!!!SOS!!! Як закуповуєте бензин у вигляді скретч-карт?

!!!SOS!!! Як закуповуєте бензин у вигляді скретч-карт?

Бойчук Ольга2 » 28 січня 2016, 16:00

Завжди закуповували бензин за скретч картами, сьогодні понесла реєструвати договір в казначейство, вже не підходить. Потрібно просто придбати бензин, слово  "скретч-карта" не повинно звучати в договорі. І що тепер робити, як мені перерахувати? Постачальник відмовляється йти на поступки, та і я не уявляю, як можна заправлятися без талонів? Будь-ласка, допоможіть
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 03 листопада 2015, 08:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: !!!SOS!!! Як закуповуєте бензин у вигляді скретч-карт?

Крот Юлія » 28 січня 2016, 17:16

Бойчук Ольга2 написав:Завжди закуповували бензин за скретч картами, сьогодні понесла реєструвати договір в казначейство, вже не підходить. Потрібно просто придбати бензин, слово  "скретч-карта" не повинно звучати в договорі. І що тепер робити, як мені перерахувати? Постачальник відмовляється йти на поступки, та і я не уявляю, як можна заправлятися без талонів? Будь-ласка, допоможіть

А чим саме Казначейство мотивує відмову реєструвати договір постачання пального за скретч-картами?
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 28 раз.
Подякували: 146 раз.
Регіон: Харків

Re: !!!SOS!!! Як закуповуєте бензин у вигляді скретч-карт?

Бойчук Ольга2 » 29 січня 2016, 08:52

Мотивує тим, що це попередня оплата, що сретч-карти бюджетними установами не повинні використовуватись. Запропонували купити бензин ( скретч-карти) за готівку і оформити авансовий звіт і виплатити.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 03 листопада 2015, 08:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: !!!SOS!!! Як закуповуєте бензин у вигляді скретч-карт?

Крот Юлія » 29 січня 2016, 09:54

Бойчук Ольга2 написав:Мотивує тим, що це  попередня оплата,  що сретч-карти бюджетними установами не повинні використовуватись.  Запропонували купити бензин ( скретч-карти) за готівку і оформити авансовий звіт і виплатити.

Єдине обмеження щодо попередньої оплати встановлено п. 1 постанови КМУ "Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти" від 23.04.2014 р. № 117. Зокрема, розпорядники бюджетних коштів та одержувачі бюджетних коштів у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти можуть передбачати попередню оплату лише у разі закупівлі на строк не більше одного місяця інших товарів вартістю (у тому числі й пального) не більш як 100 тис. грн.

Більше жодних обмежень щодо закупівлі пального за скретч-картами (талонами чи смарт-картами) чинним законодавством не передбачено.

Також майте на увазі, що у предметі договору повинен бути вказаний відповідний вид пального (наприклад, бензин А-95), а не безпосередньо скертч-карти на пальне.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 28 раз.
Подякували: 146 раз.
Регіон: Харків

Re: !!!SOS!!! Як закуповуєте бензин у вигляді скретч-карт?

Бойчук Ольга2 » 29 січня 2016, 13:39

Дякую за змістовну відповідь. У договорі вказано предмет договору "Бензин А-95", також вказується в специфікації та накладної. А договорі прописано, що " постачальник на протязі пяти робочих днів після оплати зобовязується передати у власність покупця довірчі документи (скретч-карти) на придбану кількість ПММ, як підтвердження оплати Товару."
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 03 листопада 2015, 08:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість