільки бюджетний запит в якому сума понад 100 тис.,звісно проводити,а якщо дочекавшись кошторису в якому по КЕКВ 1164 заплановано 99 тис ,то ні.У цьому випадку складається додаток до річного плану.

ЦИТАТА :"За несоблюдение законодательства о гос. закупках получаешь штрафы, а за соблюдение – гемор."

**************************************************************************************************
Для анаид

Стаття 4. Планування закупівель та інші передумови здійснення
процедур закупівель

2. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини
з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або
застосування цього Закону.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 156
З нами з: 10 квітня 2011, 20:57
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

ТЕНДЕР

IRENE » 03 березня 2012, 13:13

Для nasya.
У нас схожа ситуація (тільки не енергоносії) - закуповуємо послуги із залученням коштів ще 2 учасників.
Робимо так: в план закупівель включаемо суму, яка складається з видатків всіх 3 сторін, при цьому робимо посилання на те яка сума бюджетна, яка інших учасників.
Проводимо торги (в основному застосовуемо процедуру відкритих торгів). Оголошуємо на торги суму зазначену в плані закупівель.
За результатами торгів укладаємо угоди (або 1 угоду) на ВСЮ суму і бюджету і інших учасників. В угоді суму визначаємо так: всього ....грн., у т.ч. за рахунок бюджету ... грн., за рахунок учасника ... грн.
Працюємо так вже досить довго, зауважень зі сторони УДКСУ та контролюючих органів не було.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 187
З нами з: 19 травня 2011, 09:44
Звідки: Херсон
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Херсонская Область

ТЕНДЕР

alla-drejko » 04 березня 2012, 12:39

IRENE написав: робимо посилання на те яка сума бюджетна, яка інших учасників.
.Яким нормативним документом керуєтесь?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 156
З нами з: 10 квітня 2011, 20:57
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

ТЕНДЕР

nasya » 05 березня 2012, 12:10

Были на консультации в ТПП - они так же склоняются к проведению у одного участника. Только проводить тендер на сумму полученных возмещений и в договоре указывать, что за счет возмещений. В общем лишний геморрой и все.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 31
З нами з: 24 лютого 2011, 22:35
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

ТЕНДЕР

IRENE » 06 березня 2012, 09:36

"Яким нормативним документом керуєтесь?"
Інструкція щодо заповнення форми річного плану закупівель (наказ Мінеконом.розв і торг. №428 27.12.2011)
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 187
З нами з: 19 травня 2011, 09:44
Звідки: Херсон
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Херсонская Область

ТЕНДЕР

nasya » 06 березня 2012, 11:57

IRENE, а за рахунок бюджету у вас сума більше 100 тис?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 31
З нами з: 24 лютого 2011, 22:35
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

ТЕНДЕР

IRENE » 06 березня 2012, 15:39

Да, сейчас проводим открытые торги. Были года, применяли процедуру ценовых предложений.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 187
З нами з: 19 травня 2011, 09:44
Звідки: Херсон
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Херсонская Область

ТЕНДЕР

nasya » 14 березня 2012, 12:48

Помогите пожалуйста правильно составить годовой план. У Меня по смете по КЕКВ 1163 95 тыс.грн. Эта сумма была отражена в додатке. Сейчас мне по служебному распоряжению финуправления перебросили 6000 грн с газа на свет. Получилось что теперь нужно проводить процедуру закупки. Только проводить тендер на 101 тыс. или на 6 тыс?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 31
З нами з: 24 лютого 2011, 22:35
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

ТЕНДЕР

АНТОНІЯ » 14 березня 2012, 18:00

хто підскаже, де можна взяти класифікатор робіт, послуг. У мене виникла проблема, потрібно виготовити містобудівну документацію, вартість 220 тисяч грн. Чи потрібно проводити тендер?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 35
З нами з: 19 березня 2011, 18:37
Звідки: Александровка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Кировоградская Область

ТЕНДЕР

alla-drejko » 14 березня 2012, 20:45

nasya написав:по служебному распоряжению финуправления перебросили 6000 грн с газа на свет.
,як би Вам виділили додатково 106 тис.,то в цьому б випадку проводився б тенер,а так тендер проводити не потрібно!!!(ну і що, що в сумі 101 тис.по КЕКВ 1163,кошторис був затв. на 95,0тис.)

Стаття 2. Сфера застосування Закону

1. Цей Закон застосовується до всіх замовників та закупівель товарів, робіт і послуг, які повністю або частково здійснюються за рахунок державних коштів, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 100 тисяч гривень (в будівництві - 300 тисяч гривень), а робіт - 1 мільйон гривень.
Стаття 4. Планування закупівель та інші передумови здійснення процедур закупівель

1. Закупівля здійснюється відповідно до річного плану.

А в річному плані по КЕКВ 1163 у Вас 0,00(95,0 тис- це додаток до річного плану)
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 156
З нами з: 10 квітня 2011, 20:57
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей