ст.17 ЗУ "Про державні закупівлі"

ст.17 ЗУ "Про державні закупівлі"

m_rada_hyriv@ukr.net » 31 січня 2018, 08:43

Хирівська міська рада просить надати розяснення стосовно ст.17 Закону №922. [font="Times New Roman", serif]Відповідно до абз. 2 ч. 3 ст. 17 Закону № 922 переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пп. 2, 3, 5, 6 і 8 ч. 1 цієї статті. Проте Закон № 922 не передбачає, яким саме чином переможці надають замовникам документи згідно зі ст. 17 Закону № 922: в електронний спосіб чи паперовий. Просимо надати відповідь, якщо переможець завантажив документи та інформацію передбачені тендерною документацією через електронну систему закупівель, чи потрібно замовнику надсилати документи та інформацію передбачені тендерною документацією поштою?[/font]
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 31 січня 2018, 08:38
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

Re: ст.17 ЗУ "Про державні закупівлі"

Oleg1971 » 07 лютого 2018, 08:18

m_rada_hyriv@ukr.net написав:Хирівська міська рада просить надати розяснення стосовно ст.17 Закону №922. [font="Times New Roman", serif]Відповідно до абз. 2 ч. 3 ст. 17 Закону № 922 переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пп. 2, 3, 5, 6 і 8 ч. 1 цієї статті. Проте Закон № 922 не передбачає, яким саме чином переможці надають замовникам документи згідно зі ст. 17 Закону № 922: в електронний спосіб чи паперовий. Просимо надати відповідь, якщо переможець завантажив документи та інформацію передбачені тендерною документацією через електронну систему закупівель, чи потрібно замовнику надсилати документи та інформацію передбачені тендерною документацією поштою?[/font]

Якщо ви по електронній копії можете визначити достовірність довідок (не підроблені підписи та печатки) та впевнені, що потім не буде проблем при виконанні договорів та перевірках, то  можете обмежитись електронними варіантами довідок, але паперові оригінали все ж таки краще отримати та підкласти їх до документів переможця.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 368
З нами з: 18 грудня 2017, 08:33
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 167 раз.
Регіон: Полтавская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron