Кошти за держмито

Кошторис складання, затвердження, виконання та інше
Кошти за держмито

sergeeva_68 » 28 лютого 2014, 10:03

Добрий день! Допоможіть розібратись з таким питанням. Кошти за держмито, які сплачуються громадянами, що звертаються до паспортного столу, суду, МРЕВ тощо мають зараховуватись до відповідного бюджету. До якого саме бюджету: до бюджету за місцем проживання заявника чи до бюджету районного центру, де знаходяться вище перелічені установи, мають перераховуватись кошти за держмито?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 24 лютого 2014, 17:10
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Кошти за держмито

Станкус Тетяна » 28 лютого 2014, 11:05

Відповідно до п.п. 15 п.1 ст.64 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 р. № 2456-VI державне мито в частині, що належить відповідним бюджетам зараховується до складу доходів, що закріплюються за бюджетами місцевого самоврядування та враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів.
Об’єкти справляння держмита визначені у ст.2 Декрету КМУ «Про державне мито» від 21.01.93 р. № 7-93 (далі – Декрет № 7-93).
Обчислення та справляння державного мита здійснюється відповідно до Інструкції
про порядок обчислення та справляння державного мита, затвердженої наказом Мінфіну від 07.07.2012 р. № 811 (далі – Інструкція № 811).
Згідно з п.1 розд. ІІ Інструкції № 811 у всіх органах, які справляють державне мито, державне мито сплачується митними марками або через фінансові установи шляхом внесення коштів у готівковій формі або їх переказу в безготівковій формі.
Порядок зарахування державного мита до бюджету визначений у розділі ІІІ Інструкції № 811.
Відповідно до ст. 6 Декрету № 7-93 державне мито сплачується за місцем розгляду та оформлення документів і зараховується до бюджетів місцевого самоврядування на рахунки, відкриті в органах Держказначейської служби (в іноземній валюті державне мито сплачується через уповноважені банки, інші фінансові установи України, національного оператора поштового зв'язку), крім державного мита, яке зараховується до Держбюджету.
У випадках, коли громадяни проживають не за місцем розгляду та оформлення документів, державне мито може бути перераховано поштовим переказом, в якому вказується, за яку дію чи документ сплачується це державне мито.
Виходячи з цього - державне мито має бути зараховано до того місцевого бюджету, де фактично проводиться розгляд та оформлення документів, тобто вчинення відповідної дії.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 545
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість