Дипломи

Дипломи

Марійка » 20 травня 2014, 13:47

Чи підпадає закупівля дипломів під абзац 13 пункту 3 статті 2 ЗУ Про здійснення держзакупівель?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 20 травня 2014, 11:20
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Дипломи

Матвєєва Вікторія » 20 травня 2014, 16:48

Насамперед давайте разом подивимося, про що йде мова у згаданому абзаці п. 3 ст. 12 ЗУ

Дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: бланки документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України - паспорти, бланки документів, що посвідчують особу та підтверджують її спеціальний статус, бланки інших документів, які відповідно до законодавства України потребують використання спеціальних елементів захисту, марки акцизного податку, які виготовляються підприємствами, що входять до сфери управління Національного банку України, а також товари, роботи і послуги, необхідні для їх виготовлення.

Я так зрозуміла, Вас цікавить: чи можливо до бланків інших документів, які відповідно до законодавства України потребують використання спеціальних елементів захисту, віднести дипломи.
Оскільки бланки дипломів повинні бути забезпечені певними елементами захисту, то вони відносяться до зазначених документів. Технічний опис документів про освіту та вчені звання завтерджено наказом МОН від 04.02.2014 р. № 97.
Це означає, що їх закупівля не вимагає проведення тендерних процедур. Але майте на увазі: такі бланки повинні виготовлятися підприємствами, що входять до сфери управління Національного банку України.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1135
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 16 раз.
Регіон: Харків

Re: Дипломи

Марійка » 21 травня 2014, 16:11

Підкажіть, будь ласка, найменування предмету та коду закупівлі дипломів - це може бути код 58.19.19 продукція друкована інша чи це код 18.12.1 послуги щодо друкування інші?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 20 травня 2014, 11:20
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Дипломи

Матвєєва Вікторія » 21 травня 2014, 17:26

Перепрошую, а навіщо Вам код предмету закупівлі? Ви ж намагалися знайти можливість не застосовувати процедури закупівлі. Здається, рішення знайшли. Чи є якись сумніви? Будь ласка, поділіться.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1135
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 16 раз.
Регіон: Харків

Re: Дипломи

Марійка » 21 травня 2014, 17:28

Бланки дипломів виготовляє виключно ДП Інфоресурс, яке підпорядковане МОН України
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 20 травня 2014, 11:20
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Дипломи

Матвєєва Вікторія » 26 травня 2014, 15:58

У договорах, які укладає ДП «Інфоресурс» з замовниками товар - документ про освіту державного зразка, що виготовляється на основі фотокоп’ютерних технологій для випускників, за заявкою керівника відповідного навчального закладу.
Тобто замовлення таких документів — це точно не послуги (не код 18.12.1 послуги щодо друкування інші).
Марійка, раджу Вам завітати на сайт ДП «Інфоресурс» ( http://www.inforesurs.gov.ua/). Там дуже багато корисної інформації для Вас.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1135
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 16 раз.
Регіон: Харків

Re: Дипломи

Марійка » 26 травня 2014, 16:01

Так ось у договорі ДП Інфоресурс і написаний саме код послуг.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 20 травня 2014, 11:20
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Дипломи

Матвєєва Вікторія » 26 травня 2014, 16:12

Раджу застосовувати той код, який зазначено в договорі. У тих договорах, які є на їх сайті, зазначено, що це товар
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1135
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 16 раз.
Регіон: Харків

Re: Дипломи

darita » 30 травня 2014, 09:44

Я згоден з вами друзі!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 30 травня 2014, 09:29
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Дипломи

Sun3809 » 04 червня 2014, 07:39

Матвєєва Вікторія написав:Насамперед давайте разом подивимося, про що йде мова у згаданому абзаці п. 3 ст. 12 ЗУ

Дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: бланки документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України - паспорти, бланки документів, що посвідчують особу та підтверджують її спеціальний статус, бланки інших документів, які відповідно до законодавства України потребують використання спеціальних елементів захисту, марки акцизного податку, які виготовляються підприємствами, що входять до сфери управління Національного банку України, а також товари, роботи і послуги, необхідні для їх виготовлення.

Я так зрозуміла, Вас цікавить: чи можливо до бланків інших документів, які відповідно до законодавства України потребують використання спеціальних елементів захисту, віднести дипломи.
Оскільки бланки дипломів повинні бути забезпечені певними елементами захисту, то вони відносяться до зазначених документів. Технічний опис документів про освіту та вчені звання завтерджено наказом МОН від 04.02.2014 р. № 97.
Це означає, що їх закупівля не вимагає проведення тендерних процедур. Але майте на увазі: такі бланки повинні виготовлятися підприємствами, що входять до сфери управління Національного банку України.

А это не касается только марок акцизного податку? Или все-таки для покупки бланков с элементами захисту тоже?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 12
З нами з: 21 лютого 2013, 12:04
Звідки: Черкассы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черкасская Область

Re: Дипломи

Марійка » 05 червня 2014, 09:46

Если я правильно поняла по новому закону печать объявлений в вестнике не нужна, но они все равно их печатают. Тогда как правильно соблюдать сроки? Например у меня акцепт от 27 мая и на сайт принят 27 мая, а в вестнике напечатан 30 мая. Договор я заключаю через 10 дней: могу я заключить договор 9 июня?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 20 травня 2014, 11:20
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Дипломи

Матвєєва Вікторія » 10 червня 2014, 15:29

Да, Вы правильно поняли. Процедуры закупок, которые были начаты после вступления в силу Закона Украины «Об осуществлении государственных закупок» от 10.04.2014 г. № 1197 проводят по-новым требованиям. Поэтому информацию о тех закупках, которые были начаты с 21.04.2014 г., Вы размещаете только на веб-портале. Хотя Закон № 1197 оставил за заказчиками право по собственному желанию публиковать информацию о закупке.
Что касается тех закупок, которые были начаты до 20.04.2014 г, то такие закупки нужно завершать по правилам, которые были установлены Законом № 2289.
Посмотрите, когда у Вас вышло объявление о проведении закупки.
Если это старые закупки, то договор Вы имеете право заключить не ранее чем через 14 дней со дня обнародования уведомления об акцепте. По новым закупкам такой срок — не ранее 10 дней.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1135
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 16 раз.
Регіон: Харків



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: mokrynska.svetlana і 3 гостей