використання бюджетних коштів

Кошторис складання, затвердження, виконання та інше
використання бюджетних коштів

Natalia Ivanivna » 16 квітня 2015, 13:29

Бюджетна установа планує взяти в довгострокову оренду (безоплатну) частину приміщення комерційної власності, яке потребує ремонту. Приміщення буде використовуватися для навчальних цілей. Чи можна витрачати бюджетні кошти (спец. фонд) на капітальний ремонт орендованого комерційного приміщення? Чи проводиться експертна оцінка приміщення та за чиї кошти ?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 43
З нами з: 03 лютого 2015, 22:26
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: використання бюджетних коштів

Станкус Тетяна » 17 квітня 2015, 12:57

Наталія, уточніть будь ласка що Ви розумієте під безоплатною орендою? На умовах якого договору будуть складатись відносини між бюджетною організацією та об'єктом комерційної власності?
Адже оренда може були виключно платною. Оренда - це засноване на договорі строкове платне користування майном, необхідним орендареві для здійснення підприємницької та іншої діяльності.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: використання бюджетних коштів

Natalia Ivanivna » 19 квітня 2015, 08:21

Можливо, договір позики приміщення .
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 43
З нами з: 03 лютого 2015, 22:26
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: використання бюджетних коштів

Станкус Тетяна » 20 квітня 2015, 08:17

Тож в самому договорі позички має бути визначено за чий кошт мають проводитись певні витрати.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: використання бюджетних коштів

Natalia Ivanivna » 20 квітня 2015, 08:47

Поясніть, будь ласка чи може брати на себе спортивна школа (бюджетна установа) за договором позички зобов"язання по капітальному ремонту комерційного приміщення , чи цільове використання бюджетних коштів?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 43
З нами з: 03 лютого 2015, 22:26
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: використання бюджетних коштів

Станкус Тетяна » 20 квітня 2015, 13:13

Спробую розкласти все по поличках.
Відповідно до п.3 ст. 827 Цивільного кодексу України від 16.01.2003 р. № 435-IV (далі - ЦКУ) до договору позички застосовуються положення глави 58 ЦКУ, тобто положення, які стосуються договору оренди.
Як визначено у ст. 776 глави 58 ЦКУ поточний ремонт речі, переданої у найм, провадиться наймачем за його рахунок, якщо інше не встановлено договором або законом. Капітальний ремонт речі, переданої у найм, провадиться наймодавцем за його рахунок, якщо інше не встановлено договором або законом.
Тож, договором позички може бути передбачено, що капітальний ремонт має провести користувач.
Спортивна ж школа може провести капітальний ремонт, якщо будуть затверджені у її кошторисі відповідні асигнування на такі цілі.
Зробимо висновок: якщо в договорі позички передбачено, що капітальний ремонт має провести користувач (у вашому випадку спортивна школа) та в кошторисі головним розпорядником коштів затверджені асигнування на проведення капітального ремонту, то такий ремонт спортивна школа може провести.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: використання бюджетних коштів

Natalia Ivanivna » 20 квітня 2015, 14:42

Все зрозуміло, дуже Вам дякую.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 43
З нами з: 03 лютого 2015, 22:26
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: використання бюджетних коштів

Станкус Тетяна » 20 квітня 2015, 14:58

Будь ласка!
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: використання бюджетних коштів

Гатченко Лена » 10 листопада 2015, 09:56

Добрий день! Допоможіть у вирішенні питання. На сесії міського ради була прийнята Програма соціального захисту бездомних громадян, в програмі є пункт (який не виконувався 3 роки, та кошти були повернені до бюджету) “Організація нічного перебування бездомних громадян та осіб які потрапили в складні життєві обставини в холодну пору року” (КЕКВ 2240 “Оплата послуг (крім комунальних)”). Виконавцем програми є Терцентр (відділення бездомних громадян), будівлі для надання послуги нічного проживання бездомних громадян немає, але ці кошти необхідно освоїти до кінця року.
У місті є 2 релігійні організації, які не проти надавати послугу нічного проживання бездомним громадянам, але релігійні організації не мають право надавати платні послуги. Як в рамках закону фінансово допомогти релігійним організаціям? Як взагалі можна освоїти кошти цього пункту?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 462
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Звідки: Бердянск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 17 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: використання бюджетних коштів

Владислав Станкус » 10 листопада 2015, 12:39

Доброго дня!
Для відповіді на поставлене Вами запитання спочатку хотілось би зрозуміти, на які саме цілі вистарчались би Терцентром виділені кошти по КЕКВ 2240 “Оплата послуг (крім комунальних)”, якщо б на балансі Терцентру все ж таки були будівлі для нічного проживання бездомних громадян? Чому саме КЕКВ 2240?
По аналогій з існуючими Центрами соціальної адаптації для осіб без постійного місця проживання, які діють в різних регіонах України і мають відповідні приміщення для нічного перебування осіб без постійного місця проживання, фінансування виділяється на утримання цих приміщень, а саме оплату комунальних послуг та енергоносіїв, експлуатаційних послуг, дератизацію тощо за відповідними КЕКВ.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 619
З нами з: 24 липня 2015, 09:58
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 33 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: використання бюджетних коштів

Гатченко Лена » 10 листопада 2015, 13:28

В Программе соц.защиты бездомных граждан запланировано - организация ночного пребывания бездомных граждан и лиц, которые попали в сложные жизненные обстоятельства в холодную пору года. Ориентировочный расчет 7 грн. на 8285 человекодней. Хотим внести изменения в Программу соц.защиты бездомных граждан и сделать исполнителем Программы религиозную или другую организацию, но как это сделать правильно не знаем. На какую организацию можно это передать, чтоб не нарушить закон. Этот вопрос нужно снова вынести на сессию, запланировано неправильно поэтому никогда и не выполнялось.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 462
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Звідки: Бердянск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 17 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: використання бюджетних коштів

Гатченко Лена » 10 листопада 2015, 13:33

Гатченко Лена написав:В Программе соц.защиты бездомных граждан запланировано - организация ночного пребывания бездомных граждан и лиц, которые попали в сложные жизненные обстоятельства в холодную пору года. Ориентировочный расчет 7 грн. на 8285 человекодней. Хотим внести изменения в Программу соц.защиты бездомных граждан и сделать исполнителем Программы религиозную или другую организацию, но как это сделать правильно не знаем. На какую организацию можно это передать, чтоб не нарушить закон. Этот вопрос нужно снова вынести на сессию, запланировано неправильно поэтому никогда и не выполнялось.

Эта Программа запланирована по КФК 090412 ''Інші видатки на соціальний захист населення''
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 462
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Звідки: Бердянск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 17 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: використання бюджетних коштів

Гатченко Лена » 10 листопада 2015, 15:00

Гатченко Лена написав:
Гатченко Лена написав:В Программе соц.защиты бездомных граждан запланировано - организация ночного пребывания бездомных граждан и лиц, которые попали в сложные жизненные обстоятельства в холодную пору года. Ориентировочный расчет 7 грн. на 8285 человекодней. Хотим внести изменения в Программу соц.защиты бездомных граждан и сделать исполнителем Программы религиозную или другую организацию, но как это сделать правильно не знаем. На какую организацию можно это передать, чтоб не нарушить закон. Этот вопрос нужно снова вынести на сессию, запланировано неправильно поэтому никогда и не выполнялось.

Эта Программа запланирована по КФК 090412 ''Інші видатки на соціальний захист населення''

Планировалось по КЕКВ 2240 для оплаты за услуги организации ночного пребывания бездомных другой организации, которая предоставляла бы помещение для их пребывания.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 462
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Звідки: Бердянск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 17 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: використання бюджетних коштів

Владислав Станкус » 10 листопада 2015, 15:20

Профінансувати релігійну організацію Ви не маєте права оскільки відповідно до ст.5 Закону України від 23 квітня 1991 року № 987-XII «Про свободу совісті та релігійні організації» держава не втручається у здійснювану в межах закону діяльність релігійних організацій, не фінансує діяльність будь-яких організацій, створених за ознакою ставлення до релігії.
Вважаю, що у Вашому випадку виконавцем програми можливо залишити Терцентр.
При цьому, з метою освоєння коштів та організації нічного перебування бездомних громадян Терцентр може орендувати необхідні для цієї мети приміщення у будь якої організації, в тому числі у релігійної, якщо ці приміщення знаходяться у їх власності і це не заборонено їх Статутом. Крім того, Терцентр повинен буде сплачувати витрати на утримання орендованого майна та найняти відповідних працівників, які будуть контролювати та організовувати процес нічного перебування бездомних громадян.
Враховуючи витрати необхідні для організації нічного перебування бездомних громадян в кошторисі доходів і видатків Терцентру по КФК 090412 ''Інші видатки на соціальний захист населення'' необхідно буде передбачити ці витрати за відповідними КЕКВ.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 619
З нами з: 24 липня 2015, 09:58
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 33 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: використання бюджетних коштів

Гатченко Лена » 10 листопада 2015, 15:25

Большое спасибо!!! будем думать.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 462
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Звідки: Бердянск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 17 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: використання бюджетних коштів

contact8383 » 10 листопада 2015, 15:54

Подскажите пожайлуста как провести передвижку внутри КЕКВ 2240 . Нужно нести довидку в казну? Необходимо перебросить 1138 интернет на 1138 банковские услуги
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 106
З нами з: 06 лютого 2015, 08:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість