Участь в тендерному комітеті

Участь в тендерному комітеті

НЛО » 21 травня 2018, 07:47

[font="Noto Sans", sans-serif]Доброго дня. В мене питання щодо участі в тендерному комітеті. Згідно законодавства, немає чіткого визначення, які саме посади можуть входити до складу ТК, немає вимог ні до їх освіти, ні до їх стажу роботи або професії. Тобто, формально, туди можна включити прибиральниць, сторожів або кочегарів. І ні для кого не секрет, що існує така тенденція, включати в ТК кого попало, з метою уникнення відповідальності в майбутньому (у разі можливих порушень умов закупівель). Я працюю програмістом, і надавав допомогу тендерному комітету із роботою в електронній системі "Прозорро". В якості "подяки" вони тепер мене хочуть включити до складу ТК, ще і на посаду секретаря або голови. Я категорично проти, так як згідно моєї посадової інструкції коло обов'язків полягає лише в налаштуванні/ремонті комп. техніки, установці та налаштування комп. програм. З публічними закупівлями немає ніякого зв'язку. Але нюанс в тому, що для вступу у ТК заяву писати не потрібно, це питання вирішує керівник одноособово, своїм наказом. Тому виникають складнощі, як можна від цього відмовитись? Чи підпадає ця ситуація під дію статті 31 КЗпП, що роботодавець не має права вимагати виконання роботи, не передбаченої трудовим договором. (В моєму випадку, посадовою інструкцією). При умові, що в організації є посади юриста, бухглатерів, економіста, завгоспа, які більш пов'язані із публічними закупівлями.[/font]
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 15 квітня 2018, 22:04
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Волынская область



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей