Звіт про укладання договору

Re: Звіт про укладання договору

tercentr777 » 13 грудня 2018, 14:57

Доброго дня. В мене питання: якщо ми звітували про укладений договір, додаткову угоду до нього ми заключити  можемо?
Квартирант
Квартирант

Дякував (а): 15 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Харьковская область

Oleg1971 » 13 грудня 2018, 15:39

tercentr777 написав:Доброго дня. В мене питання: якщо ми звітували про укладений договір, додаткову угоду до нього ми заключити  можемо?

Треба дивитись на що саме заключається додаткова угода.
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 169 раз.
Регіон: Полтавская область

tercentr777 » 14 грудня 2018, 10:55

Oleg1971 написав:
tercentr777 написав:Доброго дня. В мене питання: якщо ми звітували про укладений договір, додаткову угоду до нього ми заключити  можемо?

Треба дивитись на що саме заключається додаткова угода

Додаткова угода на енергоносії
Квартирант
Квартирант

Oleg1971 » 14 грудня 2018, 11:20

tercentr777 написав:
Oleg1971 написав:

Якщо є законні підстави, то заключайте, якщо підстав немає, то краще заключити окремий договір.
Мешканець
Мешканець

tercentr777 » 14 грудня 2018, 11:21

Oleg1971 написав:
tercentr777 написав:
Oleg1971 написав:

Якщо є законні підстави, то заключайте, якщо підстав немає, то краще заключити окремий договір.

Додаткова угода теж оприлюднюється?
Квартирант
Квартирант

vch2161 » 14 грудня 2018, 11:58

В теорії можете, при цьому у планы відображати її не треба і оприлюднювати до основного договру також.
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 7 раз.
Подякували: 15 раз.
Регіон: Херсонская область

Nadija2410 » 03 лютого 2019, 17:40

Доброго дня, колеги! Договір підписано на 900 грн. Чи потрібно публікувати звіт про укладений договір у прозорро? На рівні району є наказ про електронні закупівлі на суму від 6000 грн. То чи правильно я розумію, що закон не зобов'язує розміщати на прозорро звіт? Тим більше, що інформація про ВСІ без виключення договори все одно буде оприлюднена на є-дата... Буду вдячна на відповідь з посиланням на статтю закону.
Новачок
Новачок

Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая область

Oleg1971 » 04 лютого 2019, 08:59

Nadija2410 написав:Доброго дня, колеги! Договір підписано на 900 грн. Чи потрібно публікувати звіт про укладений договір у прозорро? На рівні району є наказ про електронні закупівлі на суму від 6000 грн. То чи правильно я розумію, що закон не зобов'язує розміщати на прозорро звіт? Тим більше, що інформація про ВСІ без виключення договори все одно буде оприлюднена на є-дата... Буду вдячна на відповідь з посиланням на статтю закону.

Не потрібно
Мешканець
Мешканець

Natalija13 » 19 квітня 2019, 14:05

Доброго дня!!!! Можливо трішки не туди, але допоможіть, будь ласка! Ми бюджетна організація і на фінансуванні маємо садочки, клуби та ін. Та платимо щомісяці до ДКП "Комунальник" за водопостачання та водовідведення. Складені кошториси та укладені договора по садочках, клубах. Вони з квітня місяця підняли плату за водопостачання та водовідведення. Ми повинні укласти якусь додаткову угоду у зв'язку з збільшенням тарифу чи якісь інші підтверджуючі документи, як ми маємо поступити????? чим ми маємо керуватися ???
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ровенская область

Ikar » 20 квітня 2019, 19:28

Natalija13 написав:Доброго дня!!!! Можливо трішки не туди, але допоможіть, будь ласка! Ми бюджетна організація і на фінансуванні маємо садочки, клуби та ін. Та платимо щомісяці до ДКП "Комунальник" за водопостачання та водовідведення. Складені кошториси та укладені договора по садочках, клубах. Вони з квітня місяця підняли плату за водопостачання та водовідведення. Ми повинні укласти якусь додаткову угоду у зв'язку з збільшенням тарифу чи якісь інші підтверджуючі документи, як ми маємо поступити????? чим ми маємо керуватися ???

звісно, якщо в договорі зазначались розцінки, то в разі змін мають бути внесені зміни до договору
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Поперед.

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей