Кошти профспілковим організаціям 0,3%

Кошторис складання, затвердження, виконання та інше
Кошти профспілковим організаціям 0,3%

Гатченко Лена » 16 лютого 2015, 15:46

Добрий вечір!
Стаття 44. Відрахування коштів підприємствами, установами,
організаціями первинним профспілковим
організаціям на культурно-масову, фізкультурну і
оздоровчу роботу
Роботодавці зобов'язані відраховувати кошти первинним
профспілковим організаціям на культурно-масову, фізкультурну і
оздоровчу роботу в розмірах, передбачених колективним договором та
угодами, але не менше ніж 0,3 відсотка фонду оплати праці з
віднесенням цих сум на валові витрати, а у бюджетній сфері - за
рахунок виділення додаткових бюджетних асигнувань.

Чи обов'язково планувати ці кошти на 2015 рік бюджетній установі?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 454
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Звідки: Бердянск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Кошти профспілковим організаціям 0,3%

Станкус Тетяна » 16 лютого 2015, 16:38

Дійсно у ст. 44 Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності" від 15.09.99 р. № 1045-XIV визначено, що Роботодавці зобов'язані відраховувати кошти первинним профспілковим організаціям на культурно-масову, фізкультурну і оздоровчу роботу в розмірах, передбачених колективним договором та угодами, але не менше ніж 0,3 відсотка фонду оплати праці з віднесенням цих сум на валові витрати, а у бюджетній сфері - за рахунок виділення додаткових бюджетних асигнувань.
Але, в той же час, п.26 Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних відносин» від 28.12.2014 р. № 79-VIIIвстановлено, що положення цієї статті застосовуються у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України, виходячи з наявних фінансових ресурсів державного і місцевого бюджетів та бюджетів фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування.
Тож планувати у 2015 році ці кошти слід виходячи з наявних фінансових ресурсів.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 545
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Кошти профспілковим організаціям 0,3%

Гатченко Лена » 16 лютого 2015, 16:48

спасибо за быстрый ответ!!!!!
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 454
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Звідки: Бердянск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Кошти профспілковим організаціям 0,3%

marina76300 » 07 листопада 2017, 16:07

Станкус Тетяна написав:Дійсно у ст. 44 Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності" від 15.09.99 р. № 1045-XIV визначено, що Роботодавці зобов'язані відраховувати кошти первинним профспілковим організаціям на культурно-масову, фізкультурну і оздоровчу роботу в розмірах, передбачених колективним договором та угодами, але не менше ніж 0,3 відсотка фонду оплати праці з віднесенням цих сум на валові витрати, а у бюджетній сфері - за рахунок виділення додаткових бюджетних асигнувань.
Але, в той же час, п.26 Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних відносин» від 28.12.2014 р. № 79-VIIIвстановлено, що положення цієї статті застосовуються у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України, виходячи з наявних фінансових ресурсів державного і місцевого бюджетів та бюджетів фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування.
Тож планувати у 2015 році ці кошти слід виходячи з наявних фінансових ресурсів.

Доброго дня! Якщо бюджетні асогнування не виділяються, то, чи  можливо перерахолвувати такі кошти за рахунок спецкоштів?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 183
З нами з: 21 травня 2012, 10:22
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Киев



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей