Бухгалтерська служба бюджетних установ

Прийом, звільнення керівника бухгалтерської служби, робота служби, положення та інше
Бухгалтерська служба бюджетних установ

masya » 24 березня 2011, 22:39

вы вносили к нему изменения?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 224
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Звідки: Кривой Рог
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Бухгалтерська служба бюджетних установ

GalinaT » 24 березня 2011, 22:49

Думаю з огляду на нову Постанову треба внести
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 179
З нами з: 14 лютого 2011, 20:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

Бухгалтерська служба бюджетних установ

masya » 24 березня 2011, 22:56

а нам надо так срочно вносить, времени нету завал за завалом, думала может кто-то шустрей оказася

Добавлено (24.03.2011, 22:56)
---------------------------------------------
GalinaT, а как на счет инвентаризации по состоянию на 01.04.11 мы кажется не попадаем, но переспрошу на всякий случай
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 224
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Звідки: Кривой Рог
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Бухгалтерська служба бюджетних установ

GalinaT » 24 березня 2011, 23:00

Та зі змінами невелика проблема внести,якщо наказ є.А що за ігвентаризація на 1.04. ??? Щось я не в курсі???
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 179
З нами з: 14 лютого 2011, 20:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

Бухгалтерська служба бюджетних установ

masya » 24 березня 2011, 23:10

Согласно налогового кодекса

Добавлено (24.03.2011, 23:06)
---------------------------------------------
Лист ДПА України від 09.02.2011 р. N 3610/7/15-0317 "Щодо застосування та уточнення п. 6 підрозідлу 4 розділу ХХ Податкового кодексу України"

Державна податкова адміністрація України розглянула лист <...> щодо застосування та уточнення п. 6 підрозділу 4 розділу XX Податкового кодексу України і повідомляє.
Згідно з п. 6 підрозділу 4 розділу XX Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. N 2755-VI (далі - Кодекс) визначено, що з дати набрання чинності розділом III Кодексу (01.04.2011) для визначення переліку об'єктів основних засобів, інших необоротних та нематеріальних активів за групами відповідно до пункту 145.1 статті 145 Кодексу з метою нарахування амортизації з дати набрання чинності розділом III Кодексу застосовуються дані інвентаризації, проведеної станом на 1 квітня 2011 року.

Добавлено (24.03.2011, 23:09)
---------------------------------------------
вот ссылка:http://www.visnuk.com.ua/actual/Lyst_DPA_U1204536.html

Добавлено (24.03.2011, 23:10)
---------------------------------------------
что об этом думаете?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 224
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Звідки: Кривой Рог
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Бухгалтерська служба бюджетних установ

GalinaT » 24 березня 2011, 23:21

Та от читаю і думаю...чи стосується нас це чи ні...
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 179
З нами з: 14 лютого 2011, 20:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

Бухгалтерська служба бюджетних установ

masya » 24 березня 2011, 23:31

так группы посмотрите по-моему для тех кто платит налог на прибыль, что-то казна никаких разъяснений не дает

Добавлено (24.03.2011, 23:31)
---------------------------------------------
якщо загальна вартість усіх груп основних засобів за даними бухгалтерського обліку менша, ніж загальна вартість усіх груп основних фондів за даними податкового обліку на дату набрання чинності розділом III цього Кодексу, то тимчасова податкова різниця, яка виникає в результаті такого порівняння, амортизується як окремий об'єкт із застосуванням прямолінійного методу протягом трьох років.

При цьому, якщо загальна вартість усіх груп основних засобів за даними бухгалтерського обліку більша, то різниця, яка виникає, амортизується на загальних підставах.

ну это точно не для нас
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 224
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Звідки: Кривой Рог
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Бухгалтерська служба бюджетних установ

GalinaT » 24 березня 2011, 23:32

так ми ж амортизацію не рахуємо...це для підприємств
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 179
З нами з: 14 лютого 2011, 20:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

Бухгалтерська служба бюджетних установ

masya » 25 березня 2011, 18:29

значит нам не надо, правильно мы подумали

Добавлено (24.03.2011, 23:38)
---------------------------------------------
Завтра для наверняка спрошу в своей налоговой, думаю к нам это не относиться, но в нашем государстве....

Добавлено (25.03.2011, 17:35)
---------------------------------------------
пишу как и пообещала, мне сказали так : инвентаризация нас не касается , она нужна предприятиям для уточнения группы основных средств и размера амортизационных отчислений которые входят в себестоимость продукции
так, что вздохнули.....

Добавлено (25.03.2011, 18:29)
---------------------------------------------
Еще забыла в баланс-бюджет №32 за 2010 год есть все по учетной политике бюджетных установ
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 224
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Звідки: Кривой Рог
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Бухгалтерська служба бюджетних установ

EVGENIY » 27 березня 2011, 10:24

Привет Надежда! Чтоб создать тему нужно нажать New topik! Не стесняйся создавай! Хотя каким боком к нам налоговый кодекс?? dry
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7608
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 54 раз.
Подякували: 519 раз.
Регіон: Харьковская область

Бухгалтерська служба бюджетних установ

masya » 27 березня 2011, 12:18

и я про то же , разве что подоходный налог и земля, может еще что-то...

Добавлено (27.03.2011, 13:18)
---------------------------------------------
да еще забыла могут быть вопросы по налогу на транспорт и декларации неприбыльных установ, налог на воду в том случае если есть скважина
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 224
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Звідки: Кривой Рог
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Бухгалтерська служба бюджетних установ

Natali01 » 04 квітня 2011, 17:00

masya, а мне можно посмотреть ккакой у Вас наказ про оликову политику, тоже этот вопрос интиресует cry
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 02 березня 2011, 17:02
Звідки: Новоград-Волынский
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская Область

Бухгалтерська служба бюджетних установ

masya » 04 квітня 2011, 17:51

Natali01, дайте адрес в личку скину что есть, изменения не вносила пока некогда
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 224
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Звідки: Кривой Рог
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Бухгалтерська служба бюджетних установ

Natali01 » 04 квітня 2011, 21:23

masya, незнаю получилось отправить адрес для лички,если нет, тогда подскажите, спасибки заранее!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 02 березня 2011, 17:02
Звідки: Новоград-Волынский
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская Область

Бухгалтерська служба бюджетних установ

masya » 04 квітня 2011, 21:26

ладно пиши адрес здесь на форуме, завтра с работы отправлю
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 224
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Звідки: Кривой Рог
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Бухгалтерська служба бюджетних установ

ИвановаТГ » 08 квітня 2011, 11:50

masya, скиньте мне пожалуйста все по обликовой политике. Заранее благодарна!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 07 квітня 2011, 14:35
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Бухгалтерська служба бюджетних установ

masya » 08 квітня 2011, 14:22

ИвановаТГ,пишите адрес в личку
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 224
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Звідки: Кривой Рог
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Бухгалтерська служба бюджетних установ

EVGENIY » 08 квітня 2011, 17:35

masya, КИДАЙТЕ МНЕ ЧТО ХОТИТЕ РАЗДАВАТЬ Я ВЫЛОЖУ НА САЙТЕ И СЮДА ССЫЛКУ ДАМ
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7608
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 54 раз.
Подякували: 519 раз.
Регіон: Харьковская область

Бухгалтерська служба бюджетних установ

EVGENIY » 08 квітня 2011, 22:19

Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7608
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 54 раз.
Подякували: 519 раз.
Регіон: Харьковская область

Бухгалтерська служба бюджетних установ

alla-drejko » 21 квітня 2011, 20:32

Підкажіть будь-ласка МЕНЮ документів,яке має приготувати бухгалтер бюджетної установи(школа,самостійний облік),щоб спокійно чекати на КРУ,наприклад:
1. Наказ про облікову політику
2.Положення про бух.службу(в мене нема )
3.Положення про комітет з конкурсних торгів.
4.Положення про платні освітні послуги.
А далі? wacko
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 156
З нами з: 10 квітня 2011, 20:57
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість