"Погодження" головного бухгалтера

Прийом, звільнення керівника бухгалтерської служби, робота служби, положення та інше

gavaleshk-natalja » 24 березня 2014, 11:09

У нашій установі посада голвного бухгалера є вакантною. Як прийняти на роботу людину не порушуючи новоспеченої постанови 65 від 11.03.2014????????????????????
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черновицкая Область

NADIJA_ubr » 12 травня 2014, 11:22

ДОБРОГО ДНЯ! ПІДКАЖІТЬ БУДЬЛАСКА, Я НЕПРИБУТКОВА БЮДЖЕТНА ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ, ЧИ МОЖНА НАДАТИ ДОПОМОГУ НЕПРАЦЮЮЧОМУ ПЕНЦІОНЕРУ????  І ЧИ ПОТРІБНО УТРИМУВАТИ ЄСВ ТА ПОДАТОК????????
Новачок
Новачок

Регіон: Черновицкая Область

yaoleg » 12 травня 2014, 18:33

gavaleshk-natalja, якщо головний бухгалтер не начальник відділу, то ніяк! Хіба що знайдете серед своїх працівнмків підходящого кандидата, тоді можна певести з однієї посаду на іншу. smile
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 269 раз.
Регіон: Винницкая область

Malyuga » 15 липня 2014, 20:50

Допоможіть , будь ласка.У сільській раді посада головного бухгалтера вакантна.Немає спеціаліста ,який би відповідав вимогам казначейства. Прийшла випускниця технікуму.Як її можно прийняти на посаду бухгалтера,чи спеціаліста, який пакет документів необхідний?Не можемо найти відповідь.
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Харьковская Область

yaoleg » 15 липня 2014, 22:41

Malyuga, внесіть рішенням сесії зміни до штатного розпису, додавши посаду спеціаліста з бух. обліку і не потрібне погодження казначейства smile
Коронована особа
Коронована особа

Natagucova » 16 липня 2014, 09:54

В нас така ж ситуація, як у Malyuga, але кандидат з дипломом бакалавра. Чи правомірно буде добавлять посаду спеціаліста, зважаючи на постанову 65? Які процедури треба провести, щоб аргументувати розширення штату?
Новачок
Новачок

Регіон: Донецкая Область

yaoleg » 16 липня 2014, 17:35

Natagucova, правомірно, якщо в межах ФОП. Тим і аргументувати, що неможливо нормально працювати без спеціаліста у разі вантної посади гол.бухгалтера smile
Коронована особа
Коронована особа

Malyuga » 17 липня 2014, 16:39

yaoleg, Добрий день.Дякую Вам за відповідь.Скажіть ще , будь ласка, спеціаліст може бути , в даному разі.державним службовцем?Я зрозуміла, якщо він буде в штаті, то единий внесок буде сплачувати на загальних засадах, з ним не треба складати угоду.Бо є приклад, що складається угода щомісячно.Тож бо і шукаємо способ, а не причину.Причина це я , вийшла на пенсію та завдала клопоту керівництву.Тому і шукаю відповідь.Дякую.Зі святом Вас.
Мандрівник
Мандрівник

yaoleg » 17 липня 2014, 21:10

Malyuga, посада буде належати до держслужби, що у рішенні ради буде вказано smile
Коронована особа
Коронована особа

Malyuga » 19 липня 2014, 08:02

Дякую.Спробуємо.Хоча сільський голова на боці договору, в районі "так" вже роблять.Ви мене, будь ласка, вибачте, а де мені взяти нормативні документи з цього питання , щоб показати керівнику.Дякую. wacko
Мандрівник
Мандрівник

yuriy79 » 25 липня 2014, 10:25

Підскажіть, будь ласка, ми бюджетна організація , головні розпорядники коштів, де є централізована бухгалтерія. Посада гол. бух. вакантна і не є держ. служба, то згідно 59 постанови потрібно 3 роки стажу? І ф. №П-2ДС не потрібна?
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Днепропетровская Область

yaoleg » 25 липня 2014, 20:00

yuriy79, якщо посада не належить до держслужби значить не потрібно! А особову картку потрібно № П-2
Коронована особа
Коронована особа

yuriy79 » 28 липня 2014, 07:51

Спасибо вам большое!!!
Мандрівник
Мандрівник

lema » 20 серпня 2014, 16:00

Підкажіть будь ласка, якщо змінилася назва посади  у штатному розписі (було головний спеціаліст з бухгалтерського обліку, фінансів та звітності - стало головний спеціаліст - бухгалтер) чи потрібно проходити процедуру погодження?
Новачок
Новачок

Регіон: Запорожская Область

yaoleg » 20 серпня 2014, 18:23

lema, звісно, що потрібно! Хіба у Вашій трудовій не має запис про звільнення/переведення?
Коронована особа
Коронована особа

yuriy79 » 28 серпня 2014, 09:34

якщо посада гол.бух. не належить до держслужби, то підскажіть будь-ласка, як повинно проходити погодження в казначйстві, які вимоги? Дякую!!!
Мандрівник
Мандрівник

Радистка_Кэт » 28 серпня 2014, 09:36

Нужно, такие же, постанова № 59
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Golka » 06 вересня 2014, 08:11

Доброго дня! Така ситуація. Прийняли мене по договору на час відпустки у зв"язку з вагітністю і пологами. Посада бухгалтера одна, але називається "головний бухгалтер". Стажу на головного бухгалтера не вистачає,якщо керуватися "мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом не менш як три роки, досвід роботи на керівних посадах не менш як два роки - для особи, що
претендує на посаду головного бухгалтера бюджетної установи, якій не підпорядковані інші бюджетні установи;"
, проте посада одна, а отже бухгалтерська служба не утворена, тобто проблема лише у назві. Так би я цілком підійшла на "мати вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста та стаж роботи за фахом не менш як три роки або бакалавра, молодшого спеціаліста та стаж роботи за фахом не менш як п'ять років - для особи, що претендує на посаду спеціаліста, на якого покладається виконання обов'язків бухгалтерської служби бюджетної установи, в якій не утворюється бухгалтерська служба". В цьому й проблема, як пройти процедуру погодження, так щоб погодили smile .

Чи можна лишитися в такій установі не держслужбовцем на посаді за договором. Чи може якось у договорі зазначити,що спеціаліст на час відпустки по догляду дитини основного працівника , головного бухгалтера ? Тобто посада бухгалтера головного, а прийнято не головного))) Ідея звісно брєдова, але не знаю як ще викрутити. Можливо спробуєте підкинути варіанти. Бо місце хороше, директор взяв би мене , заспокоює,що йди на конкурс, а там побачимо. А те "побачимо" триває вже багато місяців і ніяк не вирішується. Він думає, що погодження в казначействі, то тільки нюанс, я ніяк не можу йому донести, що то й є основна проблема. Якщо й пройду конкурс, а там не затвердять, то який сенс. Дякую, вибачте лаконічно не вийшло)))
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Волынская Область

yaoleg » 06 вересня 2014, 17:32

Golka, якщо не відповідаєте умовам Вас не можуть призначити на посаду головного бухгалтера, лише на посаду спеціаліста бухгалтерського обліку smile
Коронована особа
Коронована особа

Golka » 06 вересня 2014, 17:59

Ото ж,що призначити призначили,але як дійшло до казначейства, то директор "дізнався" про погодження)))) Тому на підписі інша людина тимчасово,що звичайно не правильно, бо тимчасово вже пару місяців) Поки не виплело, то він спокійний і думає,що все гаразд. Але людина йде по догляду до 3х років , до того була у відпустці тривалій, тому питання про казначейство знову виникне. Він знову - йди на конкурс, а там ще зо 2 місяці будеш, а там побачимо. Але це все невірно, знаю.знаю,знаю) Лишитися хочеться, тому окрім варіанта в договорі "на посаду спеціаліста, на якого покладається виконання обов'язків бухгалтерської служби бюджетної установи, в якій не утворюється бухгалтерська служба на час відпустки по догляду за дитиною до 3х років головного бухгалтера" нічого розумнішого не вигадала smile . По - ідеї посада головного бухгалтера там не вірна, бо це ніякий не головний, а єдиний, але це вже питання інше.

Що взагалі чекає така некоректність в нашому випадку, порушення процедури і т д?

Добавлено (06.09.2014, 18:59)
---------------------------------------------
Я думаю багато хто не втрапляє чи то з освітою чи то з досвідом, тому ціково як викрутилися
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Волынская Область

Поперед.Далі

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість