Річний план закупівель та зміни до нього

Річний план закупівель та зміни до нього

Ulyasya » 10 грудня 2015, 11:06

Чи обов’язково мають оприлюднюватися річний план закупівель і зміни до нього, якщо немає процедури закупівлі?
На якому сайті проводиться оприлюднення (tender.me.gov.ua)?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 176
З нами з: 22 серпня 2012, 16:32
Звідки: Львов
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Львовская область

Re: Річний план закупівель та зміни до нього

Матвєєва Вікторія » 11 грудня 2015, 10:36

Будь ласка уточніть, у Вас взагалі немає тендерних закупівель чи є певні суми, які не перевищують вартісні межі (200 тис. грн. та 1,5 млн. грн.) та є і такі, що перевищують?
 
Ось що з цього питання визначено в Інструкції щодо складання річного плану (наказ від 15 вересня 2014 року N 1106):
У разі якщо очікувана вартість предмета закупівлі без урахування ПДВ є меншою сум, зазначених у частині першій статті 2 Закону, та замовником не утворюється комітет з конкурсних торгів, складається реєстр таких закупівель у довільній формі за підписом уповноваженої особи замовника.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 136 раз.
Регіон: Харків

Re: Річний план закупівель та зміни до нього

Ulyasya » 14 грудня 2015, 11:35

Тендерних закупівель немає, складаємо річний план закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель, протягом року вносимо зміни відповідно до закуплених товарів чи послуг.
Мене цікавить чи такий план та зміни потрібно десь оприлюднювати.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 176
З нами з: 22 серпня 2012, 16:32
Звідки: Львов
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Львовская область

Re: Річний план закупівель та зміни до нього

Матвєєва Вікторія » 15 грудня 2015, 17:38

Зверніть увагу на те, що цей річний план складають  :
- ті замовники, які здійснюють закупівлі відповідно до ч. 1 ст. 4 Закону України "Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності""
- та у випадках, якщо предметом закупівлі є товари, роботи та послуги, перелічені в ч. 3 ст. 2 Закону України "Про здійснення держваних закупівель"
 В Законі № 1197 немає будь-яких виключень з порядку оприлюднення  такого річного плану, тому необхідно оприлюднювати в загальному порядку.
До речі, нещодавно роз*яснення щодо складання та оприлюднення такого річного плану були наведені в листі Мінекономрозвитку від 02.12.2015 р. N 3302-05/40119-06
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 136 раз.
Регіон: Харків

Re: Річний план закупівель та зміни до нього

Grosbuxxx » 19 січня 2016, 13:28

Так на данний момент треба робити оприлюднення і річного плану закупівель і додатку до нього на сайті Уповноваженого органу?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 15
З нами з: 25 лютого 2015, 11:52
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская область

Re: Річний план закупівель та зміни до нього

Матвєєва Вікторія » 19 січня 2016, 13:32

Так, річний план потрібно оприлюднювати
Востаннє редагувалось Матвєєва Вікторія в 20 січня 2016, 10:22, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 136 раз.
Регіон: Харків

Re: Річний план закупівель та зміни до нього

Радистка_Кэт » 19 січня 2016, 18:31

А у них сервер справится со всеми планами всех-всех закупок Украины, вот интересно.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2214
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 43 раз.
Подякували: 21 раз.
Регіон: Киев

Re: Річний план закупівель та зміни до нього

anastasia1626 » 19 січня 2016, 20:14

Матвєєва Вікторія написав:Так

Підскажіть, будь ласка, де саме передбачено, що Додаток до річного плану потрібно подавати на веб-портал? Дякую.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 106
З нами з: 13 лютого 2015, 09:47
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Николаевская область

Re: Річний план закупівель та зміни до нього

shevgota » 19 січня 2016, 21:06

Нам пояснили, що додаток до річного плану публікується на власному веб-сайті та/або сайті головного розпорядника коштів 1 раз на квартал. Ми на своєму сайті публікуємо та на сайті Відділу освіти.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 09 грудня 2014, 09:38
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.

Re: Річний план закупівель та зміни до нього

Матвєєва Вікторія » 20 січня 2016, 10:25

Дійсно, додаток до річного плану оприлюднюється замовником на власному веб-сайті або за його відсутності на веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів щокварталу. Це визначено в п. 2 Інстуркції щодо заповнення річного плану
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 136 раз.
Регіон: Харків

Re: Річний план закупівель та зміни до нього

Матвєєва Вікторія » 20 січня 2016, 12:04

Хоча знаю, що багато хто з замовників все ж таки оприлюднюють додаток до річного плану на веб-порталі. Оскільки в той же Інстуркції щодо складання річного плану визначено, що додаток є його невід*ємною частиною. До речі, фінкціонал "Кабінету замовника" веб-порталу дозволяє розміщувати такий додаток.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 136 раз.
Регіон: Харків

Re: Річний план закупівель та зміни до нього

lenycj5000 » 20 січня 2016, 23:17

Додаток до річного плану ми також оприлюднюємо на веб-порталі, що також рекомендує робити журнал Радник в сфері державних закупівель
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 28
З нами з: 02 листопада 2015, 18:32
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Киевская область

Re: Річний план закупівель та зміни до нього

AnastasiaASV » 22 січня 2016, 22:05

Подскажите, если есть доп.соглашения по тендерным договорам на 20% от сумм 2015г. (заключены 31.12.15) на срок достаточный для проведения процедуры в 2016г., нужно ли сразу же (или до регистрации обязательст в казначействе)  публиковать и годовой план закупок на сайте, чтобы видно было, что закупки по этому коду действительно планируются?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 22 січня 2016, 21:20
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Річний план закупівель та зміни до нього

Матвєєва Вікторія » 25 січня 2016, 11:50

Так, звичайно. Річний план необхідно оприлюднити на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель  протягом 5 робочих днів з дня його затвердження
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 136 раз.
Регіон: Харків

Re: Річний план закупівель та зміни до нього

AnastasiaASV » 27 січня 2016, 19:52

Тобто якщо додаткові угоди від 31.12.15 р. (на 20%) надали для реєстрації до казначейства разом з реєстром зобов*язань 20.01.16р. (тимчас.кошторис на 1 кв.затверджений 13.01.16), то річний план якою датою повинен бути затверджений? Не пізніше 20.01.16 р. +5 роб. днів на оприлюднення на веб-порталі? А як тоді казначейство - буде очикувати публікації річного плану на веб-порталі чи ні, і тільки потім зареєструє ці дод.угоди? Деякі казначейства приймають та реєструють одразу зобов*язання (такі дод.угоди), а деякі - не приймають до виконання (реєстрації) такі угоди без опублікування річ.плану на веб-порталі.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 22 січня 2016, 21:20
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Річний план закупівель та зміни до нього

klimksenia » 19 лютого 2016, 23:22

Добрий день. Якщо в цьому році установа не проводить тендерні закупівлі (в минулих роках вони були), чи потрібно поновлювати наказ на 2016 рік про створення комітету з конкурсних торгів і публікувати на власному сайті додаток до річного плану закупівель?
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 83
З нами з: 01 серпня 2011, 21:10
Звідки: Львов
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская Область

Re: Річний план закупівель та зміни до нього

Радистка_Кэт » 20 лютого 2016, 11:01

Зачем обновлять приказ? Комитет действует, он создается не на год.

Додаток публиковать нужно - на своем сайте или сайте главного распорядителя
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2214
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 43 раз.
Подякували: 21 раз.
Регіон: Киев

Re: Річний план закупівель та зміни до нього

INGA » 24 лютого 2016, 16:54

Доброго дня! Скажіть будь ласка, якщо в 2015 році ми оприлюднили річний план з порушенням термінів, який за це накладається штраф? Це порушення вперше. Дякую.
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 12 січня 2015, 10:32
Звідки: Черновцы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черновицкая Область

Re: Річний план закупівель та зміни до нього

Матвєєва Вікторія » 24 лютого 2016, 18:09

Взагалі за здійснення порушень, передбачених ст.164-14 КУоАП, накладають штраф на посадових осіб від 700 до 1000 нмдг (від 11900 грн. до 17000 грн.).
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 136 раз.
Регіон: Харків

Re: Річний план закупівель та зміни до нього

Lydochka » 25 лютого 2016, 14:25

Доброго дня.Підкажіть будь-ласка.Ми бюджетна організація ( місцевий бюджет).Кошторисні призначення по закупівлі товарів, робіт і послуг не перевищують 200 тис грн.Закупівлі проводяться без проведення процедури закупівлі. Чи потрібно складати річний план закупівлі? Якщо ні, то чи потрібно складати додаток до річного плану закупівлі і яку інформацію він повинен містити?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 27 листопада 2015, 10:35
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Тернопольская область

Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість