Оприлюднення рiчного плану на сайті Держзакупівель

Оприлюднення рiчного плану на сайті Держзакупівель

fanny » 30 вересня 2015, 14:09

Доброго дня!
Потрібна допомога!. Вчасно не опублікували річний план закупівель на веб-порталі, чим тепер це загрожує?!? І як краще зробити тепер, залишити усе як є (опублікували тільки на власному сайті), чи може зробити протокол комісії, у якому прийняти рішення типу "...опублікувати річний план закупівлі на веб-порталі...у звязку з тим, що не опублікували вчасно..." і відправити на веб-портал річний план вже з новою датою і номером протоколу, щоб прийняли до опублікування? Заздалегідь дякую всім, хто відгукнувся!
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 88
З нами з: 29 січня 2014, 15:17
Звідки: Николаев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

Re: Оприлюднення рiчного плану на сайті Держзакупівель

anastasia1626 » 30 вересня 2015, 21:17

Відповідальність - Стаття 164-14. Порушення законодавства про здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти.
......неоприлюднення або порушення порядку оприлюднення інформації щодо закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти відповідно до вимог законодавства, неподання в установленому порядку звіту про результати здійснення процедури закупівлі товарів, робіт і послуг, відображення недостовірних відомостей у звіті про результати здійснення зазначеної процедури; ненадання інформації, документів та матеріалів у випадках, передбачених законом -
тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від семисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Вам все одно потрібно його подати, а точніше оприлюднити протягом 5 робочих днів (щоб він був в режимі онлайн), на веб-портал УО, навіть якщо й невчасно. А затверджувати новий річний план чи зміни до річного плану, на тій підставі, що не подали вчасно на веб-портал думаю не варто.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 106
З нами з: 13 лютого 2015, 09:47
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Николаевская область

Re: Оприлюднення рiчного плану на сайті Держзакупівель

fanny » 30 вересня 2015, 22:50

Cекретар намагалась оприлюднити річний план (тоді прошло 7 робочих днів), його тоді не оприлюднили, відправили на доопрацювання.
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 88
З нами з: 29 січня 2014, 15:17
Звідки: Николаев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

Re: Оприлюднення рiчного плану на сайті Держзакупівель

anastasia1626 » 01 жовтня 2015, 18:12

Якщо у Вас все вірно крім дати (думаю, що Ви подали у вигляді сканованої кольорової копії оригіналу документа у форматі .pdf.), подивіться в Квитанції може щось написали, а ні то тел. (044) 281-42-87 прийом та оприлюднення інформації, може підскажуть)
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 106
З нами з: 13 лютого 2015, 09:47
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Николаевская область

Re: Оприлюднення рiчного плану на сайті Держзакупівель

sova » 07 жовтня 2015, 15:34

Доброго дня! Чи треба оприлюднювати додаток до річного плану закупівель, якщо тендер не проводиться - закупівля до 100 000,0 грн.?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 28 травня 2015, 10:48
Дякував (а): 9 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Re: Оприлюднення рiчного плану на сайті Держзакупівель

lenycj5000 » 10 грудня 2015, 19:52

Ми оприлюднюємо, оскільки додаток до річного плану є невідємною частиною річного плану
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 28
З нами з: 02 листопада 2015, 18:32
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Киевская область

Re: Оприлюднення рiчного плану на сайті Держзакупівель

natag1211 » 22 грудня 2015, 15:44

А чи обов`язково зараз оприлюднювати річний план на власному сайті?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 12
З нами з: 22 грудня 2015, 09:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ровенская область

Re: Оприлюднення рiчного плану на сайті Держзакупівель

anastasia1626 » 22 грудня 2015, 19:44

           В старій редакції ст. 4 Закону України "Про здійснення державних закупівель" було зазначено, що річний план та зміни до нього також оприлюднюються замовником на власному веб-сайті або за його відсутності на веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів. В чинній редакції Закону даного пункту немає. 
           В інструкції щодо заповнення форми річного плану закупівель передбачено, що додаток до річного плану є його невід’ємною частиною. Додаток до річного плану оприлюднюється замовником на власному веб-сайті або за його відсутності на веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів щокварталу.
          Можливість оприлюднювати додаток до річного плану з'явилася лише у вересні 2015 року. Якщо брати до уваги, що [color=#000000]додаток до річного плану є його невід’ємною частиною, то додаток необхідно було б оприлюднювати на веб-порталі з жовтня 2014 року (коли почали діять форми документів ...)? але хто його оприлюднував? [/color]
            Враховуючи вищезазначене, вважаю, що річний план закупівель не потрібно оприлюднювати на власному веб-сайті.
          Обов’язку замовника оприлюднювати додаток до річного плану на веб-порталі Уповноваженого органу з питань державних закупівель ні Закон про закупівлі, ні наказ № 1106 не містять.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 106
З нами з: 13 лютого 2015, 09:47
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Николаевская область

Re: Оприлюднення рiчного плану на сайті Держзакупівель

anastasia1626 » 22 грудня 2015, 19:49

В старій редакції ст. 4 Закону України "Про здійснення державних закупівель" було зазначено, що річний план та зміни до нього також оприлюднюються замовником на власному веб-сайті або за його відсутності на веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів. В чинній редакції Закону даного пункту немає.
В інструкції щодо заповнення форми річного плану закупівель передбачено, що додаток до річного плану є його невід’ємною частиною. Додаток до річного плану оприлюднюється замовником на власному веб-сайті або за його відсутності на веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів щокварталу.
Можливість оприлюднювати додаток до річного плану з'явилася лише у вересні 2015 року. Якщо брати до уваги, що додаток до річного плану є його невід’ємною частиною, то додаток необхідно було б оприлюднювати на веб-порталі з жовтня 2014 року (коли почали діять форми документів ...)? але хто його оприлюднував?
Враховуючи вищезазначене, вважаю, що річний план закупівель не потрібно оприлюднювати на власному веб-сайті.
Обов’язку замовника оприлюднювати додаток до річного плану на веб-порталі Уповноваженого органу з питань державних закупівель ні Закон про закупівлі, ні наказ № 1106 не містять.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 106
З нами з: 13 лютого 2015, 09:47
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Николаевская область

Re: Оприлюднення рiчного плану на сайті Держзакупівель

Ulyasya » 23 грудня 2015, 09:54

anastasia1626, Ви маєте на увазі, що не потрібно оприлюднювати річний план закупівель та додаток до нього взагалі ніде???
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 175
З нами з: 22 серпня 2012, 16:32
Звідки: Львов
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Львовская область

Re: Оприлюднення рiчного плану на сайті Держзакупівель

anastasia1626 » 23 грудня 2015, 17:56

Річний план закупівель потрібно оприлюднювати на веб-порталі, а додаток до річного плану закупівель на сайті установи, організації (як передбачено законодавством у сфері державних закупівель).
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 106
З нами з: 13 лютого 2015, 09:47
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Николаевская область

Re: Оприлюднення рiчного плану на сайті Держзакупівель

klimksenia » 28 грудня 2015, 12:20

Якщо змінюється сума річного договору в сторону зменшення, то потрібно робити зміни до річного плану закупівель і звіт про виконання договору, і це все оприлюднювати на веб-порталі, чи тільки звіт про виконання договору?
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 83
З нами з: 01 серпня 2011, 21:10
Звідки: Львов
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская Область

Re: Оприлюднення рiчного плану на сайті Держзакупівель

Матвєєва Вікторія » 28 грудня 2015, 17:43

У такому випадку  необхідно оприлюднити:
повідомлення про внесення змін до договору у випадках, передбачених пунктами 1, 2, 4, 5 та 8 частини п'ятої статті 40 Закону, - протягом трьох робочих днів з дня внесення змін;
звіт про виконання договору - протягом трьох робочих днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 135 раз.
Регіон: Харків

Re: Оприлюднення рiчного плану на сайті Держзакупівель

nata69 » 12 січня 2016, 08:58

Річна сума кошторисних призначень 158,0 тис.грн. Чи потрібно робити додаток до річного плану закупівель ?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 64
З нами з: 19 вересня 2014, 08:00
Звідки: Луцк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Волынская Область

Re: Оприлюднення рiчного плану на сайті Держзакупівель

anastasia1626 » 12 січня 2016, 21:38

У Вас немає тендерної суми - 200 тисяч грн., тому Ви складаєте Реєстр закупівель на 2016 рік.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 106
З нами з: 13 лютого 2015, 09:47
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Николаевская область

Re: Оприлюднення рiчного плану на сайті Держзакупівель

nata69 » 13 січня 2016, 08:56

Дякую за відповідь. Якщо маєте зразок реєстру , поділіться ,будь-ласка.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 64
З нами з: 19 вересня 2014, 08:00
Звідки: Луцк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Волынская Область

Re: Оприлюднення рiчного плану на сайті Держзакупівель

anastasia1626 » 13 січня 2016, 18:31

Реєстр складається в довільній формі, але краще застосувати форму річного плану закупівель.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 106
З нами з: 13 лютого 2015, 09:47
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Николаевская область

Re: Оприлюднення рiчного плану на сайті Держзакупівель

молодь » 01 лютого 2016, 11:01

Реєстр потрібно оприлюднювати?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 13
З нами з: 06 березня 2012, 15:24
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Re: Оприлюднення рiчного плану на сайті Держзакупівель

Лебедь Екатерина » 15 лютого 2016, 12:36

Меня тоже интересует этот вопрос:нужно ли "додаток до річного плану без закупівель"и "річний план без закупівель" оприлюднувати на сайте закупок? Мы торги не проводили и не будем проводить,кабинета заказчика у нас нету.И открывать кабинет и платить ежемесячную абонплату совсем не хочется.
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 21 жовтня 2015, 10:03
Звідки: Украина, Другое
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Оприлюднення рiчного плану на сайті Держзакупівель

Монголка » 17 лютого 2016, 12:02

"додаток до річного плану без закупівель"и "річний план без закупівель"
подскажите,чем отличаются эти 2 документа?
У нас тендерных-2 договора по коммуналке,остальное -без процедуры...Будет годовой план и додаток к нему или годовой план закупок и годовой план без закупок? что-то запуталась в трех соснах))
и еще вопрос- а 20% тендерных договоров отображать в додатке к годовому плану?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 17 квітня 2014, 08:31
Звідки: Одеса
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Одесская область

Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість