ТЕНДЕР

ТЕНДЕР

alla-drejko » 14 березня 2012, 20:47

Антонія написав:де можна взяти класифікатор робіт, послуг

Мені скидала казна! Думаю відкриті торги!
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 156
З нами з: 10 квітня 2011, 20:57
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

ТЕНДЕР

EVGENIY » 14 березня 2012, 22:37

Антонія написав:де можна взяти класифікатор робіт, послуг

он большой а какие разделы вам нужны?
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7600
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 515 раз.
Регіон: Харьковская область

ТЕНДЕР

АНТОНІЯ » 16 березня 2012, 02:47

он большой а какие разделы вам нужны?
Сама не знаю biggrin , мені потрібно оплатити за виготовлення та розробку містобудівної документації.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 35
З нами з: 19 березня 2011, 18:37
Звідки: Александровка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Кировоградская Область

ТЕНДЕР

EVGENIY » 16 березня 2012, 09:48

Вечером весь выложу
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7600
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 515 раз.
Регіон: Харьковская область

ТЕНДЕР

Olga25 » 19 березня 2012, 14:19

Здравствуйте!Подскажите пожалуйста какие документы необходимо предоставить в УДКСУ для регистрации договора после прохождения процедуры закупки у одного поставщика?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 17 лютого 2012, 10:40
Звідки: Волноваха
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

ТЕНДЕР

Klava » 19 березня 2012, 17:59

Згідно з п. 2.2 Порядку обліку зобов'язань розпорядників бюджетних коштів в органах Державного казначейства України, який затверджено
наказом Державного казначейства України від 9 серпня 2004 р. N 136 передбачено, що за умови взяття бюджетного зобов'язання, за яким застосовуються процедури закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти, розпорядник бюджетних коштів протягом 7 робочих днів з дати, зазначеної у звіті про результати проведення процедури закупівель, подає до Державного казначейства України додатково, крім документів, зазначених в абзаці першому цього пункту, оригінали документів або їх копії, засвідченні в установленому порядку, що підтверджують проведення закупівлі та передбачені законодавством у сфері державних закупівель (звіти про результати проведення процедури закупівлі, листи-погодження уповноваженого органу щодо можливості застосування процедури закупівлі, яка потребує погодження тощо).
Оскільки починаючи з минулого року процедура закупівлі у одного учасника не потребує погодження з Мінекономіки, лист-погодження не подається до УДКСУ.
Додам, що повний перелік документів наведено у Методичних рекомендаціях щодо переліку підтвердних документів, які надаються розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів на стадії реєстрації зобов'язань та оплати рахунків, затвреждених наказом ДКУ від 14.09.2010 N 330.
Для реєстрації зобов'язань розпорядники та одержувачі бюджетних коштів повинні пред'явити до органів Державного казначейства України оригінали або копії документів, що підтверджують проведення процедури закупівлі у разі, якщо очікувана вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує порогові показники вартості для закупівель товарів, робіт чи послуг, встановлених законодавством у сфері державних закупівель, а саме:
- річний план державних закупівель з додатком до нього;
- звіт про результати проведення процедури закупівлі;
- договір про закупівлю;
- витяги опублікованих в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та відповідних міжнародних виданнях у випадках, встановлених законодавством у сфері державних закупівель:
оголошення про проведення процедури закупівлі;
повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів;
оголошення про результати процедури закупівлі.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 80
З нами з: 26 липня 2011, 15:12
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

ТЕНДЕР

Швец » 27 березня 2012, 15:00

Кому іще актуально, за цією ссилкою: http://poltava.prom.ua/p292484....dz.html замовляла копії Вісника Державних Закупівель, вартість 1 сторінки - 5,00 грн. Там заповнюється не складна форма замовлення, я обирала спосіб доставки по emeil, протягом двох діб отримала копії, роздрукувала і готово. Рекомендую. Навіщо платити більше. Наприклад, в Луганській Торгово-Промисловій палаті кожна копія пропонується по 40,00 грн. fie
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 14
З нами з: 08 квітня 2011, 11:45
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

ТЕНДЕР

Анюня » 01 квітня 2012, 20:34

Помогите, у кого есть протоколы заседания тендерного комитета по закупке у одного учасника?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 22 серпня 2011, 11:18
Звідки: Днепродзержинск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

ТЕНДЕР

Муракасі » 24 квітня 2012, 14:26

Доброго дня! Люди добрі, може хтось передплачує ВДЗ або знає звідки можна стягнути публікації цього видання (бажано безкоштовно - бо наша організація не має чим платити, хіба з своєї кишені), cry прошу зі мною поділитися. Буду вдячна всім хто відгукнеться. wink

Добавлено (24.04.2012, 14:26)
---------------------------------------------
Забула написати - мені потрібен ВДЗ №49 (651) від 23.04.2012 №167491
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 32
З нами з: 01 лютого 2012, 16:45
Звідки: New York
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: New York

ТЕНДЕР

EVGENIY » 24 квітня 2012, 19:59

глянте вот тут, это оно? Я быстро загуглил вот что нашёл!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7600
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 515 раз.
Регіон: Харьковская область

ТЕНДЕР

Муракасі » 25 квітня 2012, 10:03

На жаль там нема. В посилані є публікації лише до 05.04.2012 р., а мені потрібно 23.04.2012р.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 32
З нами з: 01 лютого 2012, 16:45
Звідки: New York
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: New York

ТЕНДЕР

anastasiya2212 » 27 квітня 2012, 12:07

С января создали центр первичной медико-санитрной помощи. По КЕКВ 1131 было запланировано на 6 месяцев 55 тыс. на бензин, на второе полугодие будет выделено в июле примерно столько же. Нужно ли проводить тендер и если да то на какую сумму? Спасибо!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 07 лютого 2012, 12:12
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

ТЕНДЕР

alla-drejko » 27 квітня 2012, 19:52

Ні тендер проводити не потрібно!!anastasiya2212,перчитайте цю тему з початку.Ми уже аналізували схожу ситуацію по КЕКВ 1163.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 156
З нами з: 10 квітня 2011, 20:57
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

ТЕНДЕР

kcbo » 04 травня 2012, 16:12

Як правильно проводити тендер по вивозу сміття КЕКВ 1165 сума перевищує 100 тис грн ? Вивозять сміття по району різні комунальні підприємства.

Добавлено (04.05.2012, 16:12)
---------------------------------------------
Що у всіх так все просто? Та немає таких проблем.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 14
З нами з: 12 січня 2012, 12:31
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

ТЕНДЕР

alla-drejko » 07 травня 2012, 15:42

А чи розглядали можливість "обійти" тендер? Наприклад: розписати послуги за п"ятим знаком (код.....=побутові відходи,код.....=рідкі відходи і т.д.)Ну ,а якщо треба дуже правильно,то оголошуйте тендер- і
kcbo написав:району різні комунальні підприємства.
переможець буде один!
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 156
З нами з: 10 квітня 2011, 20:57
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

ТЕНДЕР

Елена777 » 16 травня 2012, 13:52

Підкажіть, будь ласка, виплати по судовому рішенню за використану теплоенергію і оплата за використану теплову енергію в сумі перевищують 100 тисяч. Потрібно проводити тендер чи ні ?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 29 листопада 2011, 08:53
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

ТЕНДЕР

alla-drejko » 16 травня 2012, 18:57

Елена777 написав:судовому рішенню за використану теплоенергію
це один вид платежу( наскільки я зрозуміла зміст питання, то це якийсь штраф?)КЕКВ 1135
Елена777 написав:оплата за використану теплову енергію
це інший вид платежу.КЕКВ1161.
Тендер проводити не потрібно.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 156
З нами з: 10 квітня 2011, 20:57
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

ТЕНДЕР

Елена777 » 17 травня 2012, 09:43

Дякую. А де можна прочитати за тендер?

Добавлено (17.05.2012, 10:43)
---------------------------------------------
Якщо можна, чому по КЕКВ 1161 не потрібно проводити тендер? В якому документі про це написано ? У нас весь район проводить тендер на КЕКВ 1161. Раніше був один постачальник тепла в районі , а зараз їх два. Йде холодна війна між ними, а за тендер "вбивають" бухгалтерів.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 29 листопада 2011, 08:53
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

ТЕНДЕР

Муракасі » 17 травня 2012, 16:16

Допоможіть в такій ситуації: договір підписано 10.05.2012р., інформація про проведення процедури результати закупівлі в одного учасника подана на сайт ВДЗ теж 10.05.2012р., опублікована - 16.05.2012р., звіт про результати проведення закупівлі в одного учасника від 16.05.2012р. Скажіть, будь-ласка, яка кінцева дата реєстрації договору в казні? Якими нормативно-правовими актами керуватися? Дні рахувати від дня укладення договору чи від дата звіту (7 робочих днів). Дякую!!!
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 32
З нами з: 01 лютого 2012, 16:45
Звідки: New York
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: New York

ТЕНДЕР

alla-drejko » 18 травня 2012, 20:03

.
Муракасі написав:Дні рахувати від дня укладення договору чи від дата звіту (7 робочих днів).


Про затвердження Порядку обліку зобов'язань розпорядників бюджетних коштів в органах Державного казначейства України

Наказ Державного казначейства України
від 9 серпня 2004 року N 136

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
30 серпня 2004 р. за N 1068/9667

2.2. Розпорядники бюджетних коштів за умови взяття бюджетного зобов'язання протягом 7 робочих днів з дати його виникнення подають до відповідного органу Державного казначейства України Реєстр бюджетних зобов'язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів (далі - Реєстр) (додаток 1) на паперових (у двох примірниках) та електронних носіях і оригінали документів або їх копії, засвідчені в установленому порядку, що підтверджують факт узяття бюджетного зобов'язання.

За умови взяття бюджетного зобов'язання, за яким застосовуються процедури закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти, розпорядник бюджетних коштів протягом 7 робочих днів з дати, зазначеної у звіті про результати проведення процедури закупівель,подає до Державного казначейства України додатково, крім документів, зазначених в абзаці першому цього пункту, оригінали документів або їх копії, засвідченні в установленому порядку, що підтверджують проведення закупівлі та передбачені законодавством у сфері державних закупівель (звіти про результати проведення процедури закупівлі, листи-погодження уповноваженого органу щодо можливості застосування процедури закупівлі, яка потребує погодження тощо)
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 156
З нами з: 10 квітня 2011, 20:57
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей