Вчення....

Вчення....

myzschool » 26 жовтня 2012, 08:32

Підкажіть будь-ласка!!!! Скільки має бути ВЧЕНИХ членів тендерної комісії? Якщо є тільки один вчений в колективі, а бюджет не виділяє кошти на вивчення кадрів, як ми можемо провести тендер???? Нам було вказано, що ми повинні до 31 грудня провести тендер на 30% від тої суми на яку ми проводили тендер у 2012 році. часу та грошей на навчання немає, що робити??? Який штраф призначений за проведення тендеру тільки із одним вчений членом???? ЦЕ ТЕРМІНОВО!!!!!!" cry
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 89
З нами з: 19 вересня 2012, 14:40
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

Вчення....

Nadiya » 26 жовтня 2012, 10:38

Абзац 3 п. 2 ст. 11 ЗУ "Про здійснення державних закупівель": "Голова та секретар комітету з конкурсних торгів повинні пройти навчання з питань організації та здійснення закупівель. Таке навчання можуть пройти також інші члени комітету з конкурсних торгів. Порядок зазначеного навчання встановлюється Уповноваженим органом." Тобто, поки не встановлять Порядок навчання (а його ще немає), можна взагалі не проходити навчання. До речі, є роз'яснення МЕРТ від 30.09.2011 г. № 3303-25/12551-07:"Щодо проходження навчання спеціалістів у сфері здійснення закупівель та підвищення кваліфікації в порядку, встановленому Уповноваженим органом

Згідно з пунктом 15 частини першої статті 8 Закону зі змінами однією із основних функцій Мінекономрозвитку, як Уповноваженого органу, є організація та затвердження порядку проходження навчання спеціалістів у сфері здійснення закупівель та підвищення кваліфікації.

Відповідно до абзацу третього частини другої статті 11 Закону голова та секретар комітету з конкурсних торгів повинні пройти навчання з питань організації та здійснення закупівель. Таке навчання можуть пройти також інші члени комітету з конкурсних торгів. Порядок зазначеного навчання встановлюється Уповноваженим органом.

До набрання чинності порядку проходження навчання спеціалістів у сфері здійснення закупівель та підвищення кваліфікації, встановленого Уповноваженим органом, норма частини другої статті 11 Закону зі змінами щодо необхідності проходження навчання з питань організації та здійснення закупівель головою та секретарем комітету з конкурсних торгів не зобов’язує зазначених суб’єктів проходити таке навчання."
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 12
З нами з: 18 квітня 2012, 09:04
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Вчення....

Ярина » 04 грудня 2012, 14:29

тякщо ми навчались в цьому році в лютому, то ми повинні підвищувати кваліфікацію на наступний рік?? підскажіть!!!!
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 53
З нами з: 20 серпня 2012, 14:41
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 23 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Вчення....

Ksyusha » 06 грудня 2012, 10:31

Ярина написав:тякщо ми навчались в цьому році в лютому, то ми повинні підвищувати кваліфікацію на наступний рік?? підскажіть!!!!

порядок не утверждён, можете не повышать квалификацию.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 17:48
Звідки: Севастополь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Севастополь

Вчення....

Ярина » 06 грудня 2012, 10:32

Спасибо!!!!
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 53
З нами з: 20 серпня 2012, 14:41
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 23 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Вчення....

Натали22 » 31 липня 2013, 19:11

Добрий вечір! Підкажіть  як потрібно підшивати тендерну документацію? по засіданнях (протоколах) чи усю папку?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 13
З нами з: 23 квітня 2013, 15:35
Звідки: Дунаевцы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая Область

Вчення....

Ksyusha » 01 серпня 2013, 10:31

Что то я не поняла, документация конкурсных торгов утверждается председателем и ККТ протокольно, вся документация касаемая одной процедуры подшивается в одну папку, формы + протоколы конкретной процедуры. Если вас не поняла, то понятней задавайте вопрос wink
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 17:48
Звідки: Севастополь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Севастополь

Вчення....

Натали22 » 09 серпня 2013, 10:17

Не документацію з конкурсних торгів, а взагалі всю документацію. Наприклад: В лютому створився комітет. На першому засідані  затвердили річний план з прочерками та додаток до нього. На другому зміни до додатка бо добавили 7тис.фінвнсування на КЕКВ2210.На третьому в зв язку із перерозподілом коштів по КЕКВах Затвердили річний план із змінами і зміни до додатка до річного плану. Далі  були засідання по процедурі закупівлі в одного учасника....  Як нумерувати та підшивати аркуші: від початку року наростаючим підсумком? Чи по засіданнях(по протоколах), а у кінці року до однієї папки? у кого є по цьому конкретні та перевірені рекомендації.

Добавлено (04.08.2013, 10:59)
---------------------------------------------
Що робити якщо процедура закупівлі в одного учасника завершилась, а потім знайшли опечатку в даті найпершого оголошення по якому виходить, що засідання було на 2 дні раніше ніж насправді.Є протокол, є запрошення учаснику з їх підписом та й вихідна пізнішим числом. Пізніше ця дата є в усіх оголошеннях(інформаціях,звіті). ТК створено в організації, яка  цього року почала працювати самостійно. Навчання має лише голова комітету(за браком коштів), та й то дистанційно. Документи складав найманий юрист, пересилав електронкою, щоб ми підписували. Якщо задавали якісь питання відповідав "Ви що сумніваєтесь в моїй компетентності?". В результаті  він не хотів роз*яснити що звідки береться та й спішив,бо клієнти не ми одні, а ми й довірились. та не він відповідає за все. Тепер сушимо голову чим нам це може аукнутися, яка може бути відповідальність? Хто може щось порадити, до чого бути готовим?

Добавлено (09.08.2013, 11:17)
---------------------------------------------
Я так зрозуміла, що ніхто мене не хоче навчити правильному діловодству, або мене не хотять засмучувати- усе безвихідно???
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 13
З нами з: 23 квітня 2013, 15:35
Звідки: Дунаевцы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая Область

Вчення....

ОК » 14 серпня 2013, 08:42

Підскажіть будьласка, затверджений на даний час порядок проходження навчання спеціалістів тендерного комітету з питань організації та здійснення державнийх закупівель?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 15
З нами з: 05 січня 2012, 13:11
Звідки: Волноваха
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Вчення....

Ksyusha » 14 серпня 2013, 09:06

утвержденного порядка пока нет, но чтоб иметь представление о госзакупках и нововведения, обучение лучше пройти
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 17:48
Звідки: Севастополь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Севастополь

Вчення....

ОК » 14 серпня 2013, 13:40

Спасибо. А может ли пройти обучение только секретарь комитета, так как председатель комитета - государственный служащий и в смете на его содержание на данные расходы средств нет и дополнительно никто ничего давать не будет?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 15
З нами з: 05 січня 2012, 13:11
Звідки: Волноваха
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Вчення....

Ksyusha » 14 серпня 2013, 14:25

Согласно Закона, ст. 11 п.2 обучение обязательно проходят председатель и секретарь
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 17:48
Звідки: Севастополь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Севастополь

Вчення....

Тётка » 02 грудня 2013, 13:35

Подскажите такой вопрос если у нас все члены тендерного комитета проходили обучение в ноябре 2010 года, нужно ли проходить повышение квалификации
Спасибо
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 65
З нами з: 04 грудня 2012, 13:16
Звідки: Комсомольск
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Полтавская Область

Вчення....

Ksyusha » 02 грудня 2013, 15:48

Тётка написав:нужно ли проходить повышение квалификации
Законом порядок не утвержден, просто с 2010 по сегодняшний день произошло много изменений в законодательстве, можно пройти повышение квалификации, но это на Ваше усмотрение wink
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 17:48
Звідки: Севастополь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Севастополь

Вчення....

nonna1980 » 18 січня 2014, 00:06

Добрый вечер. Подскажите пожалуйста, секретарь и председатель Тендерного комитета обязательно должны иметь высшее образование или нет? Спасибо. и ещё один вопрос: если работники предприятия проучились, но на руках сертификата нет - могут ли кто то из них быть секретарем ТК
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 11
З нами з: 03 листопада 2013, 17:50
Звідки: Красноперекопск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Крым

Вчення....

Радистка_Кэт » 18 січня 2014, 09:53

проучились, но на руках сертификата нет//// а как это у вас так получилось?

Добавлено (18.01.2014, 09:53)
---------------------------------------------
секретарь и председатель Тендерного комитета обязательно должны иметь высшее образование или нет?//// такого требования в законе нет
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Вчення....

romawechka » 23 січня 2014, 16:22

Добрий день. Підкажіть, будь-ласка, чи можна затверджувати протоколом річний план закупівель тільки 4 особами (голова, секретар, 2 члени комітету), бо заступник голови комітету з конкурсних торгів захворів? тобто на лікарняному.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 25 вересня 2012, 08:29
Звідки: Львов
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская Область

Вчення....

Ksyusha » 23 січня 2014, 16:46

romawechka написав:чи можна затверджувати

Цитата написав:7. Рішення з питань, що розглядаються на засіданнях комітету, приймаються простою більшістю голосів у присутності не менше двох третин членів комітету.
За умови рівного розподілу голосів голос голови комітету є вирішальним.8. Рішення комітету оформляється протоколом, який підписується усіма членами комітету, присутніми на засіданні комітету.
У разі відмови члена комітету підписати протокол про це зазначається у протоколі із зазначенням причин відмови.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 17:48
Звідки: Севастополь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Севастополь

Вчення....

romawechka » 23 січня 2014, 17:36

Дякую, за відповідь happy . Я знала це, але була трішки невпевнена. wacko
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 25 вересня 2012, 08:29
Звідки: Львов
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская Область

Вчення....

Татьяна666 » 10 лютого 2014, 09:03

/
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 07 лютого 2014, 13:47
Звідки: Троицкая
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість