ТЕНДЕР

Re: ТЕНДЕР

Матвєєва Вікторія » 31 травня 2017, 14:04

Про застосування ст. 17 Закону № 922 був матеріал в газеті "Бюджетна бухгалтерія". Можливо там є відповідь на Ваше запитання
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 124 раз.
Регіон: Харків

Re: ТЕНДЕР

Tusik » 31 травня 2017, 14:41

А ви можете підказати в якому номері?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 13
З нами з: 11 серпня 2016, 08:03
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Херсонская область

Re: ТЕНДЕР

nazaar » 15 червня 2017, 09:08

секретар тендерного комітету у відпустці. як правильно тоді прописати протокол засідання?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 223
З нами з: 27 травня 2016, 11:41
Дякував (а): 46 раз.
Подякували: 7 раз.
Регіон: Тернопольская область

Re: ТЕНДЕР

vitochka0702 » 26 жовтня 2017, 08:42

підкажіть будь ласка , скільки надо часу для проведення тендеру. с першого дня і до кінця. Дякую
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 17 травня 2017, 10:17
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская область

Re: ТЕНДЕР

Надія 10 » 17 січня 2018, 12:05

Частичное выделение денег на строительство

Відправлено на: менше хвилини тому
Від: Надія 10
Кому: Иванников Алексей
Добрый день! Мы бюджетная организация. На сегоднишний день хотим провести реконструцию обекта под жилой дом. Стоимость сметной документации после прохождения экспертизы составила 4,9 млн. грн. На 2018 год наше руководство на реконструкцию даного обекта выделяет 1 млн.грн. Вопрос: можно ли провести тендер на 4,9 млн. в системе "Прозоро" без кошторисних назначений и заключить договор на подрядные работы на 2018-2019 года? Или проводить тендер и заключать договор на 2018 год на 1 млн. который есть в кошторисных назначениях? Если есть ответы, прошу дать ссылку на законодательную базу. Зарание спасибо!!!
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 15
З нами з: 15 грудня 2016, 10:31
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская область

Re: ТЕНДЕР

Oleg1971 » 19 січня 2018, 13:45

Проводите тендер на всю суму и заключайте договор на 2 года
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 273
З нами з: 18 грудня 2017, 08:33
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 128 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: ТЕНДЕР

Bismark » 08 лютого 2018, 13:38

Підскажіть, будь ласка, який строк оприлюднення договору більше 200 тис, 2 календарні дні або робочі? На Гарячій лінії сказали робочих,  в статті 10 закону просто дні
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 05 травня 2016, 10:37
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Киевская область

Re: ТЕНДЕР

Oleg1971 » 08 лютого 2018, 13:51

Bismark написав:Підскажіть, будь ласка, який строк оприлюднення договору більше 200 тис, 2 календарні дні або робочі? На Гарячій лінії сказали робочих,  в статті 10 закону просто дні

2 календарні дні
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 273
З нами з: 18 грудня 2017, 08:33
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 128 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: ТЕНДЕР

Nastya86 » 13 лютого 2018, 21:05

Добрый вечер!Подскажите пожал.!Бюдж.организация провела открытые торги по газу на 2018,заключили договор 12.02.2018, но в условиях договора поставщик прописал срок действия с 17.01.2018.Законодательно правильно ли такое?Казна не регистрирует!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 13 лютого 2018, 20:27
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: ТЕНДЕР

Oleg1971 » 14 лютого 2018, 08:06

Nastya86 написав:Добрый вечер!Подскажите пожал.!Бюдж.организация провела открытые торги по газу на 2018,заключили договор 12.02.2018, но в условиях договора поставщик прописал срок действия с 17.01.2018.Законодательно правильно ли такое?Казна не регистрирует!

Правильно было бы написать так: Цей Договір набирає чинності з моменту підписання, а в частині розрахунків з моменту початку надання послуг 01.01.2018 року і діє до 31 грудня 2018 року
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 273
З нами з: 18 грудня 2017, 08:33
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 128 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: ТЕНДЕР

Радистка_Кэт » 14 лютого 2018, 19:02

Nastya86 написав:Добрый вечер!Подскажите пожал.!Бюдж.организация провела открытые торги по газу на 2018,заключили договор 12.02.2018, но в условиях договора поставщик прописал срок действия с 17.01.2018.Законодательно правильно ли такое?Казна не регистрирует!

Нужно указать п.3 ст. 631 Цивільного кодексу України
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Re: ТЕНДЕР

Радистка_Кэт » 14 лютого 2018, 19:06

Подскажите, пожалуйста, можно ли проводить открытые торги на лоты одного предмета в разное время?
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Re: ТЕНДЕР

Oleg1971 » 15 лютого 2018, 08:32

Радистка_Кэт написав:Подскажите, пожалуйста, можно ли проводить открытые торги на лоты одного предмета в разное время?

Если всё по процедуре открытых торгов то можно
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 273
З нами з: 18 грудня 2017, 08:33
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 128 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: ТЕНДЕР

nazaar » 15 лютого 2018, 09:03

Вітаю. Проведено 3 рази відкриті торги. Всі 3 рази торги не відбулись. Перший раз по причині відхилення усіх учасників. 2 наступні по причині подання в участі менше двох учасників. Хочемо провести переговорну процедуру. Є два види такої процедури де строки проведення переговорної процедури є мінімальними і можуть складати 11 днів (6 днів при певних умовах); 6 днів це скорочена, чи можна в такому випадку проводити скорочену, бо тендер трохи явно затянувся.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 223
З нами з: 27 травня 2016, 11:41
Дякував (а): 46 раз.
Подякували: 7 раз.
Регіон: Тернопольская область

Re: ТЕНДЕР

Oleg1971 » 15 лютого 2018, 09:58

nazaar написав:Вітаю. Проведено 3 рази відкриті торги. Всі 3 рази торги не відбулись. Перший раз по причині відхилення усіх учасників. 2 наступні по причині подання в участі менше двох учасників. Хочемо провести переговорну процедуру. Є два види такої процедури де строки проведення переговорної процедури є мінімальними і можуть складати 11 днів (6 днів при певних умовах); 6 днів це скорочена, чи можна в такому випадку проводити скорочену, бо тендер трохи явно затянувся.

Для проведення скороченої процедури повинні бути підстави, якщо вони у вас є, то проводьте за скороченою процедурою і через 5 днів підписуйте договір.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 273
З нами з: 18 грудня 2017, 08:33
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 128 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: ТЕНДЕР

nazaar » 15 лютого 2018, 10:33

Oleg1971 написав:
nazaar написав:Вітаю. Проведено 3 рази відкриті торги. Всі 3 рази торги не відбулись. Перший раз по причині відхилення усіх учасників. 2 наступні по причині подання в участі менше двох учасників. Хочемо провести переговорну процедуру. Є два види такої процедури де строки проведення переговорної процедури є мінімальними і можуть складати 11 днів (6 днів при певних умовах); 6 днів це скорочена, чи можна в такому випадку проводити скорочену, бо тендер трохи явно затянувся.

Для проведення скороченої процедури повинні бути підстави, якщо вони у вас є, то проводьте за скороченою процедурою і через 5 днів підписуйте договір.

Дякую. Підстава така, що підвіз учнів пропадає. На тендер пройшло багато часу і нема дальше куда ще тягнути. Тільки не знаю, на що спиратися. Конкретна стаття Закону.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 223
З нами з: 27 травня 2016, 11:41
Дякував (а): 46 раз.
Подякували: 7 раз.
Регіон: Тернопольская область

Re: ТЕНДЕР

Радистка_Кэт » 15 лютого 2018, 10:47

Коллеги, подскажите, пожалуйста, для открітіх торгов - "Строк для подання тендерних пропозицій не може бути менше ніж 15 днів з дня оприлюднення оголошення про проведення процедури відкритих торгів на веб-порталі Уповноваженого органу"

То есть, больше, чем 15 дней, может быть, правильно? Хотелось бы после праздников рассматривать
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Re: ТЕНДЕР

nazaar » 15 лютого 2018, 11:47

Радистка_Кэт написав:Коллеги, подскажите, пожалуйста, для открітіх торгов - "Строк для подання тендерних пропозицій не може бути менше ніж 15 днів з дня оприлюднення оголошення про проведення процедури відкритих торгів на веб-порталі Уповноваженого органу"

То есть, больше, чем 15 дней, может быть, правильно? Хотелось бы после праздников рассматривать

так правильно. 15 днів і більше. наприклад 1 місяць.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 223
З нами з: 27 травня 2016, 11:41
Дякував (а): 46 раз.
Подякували: 7 раз.
Регіон: Тернопольская область

Re: ТЕНДЕР

Oleg1971 » 15 лютого 2018, 13:41

nazaar написав:
Oleg1971 написав:
nazaar написав:Вітаю. Проведено 3 рази відкриті торги. Всі 3 рази торги не відбулись. Перший раз по причині відхилення усіх учасників. 2 наступні по причині подання в участі менше двох учасників. Хочемо провести переговорну процедуру. Є два види такої процедури де строки проведення переговорної процедури є мінімальними і можуть складати 11 днів (6 днів при певних умовах); 6 днів це скорочена, чи можна в такому випадку проводити скорочену, бо тендер трохи явно затянувся.

Для проведення скороченої процедури повинні бути підстави, якщо вони у вас є, то проводьте за скороченою процедурою і через 5 днів підписуйте договір.

Дякую. Підстава така, що підвіз учнів пропадає. На тендер пройшло багато часу і нема дальше куда ще тягнути. Тільки не знаю, на що спиратися. Конкретна стаття Закону.

Стаття 35 п. 2 п.п. 3 якщо нагальна потреба або п.3 абзац 7 якщо ви купуєте нафтопродукти або все разом
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 273
З нами з: 18 грудня 2017, 08:33
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 128 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: ТЕНДЕР

nazaar » 16 лютого 2018, 11:00

Чи можна підписувати договір, який відрізняється від Проекту договору, що був в тендерній документації?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 223
З нами з: 27 травня 2016, 11:41
Дякував (а): 46 раз.
Подякували: 7 раз.
Регіон: Тернопольская область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей