підвіз учнів

Кошторис складання, затвердження, виконання та інше
підвіз учнів

finupr » 23 березня 2015, 08:40

чи можна фінансувати видатки на підвіз учнів з освітньої субвенції?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 23 березня 2015, 08:32
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Одесская область

Re: підвіз учнів

Станкус Тетяна » 23 березня 2015, 20:57

З цього приводу слід керуватись Порядком та умовами надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, завтерджених постановою КМУ від 14.01.2015 р. № 6.
Так, згідно з п.3 цього Порядку субвенція спрямовується на оплату поточних видатків. При цьому, як визначно у п. 6 Порядку не допускається спрямування субвенції на:
- закупівлю товарів, робіт і послуг, які безпосередньо не пов'язані з оплатою поточних видатків;
- оплату посередницьких послуг;
- здійснення заходів, метою яких є отримання прибутку.
Виходячи з цього вважаю, що витрачати кошти субвенції на підвіз учнів можливо, адже це поточні видатки установи освіти.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: підвіз учнів

Марія12 » 31 березня 2015, 15:30

Відповідно до ст.14 ЗУ "Про освіту" Місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування можуть забезпечувати пільговий проїзд учнів, вихованців, студентів та педагогічних працівників до місця навчання і додому у порядку та розмірах, визначених органами місцевого самоврядування, та передбачати на це відповідні видатки з місцевих бюджетів. Освітня субвенція трансфертується з державного бюджету і до коштів місцевого бюджету не належить. Постановою №6 від 14.01.2015 регламентується порядок фінансування видатків за рахунок освітньої субвенції, що дозволені відповідними законодавчими актами. Якщо застосовувати цей Порядок до всіх поточних видатків, то за цією логікою регіональні програми, виконавцем за якими є загальноосвітній навчальний заклад, також можна фінансувати за рахунок освітньої субвенції.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 31 березня 2015, 15:20
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Волынская область

Re: підвіз учнів

Станкус Тетяна » 01 квітня 2015, 10:01

Ось відповідь на це запитання, яку надала заступник директора Департаменту місцевих бюджетів – начальник Управління планування місцевих бюджетів
Міністерства фінансів України

Субвенція спрямовується на оплату поточних видатків, в т. ч. і на оплату видатків з підвозу учнів, якщо автобус знаходиться на балансі навчального закладу. Якщо на балансі відділу (управління) освіти чи сільської, селищної, міської ради - видатки повинні передбачатися за рахунок коштів відповідного бюджету.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Харьковская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість