Власні надходження ВНЗ

Власні надходження ВНЗ

Марійка » 20 травня 2014, 11:33

Підкажіть, будь ласка, на сьогоднішній день відмінений пункт дозволявший ВНЗ купувати товари за власні кошти через прямі договори. Для кого тоді діє пункт нового закону про держзакупівлі: "здійснюються за рахунок власних коштів...вартість закупівлі товару дорівнює 1 мільйон гривень..."? (Прикінцеві положення ЗУ Про здійснення держзакупівель пункт 3 абзац 1-3)
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 20 травня 2014, 11:20
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Власні надходження ВНЗ

Матвєєва Вікторія » 20 травня 2014, 14:26

Починаючи з 20.04.2014 закупівля товарів, робіт і послуг вищими навчальними закладами та науково-дослідними установами за рахунок власних надходжень здійснюється тільки після проведення процедур закупівель.
Що стосується п. 3 ч. 2 Прикінцевих положень Закону України “ Про здійснення державних закупівель” від 10.04. 2014 р. № 1197-VII. Ці норми стосуються тих замовників, хто здійснює закупівлю товарів, робіт і послуг для здійснення діяльності у сферах, визначених статтею 2 Закону України “Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності” від 24.05.2012 р. № 4851-VI. Перелічу ці сфери:
- забезпечення виробництва, транспортування та постачання теплової енергії;
- забезпечення виробництва, передачі, розподілу, купівлі-продажу, постачання електричної енергії та централізованого диспетчерського (оперативно-технологічного) управління об'єднаною енергетичною системою України;
- забезпечення виробництва, транспортування та постачання питної води;
- забезпечення функціонування централізованого водовідведення;
- надання послуг з користування інфраструктурою залізничного транспорту загального користування;
- забезпечення функціонування міського електричного транспорту та експлуатація його об'єктів для надання послуг з перевезення;
- надання послуг автостанцій, портів, аеропортів;
- надання послуг з аеронавігаційного обслуговування польотів повітряних суден;
- надання послуг поштового зв'язку;
- геологічне вивчення (у тому числі дослідно-промислова розробка родовищ) нафтогазоносних надр, родовищ вугілля та інших видів твердого палива;
- забезпечення функціонування та експлуатація телекомунікаційних мереж фіксованого зв'язку загального користування або надання загальнодоступних телекомунікаційних послуг;
- забезпечення транспортування, зберігання, переробки нафти та нафтопродуктів сирих;
- забезпечення функціонування ринку електричної енергії, ринку "на добу наперед", балансуючого ринку, ринку допоміжних послуг, а також надання послуг системного оператора, адміністратора розрахунків, адміністратора комерційного обліку, оператора ринку, гарантованого покупця відповідно до положень Закону України "Про засади функціонування ринку електричної енергії України";
- надання допоміжних послуг на ринку допоміжних послуг та послуг з вирівнювання умов для конкуренції відповідно до положень Закону України "Про засади функціонування ринку електричної енергії України".
Тому при закупівлі зазначеними замовниками товарів, робіт та послуг за власні кошти встановлена межа: для товарів та послуг - 1 млн. грн., робіт - 5 млн. грн. При перевищенні таких меж замовники повинні застосовувати тендерні процедури.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1135
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 15 раз.
Регіон: Харків

Re: Власні надходження ВНЗ

natali koledg » 26 травня 2014, 14:28

Добрий день! На початку року наш заклад уклав договір на закупівлю електричної енергії без проведення закупівлі за власні кошти на суму 90 000 грн.на даний час цих коштів недостатньо, ми хотіли збільшити договір на 100000 грн. Але вступив в дію новий закон про державні закупівлі де було відмінено закупівлю ВНЗ за власні кошти. Виникає запитання чи потрібно нам проводити тендер на ці 100 000 грн.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 26 травня 2014, 14:02
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Власні надходження ВНЗ

Марійка » 26 травня 2014, 15:58

Пункт 1 ст.2 нового закону передбачає що він застосовується якщо вартість предмета закупівлі без пдв перевищує 100 000 грн. Отже, якщо вам достатньо 119 тис.грн. з пдв, то закупівлю здійснювати не потрібно, досить додаткової угоди до вашого прямого договору.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 20 травня 2014, 11:20
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Власні надходження ВНЗ

natali koledg » 27 травня 2014, 11:17

Не будет ли это считаться разделением предмета закупки? Получается в начале года заключили договор на 90 тыс. грн. и в мае на 100 тыс грн. Когда мы проходили обучение нам говрили о том, что необходимо сложить сумму заключенного договора в начале года и ту сумму которую планируем добавить к этому договору и в случае если сумма превышает более 100 тыс. грн. необходимо проводить тендер на дополнительну сумму.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 26 травня 2014, 14:02
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Власні надходження ВНЗ

Марійка » 27 травня 2014, 11:26

Не уверена: но вообще то закон обратной силы не имеет, получается что до 20 апреля использованную сумму отсекаем, а если остальная часть до конца года превышает 119000 грн - тогда проводим закупку.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 20 травня 2014, 11:20
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Власні надходження ВНЗ

natali koledg » 28 травня 2014, 13:40

Подскажите такой вопрос если у меня при закупке електрической енергии в общаге один тариф, а в учебных корпусах другой, это будет многолотовая закупка
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 26 травня 2014, 14:02
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Власні надходження ВНЗ

Матвєєва Вікторія » 10 червня 2014, 15:31

Да, лучше проводить по разным лотам
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1135
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 15 раз.
Регіон: Харків



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей