В. о. головного бухгалтера

Прийом, звільнення керівника бухгалтерської служби, робота служби, положення та інше
В. о. головного бухгалтера

Оленка_ubr » 31 січня 2013, 10:15

Головний бухгалтер пішов у декрет, якщо брати людину на час декретної відпустки (не з бухгалтерії) чи потрібно цю людину погоджувати в казначействі?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 18
З нами з: 04 березня 2011, 09:49
Звідки: Львов
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская Область

В. о. головного бухгалтера

EVGENIY » 31 січня 2013, 23:48

Оленка, Если мне память не изменяет то было письмо в котором говорилось что нужно sad
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7600
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 515 раз.
Регіон: Харьковская область

В. о. головного бухгалтера

багира2 » 15 лютого 2013, 23:08

НЕт, ребятки, ТВО не согласовывает Казна
 Приносите прикаЗ. ксерокопию паспорта и ИНН нового ТВО гл.бух, и Карточку с подписями и..... Вперёд, за медалями

Добавлено (15.02.2013, 23:08)
---------------------------------------------
НЕт, ребятки, ТВО не согласовывает Казна
 Приносите прикаЗ. ксерокопию паспорта и ИНН нового ТВО гл.бух, и Карточку с подписями и..... Вперёд, за медалями
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 02 лютого 2013, 18:11
Звідки: Симферополь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Крым

В. о. головного бухгалтера

EVGENIY » 15 лютого 2013, 23:40

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 16.03.2012 р. N 17-09/667-3808

(Витяг)

<...>

Статтею 21 Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП) визначено, що трудовий договір - угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов'язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підпорядкуванням внутрішньому трудовому розпорядку, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов'язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін.

Відповідно до статті 23 КЗпП строковий трудовий договір укладається у випадках, коли трудові відносини не можуть бути встановлені на невизначений строк з урахуванням або характеру наступної роботи, або умов її виконання, або інтересів працівника та в інших випадках, передбачених законодавчими актами.

У зв'язку із зазначеним призначення кандидата на посаду головного бухгалтера бюджетної установи на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку здійснюється за погодженням з органами Державної казначейської служби України відповідно до законодавства про працю, з урахуванням вимог до професійно-кваліфікаційного рівня, встановлених Типовим положенням про бухгалтерську службу бюджетної установи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26.01.2011 р. N 59.

Погодження призначення на посаду та звільнення з посади головного бухгалтера керівником бюджетної установи здійснюється відповідно до Порядку погодження призначення на посаду та звільнення з посади головного бухгалтера бюджетної установи, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 21.02.2011 р. N 214, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.03.2011 р. за N 281/19019.

З метою удосконалення Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.01.2011 р. N 59, Державною казначейською службою України спільно з Міністерством фінансів України здійснюються заходи щодо комплексного перегляду його норм.
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7600
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 515 раз.
Регіон: Харьковская область

В. о. головного бухгалтера

yaoleg » 16 лютого 2013, 11:59

в нас в.о. головного бухгалтера не погоджують, просто інший працівник який працює в бюджетній установі виконує обов'язки головного бухгалтера, без запису у трудову книжку. wink
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

В. о. головного бухгалтера

EVGENIY » 18 лютого 2013, 00:27

Оленка написав:якщо брати людину на час декретної відпустки
Вопрос звучал так, в этом случае нужно погоджувать согласно этому письму!!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7600
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 515 раз.
Регіон: Харьковская область

В. о. головного бухгалтера

Люба7143 » 18 лютого 2013, 07:28

НЕ ПОТРІБНО! "Погодження призначення на посаду та звільнення з посади головного бухгалтера керівником бюджетної установи" - якщо попередні дописувачі читали б уважно, то відрізнили б "призначення на посаду" від "тимчасового виконання обов'язків".
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 02 лютого 2013, 16:10
Звідки: Ивано-Франковск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ивано-Франковская Область

В. о. головного бухгалтера

yaoleg » 18 лютого 2013, 07:49

Погодження обов'язкове коли беруть людину на ПОСАДУ головного бухгалтера, а коли ж людина працює в бюджетній установі на іншій посаді (касир, інспектор і т.д.) і наказом/розпорядженням призначена ВИКОНУВАТИ ОБВ'ЯЗКИ - тоді погодження не потрібне!
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

В. о. головного бухгалтера

Иван_ubr » 18 лютого 2013, 14:49

Працюю спеціалістом 2 кат. при цьому є в.о. Головного бухгалтера. спеціально був прийнятий на спец. 2 категорії, щоб уникнути погодження з казначейством - немає вищої освіти. так і викрутилися.
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 17 січня 2013, 11:25
Звідки: Николаев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

В. о. головного бухгалтера

ТТА » 10 квітня 2013, 13:43

По требованиям не можем найти гл.бух в с/совет.И.О.специалист-бухгалтер,взяли по контракту еще бухгалтера.Как долго можно исполнять обязанности,правильно ли мы поступаем
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 10 квітня 2013, 13:32
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

В. о. головного бухгалтера

GalinaT » 10 квітня 2013, 19:58

ТТА, Які саме вимоги не виконуються у вашого претендента? І що означає взяли по контракту? на яку посаду?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 179
З нами з: 14 лютого 2011, 20:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

В. о. головного бухгалтера

ТТА » 12 квітня 2013, 06:10

Нет человека на должность гл.бухгалтера с высшим образованием и опытом работы на руководящей должности,,тот бухгалтер,который у нас был исполняет обязанности главного,а по контракту взяли бухгалтера-специалиста
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 10 квітня 2013, 13:32
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

В. о. головного бухгалтера

GalinaT » 12 квітня 2013, 18:12

ТТА, з листопада 2012 року діють зміни до Постанови 59. Якщо в установі відсутня бухгалтерська служба ( так як у вашому випадку с/рада - там бух.служби немає , а спеціаліст виконує функції гол.бухгалтера ), досвід роботи на керівній посаді тепер не вимагається. Стаж роботи за фахом (чкщо є вища освіта ) має бути 3 роки.І Якщо вищої освіти немаж, може бути неповна економічна,але тоді стаж роботи за фахом має бути 5 років.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 179
З нами з: 14 лютого 2011, 20:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

В. о. головного бухгалтера

ТТА » 12 квітня 2013, 18:55

Спасибо большое за подсказку,нашла изменения к Постанове,изучила,но дело в том, что в сельской местности это действительно проблема,и.о.гл.бухгалтера имеет стаж достаточный(7 лет), а вот образование-техникум,младший специалист,под неполное экономическое,наверное,не подходит?На данный момент она учится в университете,но только 1й курс,обязанности исполняет 2 год.Теряюсь как нам быть?
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 10 квітня 2013, 13:32
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

В. о. головного бухгалтера

Ирис_ubr » 26 квітня 2013, 13:34

Дорогие колежки. Подскажите пожалуйста как быть - по поводу В.О. гл.бухгалтера. Наше казначейство дало такие розъяснения...                  " Відповідно до роз"яснення Державного комітету Ради Міністрів СРСР з питань плати і заробітної плати і Секретаріату ВЦРПС " Про порядок оплати тимчасового замісництва" від 29.12.1965 № 30/39 призначення працівника виконуючим обовязки за вакантною посадою не допускається.Таке можливо лише за посадою, призначення на яку здійснюється вищим органом управління. Призначення працівника виконуючим обовязки можливе до затвердження його на цій посаді вищим органом управління на строк не білше двох місяців. Якщо працівник виконує обов"язки більше двох місяців , є підстави вважати, що він затверджений на посаді." Они говорят - В.О. -не может быть как таковое.ЧТО ДЕЛАТЬ?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 31
З нами з: 03 січня 2013, 09:29
Звідки: Николаев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

В. о. головного бухгалтера

Яся » 29 липня 2013, 20:36

Подскажите, пожалуйста, может кто сталкивался с такой ситуацией: в учреждении гл. бух. ушел на пенсию,сейчас обязанности гл.бухгалтера выполняет специалист отдела бухгалтерии (по приказу он- и.о.), назначить его не могут, т.к. нет 2 лет стажа на руководящей должности. Вопрос: будет ли он согласован по истечении 2 лет выполнения им обязанностей главного бухгалтера?спасибо.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 20
З нами з: 06 січня 2011, 22:08
Звідки: Донецк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

В. о. головного бухгалтера

yaoleg » 30 липня 2013, 05:55

Яся, не будет, стаж исполняющего обязанности не учитывается. И вообще в трудовую книжку запись и.о. не вносится!!! wink
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

В. о. головного бухгалтера

Яся » 30 липня 2013, 20:29

спасибо,я так и предполагала.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 20
З нами з: 06 січня 2011, 22:08
Звідки: Донецк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

В. о. головного бухгалтера

ALISA-12 » 22 серпня 2013, 08:13

Головний бухгалтер дитячого садка йде у декрет, другий бухгалтер не відповідає вимогам казначейства для погодження на посаду т.в.о. Чи можна взяти на посаду гол.бухгалтера  людину просто бухгалтером на період відпустки по догляду за дитиною головного (не змінюючих штатного розкладу) ? І якщо так, якими документами це правильно оформити?

Або краще перевести другого бухгалтера на головного, але ж тоді він не звільняє свою посаду, на скільки я розумію
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 73
З нами з: 14 березня 2013, 23:50
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

В. о. головного бухгалтера

yaoleg » 22 серпня 2013, 12:27

ALISA-12, візміть на час відпустки по догляду за дитиною до 3-х років бухгалтера який би завольняв би всі вимоги чинного законодавства! А виконовувати обовёязки й та людина яка працює звичайним бухгалтером. Детальніше запитайте в своєму казначействі! smile
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей