Бухгалтерська служба бюджетних установ

Прийом, звільнення керівника бухгалтерської служби, робота служби, положення та інше
Re: Бухгалтерська служба бюджетних установ

DanyKL » 17 лютого 2017, 12:02

Доброго времени суток. Подскажите, пожалуйста, увольняется главный бухгалтер сельского совета по соглашению сторон и других бухгалтеров нет. Нам объяснили, что нужно подать объявление в местную газету о вакансии, но только после увольнения главного бухгалтера и через месяц проводить конкурс на замещение вакантной должности. И еще не все, человек должен пройти спецпроверку и только тогда может приступать к обязанностям главного бухгалтера сельсовета. Как организовать работу этого сельсовета при отсутствии главного бухгалтера, если исполнять его обязанности некому, так как в штате кроме главного бухгалтера только председатель, землеустроитель и секретарь? Спасибо.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 17 лютого 2017, 11:39
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Бухгалтерська служба бюджетних установ

Lyubo4ka » 23 листопада 2017, 13:11

Доброго дня! Працюю в сільській раді на посаді спеціалістаібухгалтера з 2011 року. А в цьому році казначейство зробило зауваження, що з 19 сільських рад нашого району я одна спеціаліст-бухгалтер. У 2009 році всих спеціалістів зробили головними бухгалтерами. І щоб ми виправили це. Підкажіть, будь-ласка, що це за постанова була в 2009 році і як написати розпорядження про переведення?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 43
З нами з: 12 серпня 2013, 14:27
Звідки: Киев
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Re: Бухгалтерська служба бюджетних установ

EVGENIY » 23 листопада 2017, 14:14

Lyubo4ka написав:Доброго дня! Працюю в сільській раді на посаді спеціалістаібухгалтера з 2011 року. А в цьому році казначейство зробило зауваження, що з 19 сільських рад нашого району я одна спеціаліст-бухгалтер. У 2009 році всих спеціалістів зробили головними бухгалтерами. І щоб ми виправили це. Підкажіть, будь-ласка, що це за постанова була в 2009 році і як написати розпорядження про переведення?

https://buhgalter.com.ua/news/kadrova-s ... ivedennya/
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7674
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 55 раз.
Подякували: 557 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Бухгалтерська служба бюджетних установ

nataliya28 » 26 листопада 2017, 19:12

EVGENIY! Якщо взяти Схему посадових окладів керівних працівників і спеціалістів апарату сільських і селищних рад та їх виконавчих органів(крім сільських, селищних рад і їх виконавчих органів, що представляють інтереси об’єднаних територіальних громад), наведену в додатку 54 до постанови КМУ «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 09.03.2006 № 268 то в ній є посади «Головний бухгалтер», «Спеціаліст I категорії», «Спеціаліст II категорії».
Відповідно до підпункту 5 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР питання затвердження за пропозицією сільського, селищного голови структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів вирішується винятково на пленарних засіданнях сільської, селищної ради.
Тож створення структурного підрозділу з ведення бухгалтерського обліку віддано на розсуд сільських та селищних рад.
За відсутності бухгалтерської служби вводиться посада спеціаліста, на якого покладається виконання обов’язків бухгалтерської служби, тобто бухгалтера. Посадову інструкцію такого спеціаліста також має затвердити керівник бюджетної установи. А чи можна вводити посаду головного бухгалтера, якщо в установі не створено бухгалтерську службу?
Як я розумію посаду «головний бухгалтер» доцільно вводити, коли у штаті установи є й інші спеціалісти, до функціональних обов’язків яких належить ведення бухгалтерського обліку в установі. Але ж в сільській раді є лише одна людина, на яку покладено ці обов"язки. Казна вимагає щоб в сільській раді повинен бути обов"язково "головний бухгалтер", а як же бути із структурним підрозділом?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 47
З нами з: 02 квітня 2014, 17:38
Звідки: Кобеляки
Дякував (а): 9 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Полтавская Область

Re: Бухгалтерська служба бюджетних установ

contact8383 » 20 грудня 2017, 10:30

Добрій день . Нам нужно поменять должность начальника бухгалтерского отдела на главного бухгалтера коммунального ужреждения? Помогите пожайлуста счего начать ?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 106
З нами з: 06 лютого 2015, 08:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская область

Re: Бухгалтерська служба бюджетних установ

НаталіяЛучик » 02 березня 2018, 14:52

Доброго дня. Підскажіть, чи обов"язкова наявність Положення про відділ економіки, бух.обліку та звітності чи Положення про бухгалтерську службу у комунальному закладі, де працює один бухгалтер (посада назв. Головний бухгалтер).
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 65
З нами з: 20 серпня 2015, 10:21
Дякував (а): 17 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Черновицкая область

Re: Бухгалтерська служба бюджетних установ

ndymchuk » 17 травня 2018, 14:43

Доброго дня! Чи може заступник головного бухгалтера бюджетної установи виконувати обовязки касира?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 72
З нами з: 24 січня 2016, 08:43
Дякував (а): 10 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Черновицкая область

Re: Бухгалтерська служба бюджетних установ

Крот Юлія » 17 травня 2018, 15:03

ndymchuk написав:Доброго дня! Чи може заступник головного бухгалтера бюджетної установи  виконувати обовязки касира?

Доброго дня!
Відповідно до абз. 5 п. 45 розд. IV Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління НБУ від 29.12.2017 р. № 148, установи/підприємства, штатним розписом яких не передбачено посади касира, виконання його обов'язків покладають на бухгалтера чи іншого працівника, з яким укладається договір про повну матеріальну відповідальність, відповідно до письмового розпорядження керівника.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 983
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 25 раз.
Подякували: 139 раз.
Регіон: Харків

Re: Бухгалтерська служба бюджетних установ

ndymchuk » 17 травня 2018, 15:11

а п.15. Головний бухгалтер або особа, яка його заміщує, не може
отримувати безпосередньо за чеками та іншими документами готівкові
кошти і товарно-матеріальні цінності, а також виконувати обов'язки
керівника бюджетної установи на період його тимчасової
відсутності. Про затвердження Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи
Кабінет Міністрів України; Постанова, Положення від 26.01.2011 № 59 ? Ця заборона не відмінена?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 72
З нами з: 24 січня 2016, 08:43
Дякував (а): 10 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Черновицкая область

Re: Бухгалтерська служба бюджетних установ

Крот Юлія » 17 травня 2018, 15:26

ndymchuk написав:а  п.15.  Головний бухгалтер або особа,  яка його заміщує,  не може
отримувати безпосередньо за чеками та іншими документами готівкові
кошти і товарно-матеріальні цінності, а також виконувати обов'язки
керівника   бюджетної   установи   на   період   його   тимчасової
відсутності. Про затвердження Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи
Кабінет Міністрів України; Постанова, Положення від 26.01.2011 № 59 ? Ця заборона не відмінена?

Дійсно, ця норма чинна. Тому краще все таки виконання обов’язків касира покласти на іншого працівника, ніж на заступника головного бухгалтера.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 983
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 25 раз.
Подякували: 139 раз.
Регіон: Харків

Re: Бухгалтерська служба бюджетних установ

ndymchuk » 17 травня 2018, 15:43

Підскажіть ця норма діє на заступника постійно, чи лише коли він безпосередньо заміняє голбуха на період відпустки чи лікарняного?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 72
З нами з: 24 січня 2016, 08:43
Дякував (а): 10 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Черновицкая область

Re: Бухгалтерська служба бюджетних установ

Крот Юлія » 17 травня 2018, 15:52

ndymchuk написав:Підскажіть ця норма діє на заступника постійно, чи лише коли він безпосередньо заміняє голбуха на період відпустки чи лікарняного?

Офіційних роз’яснень з цього приводу немає. Але логічно припустити, що обмеження, передбачене п. 15 Положення про бухгалтерську службу, стосується передусім випадків заміщення (фактичного виконання обов’язків) головбуха. Водночас якщо у Вас у штаті є посада головного бухгалтера і його заступника, то вочевидь є й інші працівники бухгалтерської служби. З огляду на це, доцільніше обов'язки касира покласти на іншого працівника.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 983
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 25 раз.
Подякували: 139 раз.
Регіон: Харків

Re: Бухгалтерська служба бюджетних установ

Ларэна » 08 червня 2018, 13:44

Доброго дня, підскажіть будь-ласка, чи може бути в районній раді відділ фінансово-господарський без начальника відділу, без головного бухгалтера, тільки головний спеціаліст, бухгалтер та технічні працівникі ( всього 7 осіб)? як вийти з такої ситуації, як довести керівнику та депутатам( бо вони голосують за структуру апарату ради.
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 25 вересня 2012, 06:47
Звідки: Цюрупинск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Херсонская Область

Поперед.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість