ТЕНДЕР

ТЕНДЕР

psi-x » 06 лютого 2015, 16:29

yaoleg написав:Розміщую для врахування у роботі листи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України:- лист-роз'яснення від 18.12.2014 № 3302-05/44074-03 стосовно проведення процедур закупівель на наступний рік;
- лист інформативного характеру від 16.12.2014 № 3302-05/43625-03 щодо надання метолологічної допомоги.
Прикрепления: 01.pdf(186Kb) · 02.pdf(310Kb)
вопрос по второму документу, на 4 странице говорится о том что закупка не должна превышать 300 тысяч. Я что—то не понял к чему это и откуда? Если мы електроенергию закупаем и у нас больше 300 тысяч то что?

И второй вопрос, обязаны ли мы руководствоваться Листом Мінфіну України від 04.07.2014 р. № 31-04110-09-5/17094 «Щодо підготовки бюджетних запитів до проекту державного бюджету на 2015 рік та проекту прогнозу державного бюджету на 2016-2017 роки»
или это рекомендации, а не указания? В частности этот абзац интересует:

Цитата написав:3.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            В идатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв (КЕКВ 2270)передбачено в обсягах не вище, ніж у 2014 році, відповідно до абзацу
дванадцятого пункту 2 протоколу наради у Прем’єр-міністра України 26 травня
2014 року (від 04.06.2014№ 20923/0/1-14).

Прицьому, головним розпорядникам бюджетних коштів необхідно вжити заходи щодо здійсненнябюджетними установами заходів, спрямованих на максимальну економію споживанняенергоносіїв, але не менше, ніж на 10 %, забезпечення повних розрахунків
за енергоносії в повному обсязі в межах доведених бюджетних призначень.
и ещё мне не понятно о каких 10 процентах тут идёт речь? То есть они предлагают суммы договоров на електроенергию делать не больше прошлогодних, а потребление уменьшить не более чем на 10 % ? Так не получится! Чтоб сумму договора оставить как в прошлом году лимиты нужно уменьшать в 2-3 раза! цены то не на 10% вырасли а поболе.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 28
З нами з: 27 вересня 2012, 13:02
Звідки: New York
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: New York

ТЕНДЕР

Витанна » 08 лютого 2015, 20:27

Добрий вечір! Будь-ласка допоможіть, після подання інформації про початок проведення переговорної процедури щодо закупівлі газу змінюється тариф у сторону зменшення. Дніпрогаз не підписує протокол остаточних переговорів, зазначаючи, що необхідно змінювати кількість та суму закупівлі. Чи можна змінювати кількість товару та суму закупівлі при акцептуванні?
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 08 червня 2012, 19:58
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

ТЕНДЕР

psi-x » 09 лютого 2015, 09:51

Витанна, якщо змінився лише ТАРИФ, чого Дніпрогаз вимагає змінювати кількість? А взагалі то я вважаю що треба проводити процедуру до кінця, а потім вже одночасно з підписанням тендерного договору підписати доп.угоду на зменшення.
Підстава: частина 5 статті 40 ЗУ Про здійснення державних закупівель:

Цитата написав:Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту пропозиції конкурсних торгів або цінової пропозиції (у тому
числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі.
тому договір треба підписівати з тими цінами що ви зазначали в цінової пропозиції

Цитата написав:Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в
повному обсязі, крім випадків:
7) зміни встановленого згідно із законодавством ... ... регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю
(відповідно п. 7 ч. 5 ст. 40)
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 28
З нами з: 27 вересня 2012, 13:02
Звідки: New York
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: New York

ТЕНДЕР

amore101 » 16 лютого 2015, 21:02

Допоможіть, будь-ласка, відповідно до річного кошторису організації виділено 65 тис.грн. на закупівлю запчастин. Оскільки призначена сума менше 100 тис.грн., я так розумію процедуру закупівель ми можемо не здійснювати. Чи потрібно офіційно проводити моніторинг цін на запасні частини з послідуючим оформленням протоколу комісії?

Добавлено (16.02.2015, 21:02)
---------------------------------------------
Чи існує взагалі який-небудь порядок закупівель вартістю до 100 тис. грн? Дуже вдячна за будь-який матеріал.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 12
З нами з: 03 січня 2012, 19:30
Звідки: Первомайск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

ТЕНДЕР

Beti » 17 лютого 2015, 15:52

Витанна написав:Рядовой Группа: Пользователи Сообщений: 1 Награды: 0 + Репутация: 0 ± Замечания: 0% Статус: OfflineДобрий вечір! Будь-ласка допоможіть, після подання інформації про початок проведення переговорної процедури щодо закупівлі газу змінюється тариф у сторону зменшення. Дніпрогаз не підписує протокол остаточних переговорів, зазначаючи, що необхідно змінювати кількість та суму закупівлі. Чи можна змінювати кількість товару та суму закупівлі при акцептуванні?


У нас такая ситуация была в прошлом году с теплом. Мы заключили доковор, на ту сумму и количество на который был проведен тендер и дополнительлным соглашением откорректировали сумму и цену. У казначейства притензий не возникло
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 63
З нами з: 20 вересня 2013, 14:16
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

ТЕНДЕР

Радистка_Кэт » 17 лютого 2015, 16:08

amore101 написав:Допоможіть, будь-ласка, відповідно до річного кошторису організації виділено 65 тис.грн. на закупівлю запчастин. Оскільки призначена сума менше 100 тис.грн., я так розумію процедуру закупівель ми можемо не здійснювати. Чи потрібно офіційно проводити моніторинг цін на запасні частини з послідуючим оформленням протоколу комісії?Добавлено (16.02.2015, 21:02)---------------------------------------------Чи існує взагалі який-небудь порядок закупівель вартістю до 100 тис. грн? Дуже вдячна за будь-який матеріал.
Нет такого порядка. Но в некоторых учреждениях такое практикуется на внутреннем уровне. Например, юристы не визируют договор, если не подложить мониторинг
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

ТЕНДЕР

оксанка9124 » 28 лютого 2015, 22:01

Підкажіть будь ласка у нас є тендерний договір по поштовим послугам, але немає паспорту бюджетної програми. Яким чином ми можемо зареєструвати юридичні, коли з`явиться паспорт.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 18 лютого 2015, 20:09
Звідки: Полтава
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская Область

ТЕНДЕР

Радистка_Кэт » 01 березня 2015, 11:41

Пока не будет паспорта (если прошли сроки его подачи), никто не зарегистрирует..

Сама сижу без зарплаты по этой причине (
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

ТЕНДЕР

оксанка9124 » 01 березня 2015, 21:25

Радистка_Кэт написав:Пока не будет паспорта (если прошли сроки его подачи), никто не зарегистрирует.. Сама сижу без зарплаты по этой причине (
Але ж тоді минає сім днів протягом яких можна зареєструвати договір
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 18 лютого 2015, 20:09
Звідки: Полтава
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская Область

ТЕНДЕР

Радистка_Кэт » 02 березня 2015, 11:58

А что вам про паспорт говорят? Когда дадут?

Сама по себе эта ситуация не нормальная...
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

ТЕНДЕР

оксанка9124 » 02 березня 2015, 20:04

Радистка_Кэт написав:А что вам про паспорт говорят? Когда дадут? Сама по себе эта ситуация не нормальная...

Це виплата до 9 травня . Кошторис навіть не затверджений, все в квітні буде.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 18 лютого 2015, 20:09
Звідки: Полтава
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская Область

ТЕНДЕР

Leonilla » 03 березня 2015, 20:10

Підкажіть будь ласка!!!
У 2014 році був тндерний договір на газ на суму 1 200 000,00 грн.
Взято та зареєстровано в УДКСУ фінансових зобов"язань на суму 1 200 000,00 грн.
Оплачено - 1 104 000,00 грн.
Кредиторська заборгованість на 01.01.2015 року - 96 000,00 грн.
15.01.2015 року підписали додатковий договір на 240 000,00 (20% від 1 200 000,00 грн.).
При реєстрації дод.договору в УДКСУ казначеї наполягали на реєстрації дод.договору за мінусом кредиторської заборгованості (яка на 15.01.2015 року вже була перереєстрована автоматично). Ми погодились, так як іншого виходу не було (терміново необхідно було реєструвати зобов"язання). 
Чи правильні були вимоги казначеїв, чи необхідно було реєструвати суму 240 000,00 грн. та окремо кредиторську заборгованість?
Наперед вдячна!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 03 січня 2013, 19:53
Звідки: Богуслав
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская Область

ТЕНДЕР

yulichkalev » 10 березня 2015, 15:42

Добрий день. підскажіть, будь ласка, що нам робити. Ми опублікували на сайті держзакупівель документи на закупівлю електроенергії на суму 119000 грн. з ПДВ та постачання пари та гарячої води на суму 1009400 грн. з ПДВ. ЧИ ПОТРІБНО БУЛО ВЗАГАЛІ проводити тендер???
дякую за відповідь
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 10 березня 2015, 15:35
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

ТЕНДЕР

1nata » 10 березня 2015, 16:21

yulichkalev, по електроенергії не потрібно (п.1 ст.2 ЗУ про держ.закупівлі) - загальна сума без урахування ПДВ не повинна перевищувати 100,0тис.грн. (в Вашому випадку 119 000/1,2=99 166,67грн. < 100 000,00грн). пара та гаряча вода 1 009 400.00/1,2=841 166,67 > 100 000.00 потрібно
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 102
З нами з: 12 квітня 2011, 07:55
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 25 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

ТЕНДЕР

yulichkalev » 10 березня 2015, 18:20

1nata, дякую за відповідь. і що нам тепер робити, адже всі документи опубліковані на сайті?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 10 березня 2015, 15:35
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

ТЕНДЕР

Econom » 11 березня 2015, 09:22

Подскажите как по-порядку проводить тендер по переговорній процедурі закупівлі.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 18 грудня 2013, 08:26
Звідки: Приморск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская Область

ТЕНДЕР

1nata » 11 березня 2015, 09:25

yulichkalev, якщо звіт ще не розмістили на веб-порталі, то зробіть звіт про відміну процедури.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 102
З нами з: 12 квітня 2011, 07:55
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 25 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

ТЕНДЕР

yulichkalev » 11 березня 2015, 10:24

1nata, а якщо вже розмістили?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 10 березня 2015, 15:35
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

ТЕНДЕР

1nata » 11 березня 2015, 13:17

yulichkalev, якщо ви впевнені, що до кінця року не дадуть додаткових коштів (виходячи з підвищення тарифів), то єдиний вихід - розірвання тендерного договору та складання звичайного
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 102
З нами з: 12 квітня 2011, 07:55
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 25 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

ТЕНДЕР

yulichkalev » 11 березня 2015, 13:40

1nata, дякую за відповідь
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 10 березня 2015, 15:35
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей